Jump to content

Епархијско такмичење из верске наставе за средњошколце

Оцени ову тему


Препоручена порука

У суботу, 1. aприла 2017. године, у просторијама храма Светог Василија Острошког на Бањици одржано је епархијско такмичење из верске наставе за ученике средњих школа са подручја Архиепископије београдско-карловачке.

На такмичењу су учествовали ученици оних школа које су освојиле најбољи резултат на такмичењу по активима, а то су: Војна гимназија, Десета гимназија, Правно-пословна школа, Земунска гимназија, Гимназија Патријарх Павле, Школа за дизајн, Четрнаеста гимназија, Седма гимназија и Електротехничка школа Раде Кончар.


View full Странице

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti kvizovi su od pocetka prava stvar. Odlican je i plakat! Gde se moze preuzeti u vecoj rezoluciji, bilo bi od velike opste duhovne koristi, u cilju pripreme panoa za prijem prvaka? Plakat je pun pogodak i najbolji do sada. Treba kancelarija za versku nastavu da ga preda na stampanje i na sledecem velikom godisnjem aktivu da se podeli  verouciteljima i staresinama parohijskih crkava.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...