Jump to content

Марко Радосављевић и Негослав (бивши Артемије и Николај) о Литургији

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Одговори 218
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Nadam se da ce adminitracija upozoriti doticnog.

 

bio je brzi od nase reakcije i ispravio svoj post....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bio je brzi od nase reakcije i ispravio svoj po

Izvinjavam se svima oprostite mada niste uklonili robotov post gde me je nazivao nepismenim i psom, al nema veze neljutim se u principu prvi je poceo da vredja ja nikad nikoga nisam uvredio na forumu samo se branio :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да доњи текст има јаке везе са темом, тј. питањем Евхаристије:

 

Што је коначно, кроз бесконачну Божанску суштину, то је творевина. Када оно што је коначно ступи у личносну бесконачност Свете Тројице, то је есхатолошко царство.

Ништа нечисто неће ући у царство Божије јер је Бог тројична љубав и заједница. Оно што не може остати на љубави у заједници Свете Тројице, то неће бити спасено.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Izvinjavam se svima oprostite mada niste uklonili robotov post gde me je nazivao nepismenim i psom, al nema veze neljutim se u principu prvi je poceo da vredja ja nikad nikoga nisam uvredio na forumu samo se branio :(

 

Неписмен јеси и то је факат, али те псом никад нисам назвао. То није мој начин комуникације. Једино ако си се пронашао у оној "пси лају, каравани пролазе". 

 

Но, да не тролујемо тему, мада је чувено форумско правило: Тема ће се развијати баш онако како постављач исте не очекује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неписмен јеси и то је факат, али те псом никад нисам назвао. То није мој начин комуникације. Једино ако си се пронашао у оној "пси лају, каравани пролазе". Но, да не тролујемо тему, мада је чувено форумско правило: Тема ће се развијати баш онако како постављач исте не очекује.

Fakat je i da ti nisi u vin...  I  da se razumes u teologiju ko mag... u  kantar, ali moj su post obrisali,bez obzira sto je to moj nacin komunikacije prema takvima koji me vredjaju samo se branim  :) Izvini ako si se pronasao uvredjen :)

A ni tvoje ruzne reci nisu izbrisali administratori, vidim imas dobru vezu u administraciji.. Svuda treba veza pa i ovde.. :)

Dobro de necemo vise,rekli smo sta smo imali razvukao sam ti temu na 17 stranica, inace ti niko nebi ni pisao. Glupa tema treba je brisati osudjujes ljude kakvi god da su nezasluzuju da ih provlacis po forumima i ismejavas dobili su sta su trazili siroko im polje :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Брате мој мили, неписмен си. То није увреда. Добио би кеца из српског јер не знаш када се "не" пише заједно, а када одвојено.

 

А ово што ти мени упућујеш су класичне увреде. И какве то везе има са амдинистрацојом? Остави њих. 

 

Дакле, хајде још једном: одговори на постављена питања која ти је упутио о. Ђуровић. Можеш ли да ишта одговориш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да неможе.

Braco draga odgovorio sam! Vratite se nazad dve tri stranice procitajte imacete sta pametno da naucite, moji su odgovori utemeljeni cvrsto na Pravoslavnim stavovima i ucenjima svetih Otaca kojih se drzi sveta Srbska Pravoslavna crkva, a to sto filozofirate i fantazirate odnosno obmanjujete sebe i slicne sebi to je vas problem to se naziva prelost ,gordost... :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Braco draga odgovorio sam! Vratite se nazad dve tri stranice procitajte imacete sta pametno da naucite, moji su odgovori utemeljeni cvrsto na Pravoslavnim stavovima i ucenjima svetih Otaca kojih se drzi sveta Srbska Pravoslavna crkva, a to sto filozofirate i fantazirate odnosno obmanjujete sebe i slicne sebi to je vas problem to se naziva prelost ,gordost... :)

Једно је сигурно: познајеш Оце колико и ортографију! Зато, олади. Бише паметнији фарисеји и књижевници... вели: Од тада га ништа више не питаху

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...