Jump to content

Прави, права... ОЖЕЊЕНИ И УДАТЕ СТОП! (важи и за уреднике, много бре, зановетате)

Оцени ову тему


  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Пејџ или Непејџ, питање је сад!

    • Само Пејџ и нико више!
    • Па... може и нека друга, љубав ће доћи.
    • Ма ко ће чека "Пејџ"! Давај квантитет, Србија се опоравити мора!
      0
    • Не постоји само једна једина Пејџ, на пример.
    • Није живот једна Пејџана, што си главо замишљенааа...


Препоручена порука

Neka hvala. :naklon:

Сад си ме разочарао. Ја сам мислио да си ти човек који уме да види душу жене, кад оно површни лик који не види даље од љуштуре, да не кажем задњице. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mada nije trazeno misljenje ipak da malo dosadjujem. Iz mog iskustva rekao bih da nema sudjenih, ima zivotnih situejsena koje teba prepoznati i tu traziti pejdzove. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово само Иван Ивковић може д'игнорише... :)

 

 

A neko ni ove ne bi zaobisao ..........samo da je zensko.......... :ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Pakao i raj mozes naci u svakoj sobi, iza svakih vrata, pod svakim prekrivacem za dvoje, malo zla i ljudi jedni drugima naprave pakao, malo saosecanja, malo plemenitosti i jedno u drugom pronalaze raj" 

Zan Pol Sartr

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ја баш хтео да те препоручим једној таквој... Па добро, срећно с ”финима”. :)

 

Sta su ti interkontinentalna poznanstva, milion egzoticnih poznanstava sa egzoticnim osobama iz egzoticnih krajeva. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima još jedan. Taj bi je ignorisao tri puta.  (A možda i više  :scratch_head: )

 

To ovako kad mi ili javnost uopste mozemo da vidimo kako se odnosis ali kad bi ti ovaj ples odigrala u tvojoj sobi gde ste samo vas dvoje drugu bi ti pesmu pevao da ne kazem ples plesao.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma kakva bre crna, u ovom klipu je plava, Pejdz. Covek u kulturoloskom smislu je bice narativa, cak i nihilisti koji svaki pa i narativ svog zivota gledaju na zamisljenom bioskopskom platnu i ironisu, i sve stvari unutar kulture ocenjuje po estetskom dozivljaju nekog konkretnog ili opsteg narativa. Po tome se razvijaju sve kuluture i subkulure. Tako imamo rokere, pankrere, repere, metalce, grandovce, skejtere, bajkere jer je svako od njih nasao veliko estetsko zadovoljstvo u narativu koji su cinili ljudio nosoci tih subkultura. Tako i sto se tice "Pejdz". Ona/onaj pravi je osoba u ciji se narativ, zivotni stil, navike, nacin govore, odevanja unosimo jer pruza veliko estetsko zadovoljstvo a osobu prirodno prepoznajemo kao izvor tog zadovoljstva. Svako ko je stariji od 25 godina je trebao da primeti da covek moze da promeni estetski dozivljaj naspram razlicitih subktultura/osoba i njihovih narativa a ako je makar malo nadareniji govornistvu/umetnosti bilo kakovoj svesnoj manipulaciji simbolima moze i da stvori citave narative i ako padne u iskusenje da cak stvori svoj kult. Tako ko zna da cita/spozna narative drugih ljudi i da svoj spoji/uprojektuje u narative tih ljudi moze naci pravu/pravog u daleko vecem broju osoba nego sto na priv pogled cini. Naravno taj broj osoba ce uvek biti manji od ukupnog broja svih ljudi ali ce biti daleko veci od manje vise svega ocekivanog a pogotovo od prica o srodnim dusama koje su sa svakog stanovista pa i sa hriscanskog vrlo upitna.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постоје људи који нису са ове планете........али нису мали зелени................људи који траже и ишту више................можда никада ништа и не добију............али никада не узгубе наду..............да  тамо негде ......постоји његов/а/ Пејџ.........са којом ће и 100 залогај бити исте сласти као и први.

Зато не дирајте  ове са друге планете.......што ишту више свете.........сачињене земљанима од несхватљивих боја......... :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nijedna veza neće biti savršena. Neke će biti bolje od drugih. Neke će biti daleko bolje od drugih. Neke će biti toliko loše da ih je bolje završiti. Neke imaju veću, neke manju početnu privlačnost. Neke imaju veću, neke manju, početnu saglasnost u stavovima. Neke imaju manje, neke veće, probleme sa ličnostima drugog.   "Pejdž" je osoba koja nas privlači, koju volimo i poštujemo, i sa kojom smo spremni da uđemo u nešto do kraja života.   Ne postoji samo jedna "Pejdž", ali je ne treba odbacivati ako i čim imamo problemčić sa njom.

 

То, сестро!  :dobro:  

 

 

Upravo ta prica, jedna srodna dusa koja ce nas kompletirati, uciniti nas celim, potpuno sretnim i sl je romanticarsko pros... I nehriscansko i nepravoslavno. Po tome ispada da nismo kompletni, da nismo dovoljno dobri kad smo sami, da imamo neku falinku i da samo potpuno savrseni par bi magijski mogao da nam pruzi nedostajuce osobine i osecanja. Nas je Bog stvorio potpune, i dao nam je slobodu izbora, e sad ostalo lepo rece Paradox, sa nekim smo blizi, dalji, sa nekim je lakse il teze Adamu je Bog dao Evu jer nije coveku dobro da bude sam, a ne sto ne moze da bude sam. I lepo nam je rekao da su neki uskopljeni rođeni neki vaki naki, dakle sta bi bilo s tim njihovim parovima recimo tip ide u manastir, a njegova srodna dusa izvisi Nego lakse je tako, onda uvek mozemo naci izgovor da ne damo svoj maksimum, jer eto nismo srodne duse cim je muka nije to to
 

 

Тако 'e, Јецо!

 

П.С. Гласајте, нигде не пише да удате не могу да гласају. Да победимо!  :D

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да подијелим један интересантан податак са вама...

Иначе, за оне који нису имали прилику да то чују до сад, средње име наше чувене “Пејџ” је Фатаморгана.

Ето, реко' није згорег да се и ова информација зна... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То, сестро!  :dobro:  

 

Тако 'e, Јецо!

 

П.С. Гласајте, нигде не пише да удате не могу да гласају. Да победимо!  :D

 

Ne postoji opcija za glasanje "Ne postoji jedna jedina Pejdž".

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne postoji opcija za glasanje "Ne postoji jedna jedina Pejdž".

Разлог је врло практичан. Жедном човјеку у пустињи се чини да је оаза још само који километар даље....

Многи су тако постали вјечни становници исте. Они други који су је преживјели знају шта је права оаза и гдје се она тачно налази. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Разлог је врло практичан. Жедном човјеку у пустињи се чини да је оаза још само који километар даље....

Многи су тако постали вјечни становници исте. Они други који су је преживјели знају шта је права оаза и гдје се она тачно налази. :)

Сто посто си у праву.....

 

Али.........али...... ај  то реци будали....... ne_shvata

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...