Jump to content

Крај једне лепе идеје или о свачему и ничему... "Поуке" престају да постоје!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Е, немојте само Жекија да ми сада дирате као онда кад сам направио аферу да је Леон уствари мој рођак Велибор Џомић! - Писао ми човек. Ја сам умро од смеха. И испоставило се да је тачно оно што рекох Жексу, да сада Џому неће ни Морача опрати, јер они моји опоненти не верују да то није он, јер то Ава тврди!:))) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 199
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 50 минута, Zoran Đurović рече

Е, немојте само Жекија да ми сада дирате као онда кад сам направио аферу да је Леон уствари мој рођак Велибор Џомић! - Писао ми човек. Ја сам умро од смеха. И испоставило се да је тачно оно што рекох Жексу, да сада Џому неће ни Морача опрати, јер они моји опоненти не верују да то није он, јер то Ава тврди!:))) 

Otvori avo neku temu o postanju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam jel neko pisao već ranije na ovoj temi, ali ajde za svaki slučaj da napišem. Ako se već gasi sajt, da li postoji mogućnost da se postovi i teme forumaša ili pak određenih forumaša sačuvaju negde da bismo uvek imali mogućnost da im pristupimo i da ih čitamo? Ovde su iznošeni mnogo dobri argumenti, ima mnogo kvalitetnog pisanja, dosta toga može da se nauči pa bi bila baš velika šteta da to sve propadne, jer mnogo od tih pisanja mogu pomoći nekome.  

Ja lično ne bih voleo da propadnu postovi i teme koje su pisali ljudi kao što su @Александар Милојков, @Zoran Đurović, @Aquilius Cratus, @Juanito, @GeniusAtWork, @Justin Waters, @Avocado i njima slični jer su imali mnogo dobre i kvalitetne postove i teme i blogove iz kojih može mnogo toga da se nauči, koje često imaju i spoljne linkove ka dobrim sajtovima. Uostalom, mislim i na pisanja koju je svako od nas licno imao. Eto to je moje pitanje. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Deja Vu рече

Ne znam jel neko pisao već ranije na ovoj temi, ali ajde za svaki slučaj da napišem. Ako se već gasi sajt, da li postoji mogućnost da se postovi i teme forumaša ili pak određenih forumaša sačuvaju negde da bismo uvek imali mogućnost da im pristupimo i da ih čitamo? Ovde su iznošeni mnogo dobri argumenti, ima mnogo kvalitetnog pisanja, dosta toga može da se nauči pa bi bila baš velika šteta da to sve propadne, jer mnogo od tih pisanja mogu pomoći nekome.  

Ja lično ne bih voleo da propadnu postovi i teme koje su pisali ljudi kao što su @Александар Милојков, @Zoran Đurović, @Aquilius Cratus, @Juanito, @GeniusAtWork, @Justin Waters, @Avocado i njima slični jer su imali mnogo dobre i kvalitetne postove i teme i blogove iz kojih može mnogo toga da se nauči, koje često imaju i spoljne linkove ka dobrim sajtovima. Uostalom, mislim i na pisanja koju je svako od nas licno imao. Eto to je moje pitanje. 

Nece se ugasiti, eto to je moj odgovor, hehhehee:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта мислите о томе да се неко посвети бирању и сабирању текстова и коментара у књигу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...