Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево један од коментара са Курира

 

http://postimg.org/image/uko97nwr9/

 

Три коментара сам написао, ниједан нису одобрили. А сигурно нисам једини...

 

Мислим да нису ажурни као у осталом и на другим порталима... некада прође и пола дана док одобре. А и коментар као коментар не носи тежину. Мош' мислити плаши се за веру да се канда не истопи :) па у шта верује ц ц ц

Али било би ми драго да ти људи дођу на форум, на цркве.нет мрежу и поставе питање, изнесу своје сумње... Можда је такав дијалог и потребан, можда би било мање оваквих коментара   :scratch_head:

Не знам како људи реагују у другим земљама где постоје сличне идеје a у осталом мрежу су покренули "свештеници, вероучитељи и теолози ентузијасти - чланови Мисионарског одељења СПЦ" како и стоји на почетној тренутна порука. Шта је ту њима нејасно (осим мало параноје можда)?! 

Питам се само како тако нисмо "опрезни" и пажљиви када су у питању неке мати борке, јеретици и секташи који одвлаче народ у помрачење...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али било би ми драго да ти људи дођу на форум, на цркве.нет мрежу и поставе питање, изнесу своје сумње...

 

Си луд, тебра?

Видиш ли да је она особа која је писала коментар већ "извукла закључак"?

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, зашто се уопште и нервирате због коментара људи који читају Курир, Блиц и сличну жуту штампу? То већ много говори о њима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ни моје коментаре нису објавили. Ваљда само неписмени и без аргумената могу да "размишљају".

А видела сам и пар хејтерских коментара од стране верника, један је овако гласио "шта тебе брига, атеисто, коме ја дајем паре" и тсл.

Јасно је зашто такви коментари имају прођу. 1324_womens

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, зашто се уопште и нервирате због коментара људи који читају Курир, Блиц и сличну жуту штампу? То већ много говори о њима.

Зато што је у питању 90% Србије... :((

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Си луд, тебра?

Видиш ли да је она особа која је писала коментар већ "извукла закључак"?

 

Шути море, да нам скочи page rank и посетa  :D  ... а успут би прочитали и лепе одговоре

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато што је у питању 90% Србије... :((

 

Нека их је и 99%, то је слика њих, а не нас. И Аугуст Ландмесер је био 0,0001% од свих људи и једини који није поздравио Хитлера, па се о њему прича и дан данас и то позитивно :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нека их је и 99%, то је слика њих, а не нас. И Аугуст Ландмесер је био 0,0001% од свих људи и једини који није поздравио Хитлера, па се о њему прича и дан данас и то позитивно :)

 

Сложила бих се, али је овде у питању Црква, где је 80% (од тих 90% :D ) крштено, па оно... И да није тако, показује да још увек живимо патологије деведесетих.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Џуманџи,

 

Разумем шта хоћеш да кажеш :)

 

 


Него, хтедох да напоменем, кога сам нашао, послао сам захтев, кога нисам, нека не замери, само не знам права имена :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...