Jump to content

Крај једне лепе идеје или о свачему и ничему... "Поуке" престају да постоје!

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 199
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Пошто је новац потребан и за наредне месеце,чим дођем у Србију послаћу свој прилог.

Требало би нешто смислити,нпр.календаре за 2017.са православним мотивационим порукама,и тако неке ситнице за што не би требало много новца да се уложи,а верујем да би било заинтересованих за куповину.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, молим админе само за једно, а то су две ствари:

1. Да с времена на време (или како већ мисле да је добро) баце овде-негде инфо о броју оних који су се обавезали на месечна давања и њихову збирну цифру. Мислим да то чак може подстицајно деловати ако нисмо испунили квоту па још неко улети, а и добро је ради транспарентности.

2. Подсете дотичне чланове сваког месеца преко пп за уплату, или им ЕВЕНТУАЛНО кажу да могу да о`ладе овај месец јер је улетео неки јачи спонзор (нпр онај што га помену о.Зоран и сл). Мени јавите 19.ог ако вам није тешко  ;) 

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, R2D2 рече

Имаш са десне стране, где су статуси на врху, помоћ преко пејпала

Виђех, проследио!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

Дакле, молим админе само за једно, а то су две ствари:

1. Да с времена на време (или како већ мисле да је добро) баце овде-негде инфо о броју оних који су се обавезали на месечна давања и њихову збирну цифру. Мислим да то чак може подстицајно деловати ако нисмо испунили квоту па још неко улети, а и добро је ради транспарентности.

2. Подсете дотичне чланове сваког месеца преко пп за уплату, или им ЕВЕНТУАЛНО кажу да могу да о`ладе овај месец јер је улетео неки јачи спонзор (нпр онај што га помену о.Зоран и сл). Мени јавите 19.ог ако вам није тешко  ;) 

 

Синоћ је прослеђена нотификација свима да је за овај месец сакупљено...

Следећи месец морамо да обновимо лиценце (али је можда боље то учинити данас јер имају онај њихов black friday па је јефтиније много) и наравно хостинг за следећи месец.

 

Можда није лоша идеја оснивања ЖРУ фонда из кога би се намиривале предстојеже обавезе за Црква.нет и Поуке.орг, а уз то да се покрене наградни конкруси за најбоље теме, ауторске текстове итд...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 11/24/2016 at 9:56, RYLAH рече

Радимо на томе да у платформу интегришемо "бројач", где ће јасно да се види колико је новца прикупљено и колико још остаје сваког месеца. То је свакако боља опција која би свима оставила могућности да виде, а и да не оптерећује никога. Само остаје да се то софтверски реши.

Ово је права ствар.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odbranili smo forum!

Čekaju nas nove pobede!

Zato....izbacimo zmije iz novčanika, Pouke.org je naša dika!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaš da možeš koji dan bez pljuge

Al ne bez foruma na kom pljuješ druge

Manje cigara...vise igara!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Драшко рече

Odbranili smo forum!

Čekaju nas nove pobede!

Zato....izbacimo zmije iz novčanika, Pouke.org je naša dika!!

Браво за све нас заједно !!!!!

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Драшко рече
пре 3 часа, Драшко рече

Odbranili smo forum!

Čekaju nas nove pobede!

Zato....izbacimo zmije iz novčanika, Pouke.org je naša dika!!

:kolcecb3hb8::kolcecb3hb8:

 

пре 2 часа, Драган Јашић рече

Браво за све нас заједно !!!!!

 

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Боки рече

Мирни сте за ту годишњу лиценцу и за још један месец :).

А с обзиром да се бар десетак људи јавило за редовне донације, перспектива за наредних пола године - годину изгледа светлије...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Боки рече

Мирни сте за ту годишњу лиценцу и за још један месец :).

Захваљујући америчком соколу Ава по први пут не изгуби катедру!12:smeha: Живео нам!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Захваљујући америчком соколу Ава по први пут не изгуби катедру!12:smeha: Живео нам!

Ако ти је за утеху, Авво, овде си сто пута до сад губио катедру, кад смо ти закључавали теме, тако да можеш да будеш спокојан :ani_biggrin:

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, RYLAH рече

Ако ти је за утеху, Авво, овде си сто пута до сад губио катедру, кад смо ти закључавали теме, тако да можеш да будеш спокојан :ani_biggrin:

:))Не, само су студенти избацивали професора из учионице! 12:smeha: Нисам добио отказ за стално! 

То пак ми је Ињац запретио само ако још једном пошаљем његовој Госпи са мог фб љубавну поруку! После кажу Лале флегматични... :D Каже: Ни Рилах ти неће помоћи!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...