Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

Оче Бог вас благословио

људи, обични мирјани имају стотине питања на која траже одговор, објашњења...ретко се нађе неко ко жели да објасни на начин који је прихватљив и разумљив обичном вернику који није упознат са основама хришћанства и православља, углавном се наводе цитати из Светог Писма, а Ви, боље од мене, знате да када се нешто извуче из контекста може потпуно да промени смисао и сврху.

нама, теолошки необразованима, понекад треба као детету објаснити ;)

Што би рекао В.Јеротић

Voleti drugog čoveka znači i razumeti ga, a svakako i opraštati mu. Nije, doduše, lako voleti čoveka onakav kakav jeste, ali samo ako budemo u stanju da ga ne samo prihvatimo već da ga i zavolimo upravo onakav kakav jeste, podstaći ćemo ga da postane upravo onakav kakav može da bude.

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??, ?? ??? ??? ????? ?? ?????? ????? 7-8 ????. ????? ?? ??? "???????" ?? ????. ???? ????? ????? ?? ????. ???????, ????? ????, ???, ?? ?? ??? ????.??, ???? ?? ????? ????? ??????. ???? ????? ????? ???? ??? ????? ?????? ?????? ??? ????. ????? ?? ?? ?? ?????? ????? ???????? ??? ?? ????? ??????? ???? ???? ????? ???????? ?????????.

?? ??? ?????? ?? ?? ???????? ?? ??????. ;):D :D :D
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ih ne možete vas dvojica doneti hleba kolko ja mogu pojesti ;)

more kad razvučem testo pa savijem zeljanicu, pa naseckam slaninice one domaće dimljene,uhh, uhh idem jopet nešto pregristi

nego žena baksuz pa se ne može ugojiti :D

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ih ne možete vas dvojica doneti hleba kolko ja mogu pojesti :Dmore kad razvu?em testo pa savijem zeljanicu, pa naseckam slaninice one doma?e dimljene,uhh, uhh idem jopet nešto pregristinego žena baksuz pa se ne može ugojiti ;)

???????? !  :D????? ?? ?? ???? ? ?? ??????? ??? ???? ???????? ?? ?? ?? ????? ... :D :D :D
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ih ne možete vas dvojica doneti hleba kolko ja mogu pojesti :Dmore kad razvu?em testo pa savijem zeljanicu, pa naseckam slaninice one doma?e dimljene,uhh, uhh idem jopet nešto pregristinego žena baksuz pa se ne može ugojiti :D

???????? !  :D????? ?? ?? ???? ? ?? ??????? ??? ???? ???????? ?? ?? ?? ????? ... :D :D ;)
?ekala , ?ekala i odustala :)neka mene vake kaka sam, znaš kakos se kaže..?uvaj se svojih želja, neke se mogu i ispuniti:D :D

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hehe Željko upoznasmo se mi a upoznasmo i Brusnicu D ;D ;D

a ostali se drže one satre narodne...samo vas posmatramo ... ;)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам ђакон Ненад из Београда.

Имам 35 година. Ожењен сам и имам троје деце, а надам се бар још једноме.

Саслужујем у Храму Светога Апостола Луке у Кошутњаку (Жарково).

Службујем и као вероучитељ у О.Ш. ''Љуба Ненадовић'' у Жаркову и то већ неких 7-8 година...

Ни ја нисам тако чест на Православним форумима, јер се често претворе у место где ми није ''добро бити''...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Sevastokrator

Зовем се Урош Солунац,26 година,неожењен,инжењер шумарства (ускоро "дипломирани"),незапослен.Радим као протовестијар 8) на факултету добровољно!  ;D

Слава!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Приметих да Ћирилица није обавезна, ни код модератора!?

Скромно бих препоручио "преображај", није тешко, а лепо делује,

има на нету тих програмчића,.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ХРИСТОС ВАСКРСЕ!

Ево коначно да се јавим.Да у праву је о Горан, било је проблема са регистрацијом, па сам ипак одлучио  да се поново региструје.

Сада уместо о Нешо,о Ненад како  ми је иначе име.

Већ је постављена моја биографија па се не бих посебно представљао.

Веома ценим ентузијазам младих људи и ту сам да их максимално подржим.

Посебно мојих сапатника свештеника којима у ни једно време није било лако.

Ето ме са вама јер верујем да ћемо сви скупа надвисити очекивања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јереји и браћо саслужитељи благословите; Христос воскресе браћо и сестре; мир људима добре воље.

Иако ме многи знају као старог форумаша, ипак ћу се представити. Мисионар и ђакон Горан, на Каталунско-окситанско-баскијском подручију (проширио сам виноград ;D хе), при СПЦ епархије Западноевропске. Опростите мојим честим отсуствовањима јер нисам увек у могућности да будем активан. Потрудићу се да са вама поделим свако искуство и молитву.

Јереји и браћо саслужитељи благословите; Христос воскресе браћо и сестре; помените и мене бескорисног слугу Бога живога, ђакона Горана.

Ако речи ове, пут неког‘ ливана, и у срцу вашем, љубављу разграна,

помените вашим молитвама раба, бескорисног Бож‘јег ђакона Горана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Нека нас све Господ благослови и умудри, а Ти да си нам добродошао!

Нама је циљ да овде и упућени и неупућени, на један нормалан, благ и разуман начин схвате да без литургијске заједнице, Цркве нисмо ништа до шачица праха. Ти ћеш нам у томе помоћи Твојим саветима, запажањима и изнад свега молитвама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja se zovem Ivana,a tata me zove zlato, neeeego, a ustvari nisam ivana, nisam ni zlato, zovem se Steva, imam 25 goina, osecam se ko da imam 105,  i tako... a da iz Jagodine sam, neeeego

život je sladak, život je lep, ja hoću hoću, da uđem u pubertet

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...