Jump to content

Зимница: сухо месо, кисели купус, ајвар, туршија


Ćiriličar

Препоручена порука

пре 1 минут, Sofija_ рече

Ovog leta sam ga pravila u malom stanu na 35 stepeni(tako se potrefilo a paprike treba peci dok ne pocnu da se suse)nije bilo sanse da se izluftira dva dana :smeh1: cak je i garderoba mirisala na paprikujoooj

svaka ti čast..i ja sam kad nemam gde ..tu pomaže aspirator i klima.....meni sad mama i tata naprave i pošalju...i tu sam mirna..inače paprika pečena...ja pečem one male ljute na ringli samo koji minut i pravim ljutu salaticu samo za jedan ručak e to mi je delikates posebno u postu, sa listom peršuna , limunovim sokom i maslinovim uljem i neizostavno belim lukom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 86
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Управо сада, Nikola Stojanovic рече

@Istopljeni kamen Константни пробљем са столицом. Ретка, или пролив. Опростите на изразу, овде се о храни пише. А не знам ди да питам. 

Probiotik Bulardi najbolji.....duži period recimo mesec dana... i malo dijeta, tostiran hleb, ne jaka i začinjena hrana, čaj, suhojedenije. tvrdo kuvano jaje...ako se ne uspostavi normalna stolica možda bi trebao pregled kolonoskopija.....ali prvo sve ovo, miran život bez stresa...šetnja...ne znam koliko ti to traje? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Nikola Stojanovic рече

@Istopljeni kamen Константни пробљем са столицом. Ретка, или пролив. Опростите на изразу, овде се о храни пише. А не знам ди да питам. 

Лопарамид - лек 

Од хране банане црна чоколада, некога и млеко затвара.

Жале се пуно ових дана.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала вам, мени то траје баш дуго. Скоро гоодину дана, па се некад поправи. Али је углавном лоше. Ту колоскопију ми препоручиво доца, ал ме страх. Нервозна су мицрева као, так ми реко. Ал ми смета баш.

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Nikola Stojanovic рече

@Istopljeni kamen Константни пробљем са столицом. Ретка, или пролив. Опростите на изразу, овде се о храни пише. А не знам ди да питам. 

to ti je od zaljubljenosti:smeh1: imam druga, koji je uvek dobijao proliv kad je imao dejt, tremaros bio...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Nikola Stojanovic рече

Хвала вам, мени то траје баш дуго. Скоро гоодину дана, па се некад поправи. Али је углавном лоше. Ту колоскопију ми препоручиво доца, ал ме страх. Нервозна су мицрева као, так ми реко. Ал ми смета баш.

dobro a kakav ti je san? Da li dovoljno spavaš? Metabolizam se poremeti ako nemamo dovoljno sna....ili bar u isto vreme, zatim da li konzumiraš alkohol...i to treba ispitati...a možda brzo jedeš...misli o tome....moraš sam da ispituješ svoj organizam....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Nikola Stojanovic рече

Хвала вам, мени то траје баш дуго. Скоро гоодину дана, па се некад поправи. Али је углавном лоше. Ту колоскопију ми препоручиво доца, ал ме страх. Нервозна су мицрева као, так ми реко. Ал ми смета баш.

као прво, не тражи лек по интернету, сви смо ми добронамерни али, твој проблем је очигледно прешао у хронично, иди до лекара. 

 

 

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

Хвала вам, мени то траје баш дуго. Скоро гоодину дана, па се некад поправи. Али је углавном лоше. Ту колоскопију ми препоручиво доца, ал ме страх. Нервозна су мицрева као, так ми реко. Ал ми смета баш.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

као прво, не тражи лек по интернету, сви смо ми добронамерни али, твој проблем је очигледно прешао у хронично, иди до лекара. 

 

ne treba da traži lek po internetu ali ljudi mogu jedni drugima pomoći, vidiš da je bio kod lekara i da ima nervozna creva...znači mora raditi na tome....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сан је лош. Слабо спавам, од кад сам престао да тренирам. Храним се скромно, то је једино добро. Али волим да пијуцкам, то је проклетство, големо. И моје бандитско срце песника.

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Istopljeni kamen рече

ne treba da traži lek po internetu ali ljudi mogu jedni drugima pomoći, vidiš da je bio kod lekara i da ima nervozna creva...znači mora raditi na tome....

па помажем му, шаљем га код лекара, а лично га саветујем да престане да пије, а да постављам дијагнозе нисам компетентна, да га тапшем по рамену нећу (осим за песничко срце), кажем му оно што бих и мом сину рекла. 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Nikola Stojanovic рече

Сан је лош. Слабо спавам, од кад сам престао да тренирам. Храним се скромно, то је једино добро. Али волим да пијуцкам, то је проклетство, големо. И моје бандитско срце песника.

onda prestani da pijuckas, jer alkohol je zlo, mlad si jos i sto pre stanes, pre ces se oporaviti, inace ces postati hronicni alkoholicar...a to, ne daj Boze nikome :mazenje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...