Поуке.орг инфо Написано Мај 13, 2018 Пријави Подели Написано Мај 13, 2018 "Данас смо са КФОР командантима Вилађо Италија (пуковник Еторе Галијарди) и Бондстила (Ник Дучић) и њиховим колегама направили једну лепу шетњу до испоснице Св. Краља у брдима изнад манастира Високи Дечани. Са братијом смо отпевали тропаре и припалили свеће. Предивна је природа у пролеће." -написао је игуман манастира Дечани, архимандрит Сава (Јањић) На форуму Живе Речи Утехе можете разговарати са о. Савом Јањићем View full Странице Branislav81, ana čarnojević, ИгорМ and 1 члан је реаговао/ла на ово 3 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука