Jump to content

Који предбрачни односи се називају блудом и због чега?

Оцени ову тему


Препоручена порука

2 minutes ago, kordun рече

posto zivis u holandiji, sigurno znas da ko god ima para bjezi da se skuci sto dalje od centra, samo bijeda se vrti po centru sa svojim zivotima, drugo je posao, ali nije zivot samo posao

naravno, ja sam prva koja planira beg :D

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, kordun рече

Hristos cojek je rodjen u pecini, nije imo ni obdaniste ni pedagoge, defektologe ni metereologe, neg mu caca dao da mlati cekicem i letvama, veliku vecinu vas tu sa foruma treba poslati kod mene na terapiju

Nego, zemo, vrati se ti na temu: jesi li ti za blud pre braka ili ne? Ali budi iskren :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12 minutes ago, Млађони рече

Ne znam sto taj pad nataliteta dozivljavate kao tolki problem. Jel vam je jasno da i pored tih "velikih" porodica pre 100-200 godina je bilo jedno 50 % zivih ljudi manje? 

Ako nastavimo ovim tempom, mi Srbi cemo izumrijeti kao narod.

 

14 minutes ago, Млађони рече

Inace feminizam jeste kriv za unistavanje porodice, ali nije za pad nataliteta. 

Kako to, zar moze jedno bez drugog?

  • Волим 1

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Sofija_ рече

naravno, ja sam prva koja planira beg :D

Zato ti i romantizujes to toliko. :)

Ja ti kazem kao neko ko je pobeao (meni licno prija) ali ako zamisljas da je tako, ne zanosi se. Osim ako nisi sposobna da lazes sebe. 

evo jutros se obesio jedan nesrecnik tu iz sela, alkoholicar, Gospod da mu dusu oprosti. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, billy2014 рече

Ako nastavimo ovim tempom, mi Srbi cemo izumrijeti kao narod.

 

Kako to, zar moze jedno bez drugog?

A jel ti rekao neko koliko nam natalitet pada jer se mladi odseljavaju odavde? :)
Mozda nije problem jer ne prave decu koliko je problem jer se iseljavaju?

Ako nastave ovoliko da se iseljavaju, onda ce da ostanemo bez nataliteta.

DA li moze radjanje dece bez porodice? Pa moze. STo ne moze? Deca se prave seksom, a ne brakom. Ali je sa porodicom bolje. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Млађони рече

Zato ti i romantizujes to toliko. :)

Ja ti kazem kao neko ko je pobeao (meni licno prija) ali ako zamisljas da je tako, ne zanosi se. Osim ako nisi sposobna da lazes sebe. 

evo jutros se obesio jedan nesrecnik tu iz sela, alkoholicar, Gospod da mu dusu oprosti. 

Ajoj, Boze pomiluj!

Ma ja sam odrasla na selu i u brdima, znam sve seoske poslove i nije me sramota od prljavog rada :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, Sofija_ рече

Nego, zemo, vrati se ti na temu: jesi li ti za blud pre braka ili ne? Ali budi iskren :) 

ja sam za seks, znaci mora biti braka, tako nam gospod savjetuje, a nismo mi od njega pametniji , pusti ti ove advokate sto izvrdavaju i mimolize sustinu, mnogi su razlozi zasto je to tako kako jeste

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Млађони рече

A jel ti rekao neko koliko nam natalitet pada jer se mladi odseljavaju odavde? :)
Mozda nije problem jer ne prave decu koliko je problem jer se iseljavaju?

Ako nastave ovoliko da se iseljavaju, onda ce da ostanemo bez nataliteta.

DA li moze radjanje dece bez porodice? Pa moze. STo ne moze? Deca se prave seksom, a ne brakom. Ali je sa porodicom bolje. 

Problem je i u jednom i u drugom, al mislim da je ipak veci u neradjanju djece.

Prave se seksom, ali zar unistavanjem porodice nisu smanjili natalitet, sto znaci da je feminizam kriv i za to.

  • Волим 1

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

33 minutes ago, billy2014 рече

Ako nastavimo ovim tempom, mi Srbi cemo izumrijeti kao narod.

 

Kako to, zar moze jedno bez drugog?I

 

Izumrijece svakako, ne trebaš dramiti zbog toga, nemoguće je zaustaviti trend. Ovo je preoptimisticna studija, Marko je lijepo i objasnio: 

http://trzisnoresenje.blogspot.com/2013/07/starenje-stanovnistva-u-srbiji.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Sofija_ рече

sta fali poljoprivredi? :)  doci ce vreme kad ce ljudi iz grada bezati na selo, jer nece vise imati sta da se jede, a mleko iz slavine ne moze da curi :) 

ili hoces ceo zivot da jedes zeleno pile iz Matijevica :) 

Ma to vreme vec doslo, al ljudi ipak radije beze u Malme, Lisabon ili Frankfurt a ne u selo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...