Jump to content

Прави, права... ОЖЕЊЕНИ И УДАТЕ СТОП! (важи и за уреднике, много бре, зановетате)

Оцени ову тему


  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Пејџ или Непејџ, питање је сад!

    • Само Пејџ и нико више!
    • Па... може и нека друга, љубав ће доћи.
    • Ма ко ће чека "Пејџ"! Давај квантитет, Србија се опоравити мора!
      0
    • Не постоји само једна једина Пејџ, на пример.
    • Није живот једна Пејџана, што си главо замишљенааа...


Препоручена порука



Данас сам погледао овај кратак филм "Одговори" и прилично се замислио над њиме. За оне који не разумеју енглески добро, у кратким цртама, реч је о младићу који је настрадао, и сада се налази пред Богом и схвата да може да му постави било које питање јер ће добити прави одговор. Поставља разна питања, али оно што је мени, а верујем и свима било најупечатљивије је питање која је девојка од свих са којима је био била права за њега. Након што добија одговор, он поново пита која девојка је била права за њега на целом свету и поново добија исти одговор, односно иста особа је у питању. Он је био са њом и волео ју је, али није знао да је она права... или шта год. 
 
Знате, можемо ми три дана овде да пишемо о томе ко је прави/права за нас, али... ја бих ипак да сачекам моју "Пејџ". Можда је то моја комфорна зона, али има смисла чекати.

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))

 

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))

 

Немој ми квариш концепцију, на главу ћу ти се попнем!  :D  :)))

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Taj dečko je otišao bogu na istinu a nije na vrijeme prepoznao pravu.. Da li čekati, birati, imati previsoke zahtjeve, ili pristajati na kompromise da čovjek ne bi bio sam, da bi ispunio društvena očekivanja i sl.? Ipak svako za sebe mora da odgovori na to, da nađe razumnu mjeru i sredinu, i da ne bi bilo toliko usamljenih i praznih ljudi, ali ni toliko razvoda zbog pogrešnih izbora... Razum, mudrost, a i srce junačko su potrebni, kad se postupa odgovorno, i želi prava stvar - odnos za cio život! Da ne kažemo, i za vječnost. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ниџо, батали ове Амере, Британце или шта су већ. Лажу душмани!  :D Иване, буди озбиљан!  12:smeha:

 

Аферим, Дијана! Све си лепо рекла!  :dobro:

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

za vječnost

Рецимо (сви од све душе и од свега ума свога, рецимо...)... :ok:

 

Иване, буди озбиљан!  12:smeha:

"Ја сам увек био на нивоу..." ;)

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ја оћу моју Пејџ! Е тако... да се разумемо :)

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ја оћу моју Пејџ!

 

Ма ја хоћу да сам капетан на белу лађу! Је л' чујеш да те не чујем! :D  

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда се права љубав не чека, него ствара...

 

Океј... можеш да напустиш просторију. Хвала.  :)))

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Млад прут се савија. Лепо рекоше Нишлије. А мустаћи, а женидба. Не би сад лупао главом, шта и како. Ни ти, ни ја, ни остала екипа. Крив је систем! Да се врате орање са воловима и тежане гаће. Од оволике науке, пропаде нам омладина. 

 

Да преуредим. Заборавио смајли.  12:smeha:

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али реално... мислим да сада стварно имамо шансе да, ако се пронађемо, будемо заиста примерни парови, а касније ако Бог да и родитељи. Океј.. квантитет нам је у кризи одавно, али зато биће квалитет на снази. Ја сам за квалитет. 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego, Nidžo, ne oženjeni i udate, nego uredništvo stop! Nek preuzmu temu forumaši! Tragaoci!

Čik!  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Николина тема је постала вирална! Главна вест дана! Људи да ли је то могуће?  :D

 

Никола, нека су зановетала. Можда нас просветле.  :)))

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Николина тема је постала вирална! Главна вест дана! Људи да ли је то могуће?  :D

 

Никола, нека су зановетала. Можда нас просветле.  :)))

 

Па ти мислиш да ће ово горе да их спречи?! Ма какви... то тек сада има да их копка да дођу и кажу по коју, баш из ината :D

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...