Jump to content

Архимандрит Павле (Радусиновић): Призвани смо да се богатимо Богом! (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

У недјељу 26. по Педесетници и предпразништво Ваведења Пресвете Богородице, у Саборном храму Св. Јована Владимира у Бару служена је Св. Литургија.
Евхаристијским сабрањем началствовао је архимандрит Павле Радусиновић, настојатељ манастира Ораховица у Епархији Пакрачко-славонској. Саслуживали су му старјешина храма протојереј-ставрофор Слободан Зековић,протојереј Љубомир Јовановић и јереј Младен Томовић.
На служби су појали велики хор и пјевница Саборног храма.
Након прочитаног Јеванђеља,надахнутом бесједом вјерном народу се обратио о.Павле.
Велики број вјерних, посебно дјеце, приступио је Св.Тајнама Тијела и Крви Господње.
Сабрање је настављено послужењем у крипти Саборног храма.

 

Извор: Митрополија црногорско-приморска


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...