Jump to content

Препоручена порука

А ја размишљао како бих волео да једнога дана отворим кафетеријицу у којој би се служила права природна кафа, а не ова данашња хемија или шта већ. Где би се слушала нека блага музика и где би народ могао у миру да се исприча. И да, кафу иначе не пијем, ал' ето..

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Плаво Небо рече

А ја размишљао како бих волео да једнога дана отворим кафетеријицу у којој би се служила права природна кафа, а не ова данашња хемија или шта већ. Где би се слушала нека блага музика и где би народ могао у миру да се исприча. И да, кафу иначе не пијем, ал' ето..

Lepa ideja ali ovo na kraju mi je malo cudno. Da otvoris tako nesto a ne pijes kafu. To ti je kao da si tattoo majstor a nemas tetovaze. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Broken рече

Lepa ideja ali ovo na kraju mi je malo cudno. Da otvoris tako nesto a ne pijes kafu. To ti je kao da si tattoo majstor a nemas tetovaze. 

Не знам, али можда има тога што видим у своме окружењу колико људи стресно пију кафу, на брзину или је у гужви забораве па им се охлади. Тако да.. Барем да имају један кутак где би је могли на миру испити, натенане. Ма то је само моја жеља..

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Gogić рече

Bio je jedan kutak, bas to natanane na Ibru,mozda znas...Atos, al sam bila bas tuzna kad sam videla da je otplovio ...

Нисам никад био тамо. Који беше то по реду кафић уз Ибар? Ишао сам често на краљицу Ибра.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...