Jump to content

Korisnici nisu dužni da plaćaju kazne nakon raskida ugovora sa operaterom


Препоручена порука

Kako se već nekoliko dana u medijima provlači vest da je “Telenoru zabranjeno naplaćivanje kazni za raskid ugovora” prenosimo u celosti zvaničan stav  kompanije povodom ovog pitanja:

Цитат

Trenutno smo u procesu tehničke implementacije rešenja Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija.  Očekujemo da ćemo našim budućim korisnicima u najkraćem periodu omogućiti da zaključe ugovor za usluge koje pružamo kao mobilni operator, a u skladu sa rešenjem koje je donelo Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija.

Izvor: ITmagazin

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...