Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 10 часа, Avocado рече

Da, mada i tu nekako "zaboravi" da je Fauči rekao da u retkim slučajevima imaju isti broj titera u nosu... mada glavni osnov za tvrdnje mu je NBS News članak i to pominje na 1:40 i na 7:00 kaže da sve zasniva na tome...

da ali npr u drugom pojavljivanju uopšte ne govori da je to u RETKIM slučajevima 08:30:

 

WWW.BITCHUTE.COM

SUPPORT MY SHOW WITH ONE-TIME DONATIONS CashApp: https://cash.app/$TheRedElephants 🔵₿itcoin: 3JM84PWvtvmypcurWArKJdmMm3kvAaAS3c 🔵ETH:...

inače pogledaj i tvrdnju US Todady 08:08 i generalno flip flop narativ u ostatku (pogotovo 15:50 g.R.W.)

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, dragisa рече

da ali npr u drugom pojavljivanju uopšte ne govori da je to u RETKIM slučajevima 08:30:

Pa šta što ne kaže to u tom kratkom isečku?

 

пре 24 минута, dragisa рече
 

inače pogledaj i tvrdnju US Todady 08:08

Vidim lika koji čita nešto... što kad ukucam u Guglu ne daje ni jedan rezultat ka USA Today...

 

пре 24 минута, dragisa рече

i generalno flip flop narativ u ostatku (pogotovo 15:50)

Lupa.... pri čemu meša i pojmove sick i infected... Fajzerova studija je pokazivala 97% efektivnosti protiv SIMPTOMATSKE bolesti... ne protiv zaraze tj. PCR pozitivnog testa... pričali smo o tome na ovoj temi još kad su se pojavile studije...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Tumaralo. рече

1627539054242.thumb.jpg.d84b9a467ea7125b806f426f20c4b9a4.jpg

Još jedna neistina...

UNILABS LAUNCHES NEW COVID-19 TEST TO IDENTIFY THE DELTA VARIANT, SUPPORTING HEALTH AUTHORITIES WITH DATA-DRIVEN PANDEMIC RESPONSE

https://unilabs.com/Unilabs-launches-new-Covid-19-test-to-identify-the-Delta-variant

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, fsa рече

Još jedna neistina...

UNILABS LAUNCHES NEW COVID-19 TEST TO IDENTIFY THE DELTA VARIANT, SUPPORTING HEALTH AUTHORITIES WITH DATA-DRIVEN PANDEMIC RESPONSE

https://unilabs.com/Unilabs-launches-new-Covid-19-test-to-identify-the-Delta-variant

 

Ne sumnjam da postoji neka priča za leminge.

Ni dosadašnji prc test nije bio precizan a kamoli ovo sad.

Pri tome, imamo razloga da sumnjamo šta je uopšte sekvencirano, ako je išta sekvencirano jer:

Kada guglamo "was covid isolated and sequenced" prvo nam iskoči Reutersov fektček.

Kada krenemo čitati kako je ovaj virus sekvenciran dolazimo do tri studije: s1 , s2 , s3.

U svakoj od njih je korišćena Illumina mašina za sekvenciranje.

U bordu direktora Illumina, Inc. nalazi se Scott Gotlieb, koji se istovremeno nalazi i u bordu direktora Fajzera! (a do aprila 2019. je bio na čelu FDA).

Takođe, se u bordu direktora Fajzera nalazi i Jim Smith (partner WEFa) koji je do februara 2020 bio CEO Reutersa koji "fektčekuje" sve ove informacije!!

Ko ima uvid u to kako mašina funkcioniše? Kako možemo biti sigurni da ono što mašina izbaci = istina ? Sukobi interesa na sve strane u ovom multimilijarderskom poslu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Tumaralo. рече

Ne sumnjam da postoji neka priča za leminge.

Ni dosadašnji prc test nije bio precizan a kamoli ovo sad.

Pri tome, imamo razloga da sumnjamo šta je uopšte sekvencirano, ako je išta sekvencirano jer:

Kada guglamo "was covid isolated and sequenced" prvo nam iskoči Reutersov fektček.

Kada krenemo čitati kako je ovaj virus sekvenciran dolazimo do tri studije: s1 , s2 , s3.

U svakoj od njih je korišćena Illumina mašina za sekvenciranje.

U bordu direktora Illumina, Inc. nalazi se Scott Gotlieb, koji se istovremeno nalazi i u bordu direktora Fajzera! (a do aprila 2019. je bio na čelu FDA).

Takođe, se u bordu direktora Fajzera nalazi i Jim Smith (partner WEFa) koji je do februara 2020 bio CEO Reutersa koji "fektčekuje" sve ove informacije!!

Ko ima uvid u to kako mašina funkcioniše? Kako možemo biti sigurni da ono što mašina izbaci = istina ? Sukobi interesa na sve strane u ovom multimilijarderskom poslu...

Možemo biti sigurni zato što je ideja da niko osim tih naučnika ili na nekom drugom aparatu nije sekvencirao Sars-Cov-2 potpuno infantilna i primerena samo pravim istinolozima...

Na toj bazi na koju vode linkovi ka studijama koje si ti dao, kad ukucaš "Severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 complete genome" u pretrazi dobiješ samo 397.690 rezultata... :D


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/?term=Severe+acute+respiratory+syndrome+coronavirus+2+complete+genome

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.BLIC.RS

Kako vreme odmiče, a pandemiji se ne vidi kraj, sve više zemalja razmatra uvođenje kovid pasoša kao način da se otvore i omoguće ljudima da putuju.

Samo dok se svi ne vakcinišu i sve se vraća kao pre marta 2020.

Ne.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Pa šta što ne kaže to u tom kratkom isečku?

pa zato što je po njemu došlo do "nove situacije" a poenta priče je da su tu novu situaciju predvideli i Boš i Melon dok je Fauči zagovarao ceo svet kako će vakcina rešiti sve ... postićemo imunitet krda... iskoreniti virus... i vratiti se životu... kao u ostalom i ova gospođa iz cdc na 15om minutu...

njima da preokrenu priču je kao dobar dan!

пре 1 сат, Avocado рече

ne daje ni jedan rezultat ka USA Today

on ustvari spominje dva članka, prvi iz Gardijana:

Why most people who now die with Covid in England have had a vaccination

“Study shows 29% of the 42 people who have died after catching the new strain had BOTH vaccinations.” In Public Health England’s technical briefing on 25 June, that figure had risen to 43% (50 of 117), with the majority (60%) having received at least one dose.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

a drugi iz US Today koji ustvari namerno umanjuje očigledno rečeno i namerno ne tačno prenosi (menja reč "just as much" sa reči "similar") šta je R.W. rekla. na drugom linku (cnbc) imaš tačan video snimak šta je rekla pa uporedi:

'New science is worrisome': CDC recommends wearing masks indoors, again. What that means for vaccinated Americans.

According to the new science, she said, fully vaccinated people with breakthrough infections from the delta variant have a similar viral load to infections in unvaccinated people.

CDC recommends the vaccinated wear masks in areas with low vaccination rates

CDC Director Rochelle Walensky said recent studies had shown that those vaccinated individuals who do become infected with Covid have just as much viral load as the unvaccinated, making it possible for them to spread the virus to others. Based on that finding, Walensky said the CDC is also recommending that all school children wear masks in the fall.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

пре 1 сат, Avocado рече

Lupa.... pri čemu meša i pojmove sick i infected... Fajzerova studija je pokazivala 97% efektivnosti protiv SIMPTOMATSKE bolesti... ne protiv zaraze 

ja bi rekao da "struka" meša pojmove: jer ako je zaštita 97% od simptomatske bolesti a ne protiv zaraze zašto nam onda neprestano prodaju pričaju da samo vakcinom možemo postići imuniteta krda KADA VAKCINA TO NE RADI?????

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, dragisa рече

pa zato što je po njemu došlo do "nove situacije" a poenta priče je da su tu novu situaciju predvideli i Boš i Melon dok je Fauči zagovarao ceo svet kako će vakcina rešiti sve ... postićemo imunitet krda... iskoreniti virus... i vratiti se životu... kao u ostalom i ova gospođa iz cdc na 15om minutu...

njima da preokrenu priču je kao dobar dan!

on ustvari spominje dva članka, prvi iz Gardijana:

Why most people who now die with Covid in England have had a vaccination

“Study shows 29% of the 42 people who have died after catching the new strain had BOTH vaccinations.” In Public Health England’s technical briefing on 25 June, that figure had risen to 43% (50 of 117), with the majority (60%) having received at least one dose.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

a drugi iz US Today koji ustvari namerno umanjuje očigledno rečeno i namerno ne tačno prenosi (menja reč "just as much" sa reči "similar") šta je R.W. rekla. na drugom linku (cnbc) imaš tačan video snimak šta je rekla pa uporedi:

'New science is worrisome': CDC recommends wearing masks indoors, again. What that means for vaccinated Americans.

