александар живаљев Написано Април 2, 2018 Пријави Подели Написано Април 2, 2018 Покретач петиције о отимању имовине Цркви је Веско Момиров Караџић, геолог који већ шест година живи и ради у Ванкуверу у Канади. Он је прије извјесног времена из Канаде покренуо електронску петицију о отимању имовине Црквама, коју је у Црној Гори пласирао преко стечајног управника Лава Лајовића, прије неколико дана једногласно избаченог из НВО „ЦПЦ“, проклетог распопа Мираша Дедејића. Веско је као студент био потрчко Вука Драшковића и купио потписе против свог стрица Радована Караџића (његов отац Момир је Радованов брат од стрица) због чега је отац хтио да га се одрекне. Весковог покојног оца Момира лично сам познавао. Запамтио сам да је био коресподент њемачког језика и велики поклоник чувања српске традиције и Српске православне цркве. Моје је мишљење да је Веско имао оца са којим се може поносити. Не треба заборавити да је Мирашев претходник Антоније Абрамовић по нечијем налогу доведен управо из Канаде да би се у полицији на Цетињу формирала НВО „ЦПЦ“ што није ни мало случајно. Такође није ни мало случајан ни Мирашев наводни епископ бококоторски, службеник полиције у Бечу. Ујутро ради у полицији а поподне код проклетог распопа Мираша. Све у свему, једно чудно друштво које је вјероватно у служби нечије тајне полиције. Није случајно ни да је Веско Караџић баш из Канаде покренуо петицију о отимању имовине Црквама. Живећи и радећи у Канади вјероватно мора тако да поступа из ко зна којих разлога, али требао би да се сјети старе изреке: „Пљуни извише себе, немаш гдје без на себе“ као и оне „У коло кад хоћеш, из кола када те пусте“. Као изданку часног и уваженог братства Караџића и сину Момировом радовало би ме да Веско мање „патити“ због имовине Цркава у Црној Гори а да се више посвети својој струци, геологији и рударству. https://www.in4s.net/ko-je-vesko-karadzic-autor-peticije-o-otimanju-imovine-crkvi/ advokatribaric је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука