Jump to content

Манастир Буково: Резидба у манастирским виноградима (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Резидбом винове лозе отпочела је нова сезона радова у виноградима манастира Буково. Са званичне интернет презентације ове свештене обитељи доносимо фото вест.

20180405_11609.jpg

20180405_11623.jpg

20180405_11638.jpg

20180405_11656.jpg

20180405_11685-e1525725345642.jpg

20180405_11691.jpg

20180405_11701.jpg

 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja imam jedno pitanje u vezi ove i nekih slicnih tema, koje se postavljaju pod ovim nick-om: kakva je tacno poenta ovakve ili neke slicne teme? O cemu bi se ovde pricalo i razgovaralo? U pdf "duhovni zivot nase svete Crkve" pricamo o rezidbi vinograda? Ovo je cak potpuno besmisleno i kao vest, kamoli kao tema za razgovor.

A ako nesto `ocete da stavite kao vest - stavite kao vest, nema potrebe da se zatrpava forum sa tim.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@obi-wan 

Једино би могли евентуално да бришемо тему а да остане чланак на насловној.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драгана Милошевић рече

@obi-wan 

Једино би могли евентуално да бришемо тему а да остане чланак на насловној.

Pazi, nemam nista protiv da se prica o svemu i svacemu, ali vec nekoliko puta vidim teme ovog tipa koje, kako bi rekli ljudi - zvrje u prazno. Ni to nije neki problem, na serveru ima mesta sasvim dovoljno, ali prosto ne znam zasto bi nesto bilo tema za razgovor ako nema o cemu da se razgovara.

Ako je vest, onda svakako treba da ide na glavnu naslovnu.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...