According to the new science, she said, fully vaccinated people with breakthrough infections from the delta variant have a similar viral load to infections in unvaccinated people.

CDC recommends the vaccinated wear masks in areas with low vaccination rates

CDC Director Rochelle Walensky said recent studies had shown that those vaccinated individuals who do become infected with Covid have just as much viral load as the unvaccinated, making it possible for them to spread the virus to others. Based on that finding, Walensky said the CDC is also recommending that all school children wear masks in the fall.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja bi rekao da "struka" meša pojmove: jer ako je zaštita 97% od simptomatske bolesti a ne protiv zaraze zašto nam onda neprestano prodaju pričaju da samo vakcinom možemo postići imuniteta krda KADA VAKCINA TO NE RADI?????

 

Ја сам приметио да ”струка” нема појма шта прича, ја сам имао боље предикције од њих. 

Швеђани ће на крају испасти најпаменији јер ће стећи имунитед крда најбрже.. са најмањом штетом. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Avocado рече

Možemo biti sigurni zato što je ideja da niko osim tih naučnika ili na nekom drugom aparatu nije sekvencirao Sars-Cov-2 potpuno infantilna i primerena samo pravim istinolozima...

Na toj bazi na koju vode linkovi ka studijama koje si ti dao, kad ukucaš "Severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 complete genome" u pretrazi dobiješ samo 397.690 rezultata... :D


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/?term=Severe+acute+respiratory+syndrome+coronavirus+2+complete+genome

 

Ko zna šta je sve ovo, skoro sve je unpublished.

Bez obzira na to, pronađi negde gde nije korišćena Illumina mašina?

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Ја сам приметио да ”струка” нема појма шта прича, ја сам имао боље предикције од њих. 

Швеђани ће на крају испасти најпаменији јер ће стећи имунитед крда најбрже.. са најмањом штетом. 

image.png.8b2d508e4452496656c999c348b9981f.png

 

image.png.2b34bdc61d87f490cb86b54fd84b3252.png

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, dragisa рече

pa zato što je po njemu došlo do "nove situacije" a poenta priče je da su tu novu situaciju predvideli i Boš i Melon

Nisu... "nova situacija" se odnosi na preporuke za nošenje maski vakcinisanih... Boš je predvideo da će masovna vakcinacija proizvesti zaraznije i opasnije varijante virusa, na koje vakcina ne deluje, što se nije desilo... nemamo još ni jednu varijantu nastalu u zemljama sa masovnom vakcinacijom...

 

пре 40 минута, dragisa рече

a drugi iz US Today koji ustvari namerno umanjuje očigledno rečeno i namerno ne tačno prenosi (menja reč "just as much" sa reči "similar") šta je R.W. rekla. na drugom linku (cnbc) imaš tačan video snimak šta je rekla pa uporedi:

'New science is worrisome': CDC recommends wearing masks indoors, again. What that means for vaccinated Americans.

According to the new science, she said, fully vaccinated people with breakthrough infections from the delta variant have a similar viral load to infections in unvaccinated people.

CDC recommends the vaccinated wear masks in areas with low vaccination rates

CDC Director Rochelle Walensky said recent studies had shown that those vaccinated individuals who do become infected with Covid have just as much viral load as the unvaccinated, making it possible for them to spread the virus to others. Based on that finding, Walensky said the CDC is also recommending that all school children wear masks in the fall.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ni u jednom ni u drugom nije napisano/rečeno ono što je ovaj tvoj "pročitao"... da vakcinisani imaju higher viral load...

 

пре 40 минута, dragisa рече

ja bi rekao da "struka" meša pojmove: jer ako je zaštita 97% od simptomatske bolesti a ne protiv zaraze zašto nam onda neprestano prodaju pričaju da samo vakcinom možemo postići imuniteta krda KADA VAKCINA TO NE RADI?????

Zato što smanjuje i zarazu osim ako ne smislite neku novu vrstu fizike u kojoj ljudi koji ne kašlju izbacuju iz sebe istu količinu virusa kao oni koji kašlju...

Ne znam kako si od okolnosti da je 97% izmerena zaštita od simptomatske bolesti, a ne zaraze došao do toga da ne pruža nikakvu zaštitu protiv zaraze?

