Jump to content

Прави, права... ОЖЕЊЕНИ И УДАТЕ СТОП! (важи и за уреднике, много бре, зановетате)

Оцени ову тему


  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Пејџ или Непејџ, питање је сад!

    • Само Пејџ и нико више!
    • Па... може и нека друга, љубав ће доћи.
    • Ма ко ће чека "Пејџ"! Давај квантитет, Србија се опоравити мора!
      0
    • Не постоји само једна једина Пејџ, на пример.
    • Није живот једна Пејџана, што си главо замишљенааа...


Препоручена порука

http://i.imgur.com/HzIYmu2.jpg

 

 

Da li je potrebno da prodjemo zablude i otreznjenje Sabrine .........da bi shvatili da naš/a/ Pejdz ........ustvari i nije naš/a/... Pejdz  :coolio:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U stvarnom životu nisam čuo da neko toliko ismeva pravoslavlje i pravoslavne vernike kao što se to radi na ovom sajtu.

 

Ајде покажи и докажи где се то исмева!? Изволи! Где је ко на Поукама исмевао православље и праволсавне вернике, а да није због тога нпр. био опоменут, уклоњен му пост или он сам удаљен са сајта. Изволи брате па поткрепи оптужбе!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде покажи и докажи где се то исмева!? Изволи! Где је ко на Поукама исмевао православље и праволсавне вернике, а да није због тога нпр. био опоменут, уклоњен му пост или он сам удаљен са сајта. Изволи брате па поткрепи оптужбе!

Ево ја ћу да поткрепим.

Мене су исмејали врли, лако саблажњиви хришћани, са високим степеном едукације, на моје основно, елементарно подразумевајуће незнање . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

, ali sam zadržao istinsku veru u Boga i ljubav,

 

Kako si zadržao istinsku veru u Boga i ljubav,mada mu to dođe kao sinonim pošto je Bog jelte Ljubav ako nisi u stanju da u ženi vidiš ništa drugo osim interesne mašine kojoj ćeš ti da dođeš kao neki bankomat i vibrator za ispunjavanje svih njenih potreba?  

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde i ko, vide oni koji čitaju.

Лепо сам те питао као човека. Ниси ми ништа показао, нити навео. Само си изрекао неосноване изјаве и тиме себе кандидовао за неког лажљивца и смутљивца. Није лепо то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ја ћу да поткрепим.

Мене су исмејали врли, лако саблажњиви хришћани, са високим степеном едукације, на моје основно, елементарно подразумевајуће незнање . 

Покажи где и када. Где је то исмејано православље у твом случају?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ја ћу да поткрепим.

Мене су исмејали врли, лако саблажњиви хришћани, са високим степеном едукације, на моје основно, елементарно подразумевајуће незнање . 

Pa nije baš bilo tako posle je krenula sprdnja,čak je Pardoksologija rekla i da ti je neko hakovao profil jer ne liči na tebe.Al nije baš bilo ismejavanja ili nekog ruganja.Nemo tako. :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nije baš bilo tako posle je krenula sprdnja,čak je Pardoksologija rekla i da ti je neko hakovao profil jer ne liči na tebe.Al nije baš bilo ismejavanja ili nekog ruganja.Nemo tako. :D

Е види драги Кратосе.......... да нисте знали не би се саблазнили........пошто сазнасте, ви се саблазнисте.

Као и Адам Ева да нису пробали ........не би знали...........и не би пали..........   :coolio:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е види драги Кратосе.......... да нисте знали не би се саблазнили........пошто сазнасте, ви се саблазнисте.

Као и Адам Ева да нису пробали ........не би знали...........и не би пали..........   :coolio:

Што ће рећи да си ти велика праведница која упозорава друге на њихове грехе и ослобађа их бремена незнања, после чега не могу да тврде да нису знали?

 

Дођеш му ко неки савремени пророк у суштини.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To si ti napisao. Ne ja. Ne primaj se na ono što su mi pojedini pripisivali i ne koristi to kao priliku za ponižavanje. To nema nikakve veze sa mojim gledištem.

Brate pa realno 99 % tvojih postova govori o tome kako nema ljubavi,kako su žene materijalisti i da vole samo pare i sex i da ti pošto nemaš pare ne mož nikako da se uklopiš u taj devijatni svet.To ti nije niko pripisivao,sam si to u mnogo navrata izrazio,kao svoje mišljnje i svetonadzor.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Natasa.,

U stvarnom životu nisam čuo da neko toliko ismeva pravoslavlje i pravoslavne vernike kao što se to radi na ovom sajtu.

Meni su naporna ismevanja i napadi na sve one koji misle da su ljubav i iskrenost "najvažniji elementi" na kojima treba da se zasniva odnos između muškarca i žene koji žele zajednički život ili "vezu" koja mu prethodi.

Reći ću ti jednu mnogo bitniju stvar nego što su godine. Vrlo rano sam (još kao dete) shvatio i osetio na svojoj koži koliko život može biti težak i prestao da verujem u bajke, ali sam zadržao istinsku veru u Boga i ljubav, za razliku od mnogih koji se javno deklarišu kao vernici i mehanički ispunjavaju ova ili ona crkvena pravila, a kad su dalje od očiju javnosti ponašaju se sasvim suprotno, jer navodno to tako treba.

Ja ne ismevam ni vernike ni pravoslavlje, a pogotovo ljubav i iskrenost u odnosima.

Sta to mislis, da si samo ti doziveo tragediju i ne verujes u bajke. Covek moze da se rodi u svili i kadifi, dozivece tragediju jer je to zivot, kasnije ili pre. Tvoj problem je sto prosipas cemer naokolo i mislis da je do bogzna kakva iskrenost, a ne kapiras koliko je to naporno. Naravno budes odbijen, pa posle kukas kako na zene a ne zapitas se da nisi mozda ti u pitanju. Svi nosimo neku tugu i naslanjamo se jedni na druge, ali ako se prosipas pri prvom kontaktu, onda jednostavno nemas smisao za socijalne interakcije. Tolika iskrenost na pocetku je prosipanje intime, teret i napor, a to niko ne voli, ni muskarci ni zene. To je ČEMER!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што ће рећи да си ти велика праведница која упозорава друге на њихове грехе и ослобађа их бремена незнања, после чега не могу да тврде да нису знали?

 

Дођеш му ко неки савремени пророк у суштини.

Ма јок више ко нека  плава јуродива луда......... боцкајућом акупунктуром  будим  оболела места ...... 

 

А што се тиче то праведница........м........ јок.....највећа грешница........свесна својих сагрешења.........но исте не правдајући и не  гурајући их некако у Божије  заповести ....... 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма јок више ко нека  плава јуродива луда......... боцкајућом акупунктуром  будим  оболела места ...... 

 

Јел могуће да у то стварно верујеш? Јел могуће да не постоји начин да ти се стави до знања да није тако? Апсолутно никога не тераш на размишљање ил било шта друго корисно. И то што радиш не радиш због других, него искључиво због себе, јер не будиш ништа позитивно у другима када се тако понашаш.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел могуће да у то стварно верујеш? Јел могуће да не постоји начин да ти се стави до знања да није тако? Апсолутно никога не тераш на размишљање ил било шта друго корисно. И то што радиш не радиш због других, него искључиво због себе, јер не будиш ништа позитивно у другима када се тако понашаш.

Imam jednog poznanika/drugara koji isto to radi. Bocka ljude u cilju ispravljanja gresaka koje je on uocio kod njih. Za svakog ima po jednu zaoku koju ce da iskoristi. Samo sto ima sve manje drugara cineci to. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...