Jump to content

Како зауставити дебилизирајуће и тровачке ријалити програме? (Борба против кича и шунда)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Svaki čovek ima mozak i treba da proceni da li mu nešto škodi ili ne. A to šta će neko da radi, gleda, sluša ne treba niko da određuje i zabranjuje.

Imali smo država treba da vodi računa šta neko radi, pa postojao goli otok. Kad kot državi tj. onim ljudima na vrhu daš toliku moć da ljudima mogu da zabrane i kažu šta može, a šta ne može da gleda, šta može a šta ne da priča nikada nije na dobro izašlo. Imamo primera iz istorije koliko hoćeš 

 

 

Ima ovde jedan problem. Ja recimo ne zelim da gledam pornografiju na TV-u i ti ces reci, promeni kanal ako ne zelis, medjutim, broj kanala nije beskonacan i ako pornografija nije zabranjena za emitovanje ja se u jednom trenutku mogu naci u situaciji da ili gledam pornjavu ili ne gledam nista.

 

I sada, zasto bih se ja odrekao svog prava da gledam ono sto zelim odnosno da ne budem doveden u situaciju da moram da gledam ono sto ne zelim?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То ли тебе тишти, та слобода...

 

Све вас треба похапсити!

35nhqi.jpg

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

I sada, zasto bih se ja odrekao svog prava da gledam ono sto zelim odnosno da ne budem doveden u situaciju da moram da gledam ono sto ne zelim?

 

 

E sto mi te zao, sta ako jadan ti moras da gledas nesto sto ne zelis :D

Jel to ovako moras? :D

 

orange3.jpg

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima ovde jedan problem. Ja recimo ne zelim da gledam pornografiju na TV-u i ti ces reci, promeni kanal ako ne zelis, medjutim, broj kanala nije beskonacan i ako pornografija nije zabranjena za emitovanje ja se u jednom trenutku mogu naci u situaciji da ili gledam pornjavu ili ne gledam nista.

 

I sada, zasto bih se ja odrekao svog prava da gledam ono sto zelim odnosno da ne budem doveden u situaciju da moram da gledam ono sto ne zelim?

 

 Lazna dilema. To moze da se desi samo na dva nacina. Sav nepornografski materijal koji ti pratis se preseli na neki drugi medij, samim tim i ti prelazis na pracenje tog medija, ili se sav nepornografski meterijal naprosto vise ne emituje i to opet gubis interesovanje za televizijom kao medijem. Kako god okrenes nisi ugrozen.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Lazna dilema. To moze da se desi samo na dva nacina. Sav nepornografski materijal koji ti pratis se preseli na neki drugi medij, samim tim i ti prelazis na pracenje tog medija, ili se sav nepornografski meterijal naprosto vise ne emituje i to opet gubis interesovanje za televizijom kao medijem. Kako god okrenes nisi ugrozen.

 

Или крене да гледа порнографију.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Све вас треба похапсити!

 

Удри милицијо моја :)

  • Волим 1

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E sto mi te zao, sta ako jadan ti moras da gledas nesto sto ne zelis :D

Jel to ovako moras? :D

 

orange3.jpg

 

 

Pa ti se zezas ali vidis ovih rialitija je sve vise. I naravno gledaju ih ljudi. Ali ima i onih koji ih ne gledaju. I ne zele da ih gledaju. I ako ovi koji ne zele da ih gledaju ne ucine nista mogu jednoga dana zbilja biti u situaciji samo njih da gledaju ili da ne gledaju nista ...

 

Upravo to i dovodi do toga da imamo proigram kakav imamo te se pravi ne na osnovu zelja i potreba svih vec samo onih koji gledaju te gluposti. Pasivnost. To sto vi pricate ko to moze da brani nekome da nesto gleda i da li treba. Problem posmatrate sa pogresne strane. Zasto bi se neko ko ne zeli to da gleda odrekao svog prava u korist nekoga ko to zeli da gleda.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije, evo ga covek koji MORA da gleda :D

 

 

 

Nije problem u "mora" da gleda vec u "nema sta drugo" da gleda. To moze biti posledica nezabranjivanja pornografije na primer, da oni koji ne zele da gledaju pornografiju jednoga dana nista drugo ne mogu naci na TV-u osim pornica.

 

I sada pitanje je, zasto bi oni trebali da se odreknu svog prava da gledaju sta zele?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба упасти са аутоматима у ону кућу тамо и побити све оне. То ће решити проблем ријелитија у Србији на дуже време, макар за једно десетак година.

 

А за тих десетак година, док се не приказују ријелити програми, пуштати научно - образовни програм по цео дан. Али не ово новије, то је све безвезе и секта тешка. Пуштати деци Опстанак. А од цртаних филмова Генералову радњу и Ну пагади. Не би било лоше узети права за приказивање ДВД издања Алекса Џоунса и ових осталих фриленсера што раде ове истраживачке документарце, треба народу отворити очи.

 

И онда кад се за једно десетак година неко поново усуди да покрене Великог брата, сви ће знати о чему се ради, и одмах ће по инерцији да подмазују Калкашњикове.

 

Ето, решен проблем, и то без икакве забране. Компромис, такорећи.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ti se zezas ali vidis ovih rialitija je sve vise. I naravno gledaju ih ljudi. Ali ima i onih koji ih ne gledaju. I ne zele da ih gledaju. I ako ovi koji ne zele da ih gledaju ne ucine nista mogu jednoga dana zbilja biti u situaciji samo njih da gledaju ili da ne gledaju nista ...

 

 

Nije tachno. Ne postoji niko u ovoj zemlji ko gleda realiti a ne zeli da ga gleda. Jer da ne zeli ne bi ga gledao. Citao bi knjigu, novine, radio bi nesto drugo. Ne postoji nikakvo tvoje ekskluzivno pravo da neki sadrzaj koji se tebi gleda mora da bude na televiziji.

 

 

I sada pitanje je, zasto bi oni trebali da se odreknu svog prava da gledaju sta zele?

 

 

 Imas pravo da gledas sta zelis u kontekstu ponudjenih stvari. Ono sto ti nije ponudjeno, mozes da zelis da gledas koliko hoces ali ne mozes, jer ne postoji ili nije ponudjeno.

 

To moze biti posledica nezabranjivanja pornografije na primer, da oni koji ne zele da gledaju pornografiju jednoga dana nista drugo ne mogu naci na TV-u osim pornica.

 

 

 

 

 

Ovo ti je nemoguca situacija, jer si ignorisao jednu vaznu cinjenicu. Televiziju kontrolisu gledaoci. Sto je neki program trazeniji to ce ga vise biti na televiziji jer se uglavnom kanalu koji ga emituje to isplati.

Telvizija zaradjuje od gledanosti. 

 

Dakle ako na TVu budu kanali samo sa pornicima... ( sto je praktichno nemoguc scenario) to moze da se desi u svetu u kom gledaoci ne zele nista drugo osim pornica.

 

Oni koji nece da gledaju pornice, morali bi da ne gledaju televiziju. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба упасти са аутоматима у ону кућу тамо и побити све оне. То ће решити проблем ријелитија у Србији на дуже време, макар за једно десетак година.

 

А за тих десетак година, док се не приказују ријелити програми, пуштати научно - образовни програм по цео дан. Али не ово новије, то је све безвезе и секта тешка. Пуштати деци Опстанак. А од цртаних филмова Генералову радионицу и Ну пагади. Не би било лоше узети права за приказивање ДВД издања Алекса Џоунса и ових осталих фриленсера што раде ове истраживачке документарце, треба народу отворити очи.

 

И онда кад се за једно десетак година неко поново усуди да покрене Великог брата, сви ће знати о чему се ради, и одмах ће по инерцији да подмазују Калкашњикове.

 

Ето, решен проблем, и то без икакве забране. Компромис, такорећи.

 

 Neprevazidjeni Bole i Micko. E generacijo..... :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Neprevazidjeni Bole i Micko. E generacijo..... :D

 

А то се сећаш, а Ну пагади ти није остало у глави јер су Вук и Зец руски? И само зато што је цртани руски, ти га и не помињеш, нит си га гледао откад си био дете, дотле то иде!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...