Jump to content

Slucaj " spaljenig beskucnika " . kratki osvrt socijalnog Jadnika


Препоручена порука

пре 15 минута, Н И Н Е рече

Нисам ни рекао оно болдовано.

Jesi. Ne namerno, ne svesno, ali jesi rekao... zato što "Srbija" nije samo flafasti lepi ideal u tvojoj glavi, već Srbija jeste (između ostalog i) zemlja u kojoj je pre neki dan klinac iz zabave spalio beskućnika...

 

Цитат

Реч је о трпљењу критике на свој рачун. Као што рекох, није проблем рећи нешто лоше о Србији и Србима али не мора се псовати јавно Србија и њене институције.

Što? Šta će da se loše da se desi kad neko opsuje javno Srbiju i njene institucije zbog nekog sr..nja koje je Srbija (sa svojim institucijama) napravila?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Н И Н Е рече

Да не псује државу јавно и да истрпи неправедну критику. Да ли је то тако тешко? Зар то није хришћански?

Nije hrišćanski, već mazohistički. Nismo patološki slučajevi ako smo hrišćani. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Н И Н Е рече

Нисам пао с Марса, знам какво је стање. Ти их псуј колико хоћеш приватно али требао би да водиш рачуна да се држи неки ниво бар овде, на хришћанском форуму чији си администратор тренутно.

На овом се форуму гаји слободна мисао а не рајински менталитет.

Ако та држава прекосвојих институција својим грађанима загорчава живот, ломи кости, упропашћава их финансијски, јавно их понижава...

Коме и зашто да се ћути? И шта је горе од та два? Псовка или све то што се крије под плаштом "државе"?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Н И Н Е рече

Џаба ја вама говорим, то је ствар кућног васпитања.

Koliko radnog iskustva imaš u državnim institucijama?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, -Владимир- рече

Држава дуради нешто.

Dumre...:skidamkapu: (sori for ajroni)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Џаба се вртите око државе, треба око Цркве. Када схватите да је Црква вечна држава која ће доћи, не постоји јачи принцип од тога.

Каква ти је Црква, таква ти је држава.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Џаба се вртите око државе, треба око Цркве. Када схватите да је Црква вечна држава која ће доћи, не постоји јачи принцип од тога.

Каква ти је Црква, таква ти је држава.

Vidim sve se oglasila :0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То је посебна прича. Када се буде огласила из затвора или из луднице биће нешто од тога.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Мислио сам из једне озбиљне болнице са ментално оболелима.

Bilo bi fino, ali meni to zvuči kao mesto gde je Bog rekao laku noć...u Srbiji :babuska:brrr

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Natasa. рече

Vidim sve se oglasila :0205_whistling:

 Ал' те трипујем, реци. :)

Али поента је у томе да свака морална основа треба да потекне од Цркве, иако те основе има и у природном смислу - филозофско и научно...

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

 Ал'' те трипујем, реци. :)

Али поента је у томе да свака морална основа треба да потекне од Цркве, иако те основе има и у природном смислу - филозофско и научно...

Ok, onda nećemo više da kukamo država duradi nešto nego crkva duradi nešto. Nema više Vučiću odreaguj, već Vladiko odreaguj :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Bilo bi fino, ali meni to zvuči kao mesto gde je Bog rekao laku noć...u Srbiji :babuska:brrr

Видео сам на одељењима са умирућим људима да има параклис скоро па на отвореном. Али нисам видео помоћи од свештеника као доктора.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Видео сам на одељењима са умирућим људима да има параклис скоро па на отвореном. Али нисам видео помоћи од свештеника као доктора.

Ni ja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...