Jump to content

(ФОТО) Отац Сава Јањић са командантом Бондстила у испосници св. краља Стефана Дечанско

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Данас смо са КФОР командантима Вилађо Италија (пуковник Еторе Галијарди) и Бондстила (Ник Дучић) и њиховим колегама направили једну лепу шетњу до испоснице Св. Краља у брдима изнад манастира Високи Дечани. Са братијом смо отпевали тропаре и припалили свеће. Предивна је природа у пролеће." -написао је игуман манастира Дечани, архимандрит Сава (Јањић)

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

14.jpg

15.jpg

 

 

 

 

 

 

На форуму Живе Речи Утехе можете разговарати са о. Савом Јањићем

 


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...