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado  sad već skrećeš i zanosiš priču da ne bi komentarisao ono što izdvajam iz članaka ili klipova:

пре 7 часа, Avocado рече

Nisu... "nova situacija" se odnosi na preporuke za nošenje maski vakcinisanih...

članak se odnosi na nošenje maski, to je tačno, ali ono što je interesantno je rezon zašto se preporučuje nošenje maski vakcinisanim osobama, zato što sad imamo "novu situaciju" (koju niko od nomenklature nije predvideo dok su "zaverolozi" iz STRUKE upozoravali) da vakcinisani oboljevaju i mogu prenositi virus drugima u ISTOJ MERI kao i ne vakcinisani 

пре 7 часа, Avocado рече

Boš je predvideo da će masovna vakcinacija proizvesti zaraznije i opasnije varijante virusa, na koje vakcina ne deluje, što se nije desilo...

apsolutno se desilo! kao što je Boš i predvideo virus je sada u stanju da probije zaštitu koju vakcina kratkoročno nudi dok su zvaničnici veslali priču da je to nebuloza, da će vakcina sigurno nuditi zaštitu u određenoj meri i da je to jedini način da se pandemija zaustavi. e sad više niko ne priča da će se pandemija da se zaustavi zaustaviti (Kon: virus će "da nam svima bude jasno" biti narednih 100 godina sa nama) već ide priča da moramo da se naviknemo na novu situaciju, da više nikada neće biti isto (povratka na staro) i da se naviknemo na to.... ako to nije prodavanje lažne priče onda ne znam šta jeste.

iskoristili su prirodnu težnju ljudi da se zaštite, obećavajući da je to jedini način koji će rešiti sve probleme ("vratiti nas normalnom životu"), da bi se ispostavilo da vraćanja normalnom životu nema i da će na svakih xy meseci morati nova. dakle kada se sabere 1+1 (kada se sa površine ukloni žabokrečina lažnih tvrdnji) zaključujem da prekid pandemije ustvari nikada i nije bio cilj, odnosno da im je stalno prisustvi virusa ustvari cilj, jer na njegovom prisustvu grade ceo novi poredak čovečanstva. zvuči grandiozno ali realnost govori tako: elektronski settifikati, restrikcije kretanja, fabrike vakcina, medijska hajka na bilo kakvo drugačije mišljenje...uz konstantan pritisak mora mora mora... slobode doviđenja...itd

pa ljudi moji dokle smo mi stigli: dakle postojanje društva (u smislu nekakve zajednica ljudi) zasnovano je na tome da svako ima benefit od udruživanja, dakle svako od nas ima nekakav "socijalni ugovor" sa ostatkom članova tog društva jer svako pojedinačno ima veću korist od toga što živi "među" i "sa" ljudima nego da živi sam. e sad dolazimo do perverzije socijalnog uugovora gde će na osnovu njega mene neko sutra da zatvara, ograničava, diskriminiše, prisilno inokulira...itd, šta za moje dobro? e pa neće moći. raskidamo ugovor i fuck off.

пре 8 часа, Avocado рече

Ni u jednom ni u drugom nije napisano/rečeno ono što je ovaj tvoj "pročitao"... da vakcinisani imaju higher viral load...

nije higher nego just as much

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

Zato što smanjuje i zarazu osim ako ne smislite neku novu vrstu fizike u kojoj ljudi koji ne kašlju izbacuju iz sebe istu količinu virusa kao oni koji kašlju...

Ne znam kako si od okolnosti da je 97% izmerena zaštita od simptomatske bolesti, a ne zaraze došao do toga da ne pruža nikakvu zaštitu protiv zaraze?

ne nije tako, ti sad mešaš pojmove (kao i "struka"), dakle narativ je bio vakcinišite se da bi smo postigli imunitet krda, sad se ispostavlja da vakcina ustvari štiti od ozboljnog razboljevanja a da i dalje možeš biti inficiran, bolestan i zarazan... i kako onda tim putem postići imunitet krda kada su vakcine tako napravljene da ne sprečavaju mogućnost zaraze? ajde mi objasni leba ti?

  • Свиђа ми се 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Tumaralo. рече
WWW.BLIC.RS

Kako vreme odmiče, a pandemiji se ne vidi kraj, sve više zemalja razmatra uvođenje kovid pasoša kao način da se otvore i omoguće ljudima da putuju.

Samo dok se svi ne vakcinišu i sve se vraća kao pre marta 2020.

Ne.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...