Jump to content

Бобан (најпознатији српски геј активиста): Ево зашто сам напустио Србију!

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

пре 9 минута, Ignjatije рече

... и онако јавно голи се шетају, оргијају... Далеко смо ми од тог развијеног света још. Боље тамо да иду и нека се волу по парадама слободно и развијено. Џаба губе време у затуцаној Србији која је против слободе јавног испољавања љубави без граница.

Ovo je laz, propaganda vas homofoba. Unedostatku kvalitetnih argumenata izmisljate nekakve "javne orgije"...

Toliko lepih stvari ima koje mozes od srca da mrzis ko covek a vi nikako od pedera da se odlepite. Nikako da ukapiram tu opsednutost homofoba seksom sa osobom istog pola.

Ni otkriveni gejevi nisu toliko opsednuti tim seksom koliko vi- neotkriveni... ;):D:D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 127
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Radije bih da Srbija postane zemlja gde gejevi mogu slobodno da se...a da niko ne razmišlja kako će da preživi mesec. Uuu peder, pa toga ima otkad je sveta i veka, koga više briga za njih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли ће бре ову земљу да напусти нека истинска битанга, политичар,тајкун,криминалац,насилник, дилер,хулиган...па да се радујемо како приличи крштена човека...:0212_rolleyes:

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Natasa. рече

Pa šta?

Ovde domaćin oleši ženu i decu i to tako prođe jer je imala dugačak jezik verovatno, a tamo Bože moj imaju Prajd. Kad bi se više ljudi zanimalo za žrtve nasilja nego za šaku pedera Srbistan bi bio srećnije mesto.

Uuu u p.m., imaju Prajd, videće ih deca i postati gej i svi tako kolektivno orgijati. Idi bre...koga zabole.

Pa mozda nece postati gej,...ali mozda organizuju gejevi poseban karavan za decu od 12,13 godina u toku parade...oh wait da pa toga ima

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Зосима рече

Да ли ће бре ову земљу да напусти нека истинска битанга, политичар,тајкун,криминалац,насилник, дилер,хулиган...па да се радујемо како приличи крштена човека...:0212_rolleyes:

Њима, нажалост, све више овде прија клима...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Paradoksologija рече

Њима, нажалост, све више овде прија клима...

Ne da im prija klima, nego imaju vrhovna mesta u ovom ekosistemu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, verum est in beer рече

Ми имамо 2 велика проблема, а то је да све критикујемо и да нам је увек туђе слађе.

Када би се сви борили за наше боље, свима би било боље. Овако на форумима, фејсу, твитеру... имамо томове и томове критика, сви смо ми најпаметнији, а нико не чини ништа, већ су се сви помирили са ситуацијом. Када би почели да деламо, било би другачије. Ето, онај дечко Филип Вукша је учинио нешто, а нико од брижника му није помогао (ето, први ја). Када би сви почели да кренемо од нашег дома, краја, посла, града... и када би указивали другима на грешке, мислим да би било свима боље. Жалимо се како нема осмеха више овде, како нико не каже:хвала, молим, извини... е па када армија нас буде почела то да ради, онда ће и они "дивљи" видети од нас, па ће неки и усвојити, а да не буде да само говоримо "дошли дивљи и истерали питоме".

Ја сам први за то да човек може и треба да иде на било коју тачку ове земаљске кугле. Сви треба да будемо слободни, без икаквих предрасуда и да живимо где хоћемо, али да ми неко нон стоп намеће како је запад златан,културан и хуман, е то је већ ван сваке памети. Онај запад који је до скоро имао људски золошки врт, који је покрао што се покрасти може, који је побио што се побити може, који и данас живи на патњи других, који и данас има више напада на геј популацију и који има расизма, коју Србија од када је света и века није имала, а при томе држе другима лекције о моралу.

Нисмо савршени, али нисмо ни најгори од све деце, а до нас је да ли ћемо се препустити нечему или нећемо.

 

Da, ima i toga. Jedna Belgija, sedište evropejske demokratije, ima u svojoj istoriji jednog Leopolda. Nije nigde idealno, ali dokle više sa tim napadima na gejeve. Pojava koja postoji otkad je sveta i veka, aman.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Господин Дареалис рече

Ne da im prija klima, nego imaju vrhovna mesta u ovom ekosistemu.

Drain. The. Swamp. :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za razliku od drugih naših iseljenika , Boban je dovoljno pošten da ne laže kako je tamo negde loše, kako je taj tamo narod glup i kako ga ubija nostalgija :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Za razliku od drugih naših iseljenika , Boban je dovoljno pošten da ne laže kako je tamo negde loše, kako je taj tamo narod glup i kako ga ubija nostalgija :D

To je za one koji odu u Njemačku...i oni koji kažu Njemačka 12:smeha:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

To je za one koji odu u Njemačku...i oni koji kažu Njemačka 12:smeha:.

Koliki nam je odliv mozgova, toliki nam je i odliv primitivaca. Uništavamo tu Evropu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...