Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

Svađa se samim  sobom iz jednog od mnogih  paralelnih multiverzuma  a svađu je superpozicionirao na forum ŽRU. :))  :)))  12:smeha:

 

Значи онај што пише црвеним словима, то у ствари...није Милан?!??   :0222_shocked:    0405_feel   

 

Или јесте, али ипак није...он?   :0426_feel:  brrr

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

А да ли је данас хиротонисана модераторка или модераторкиња?

По нашки се каже Уредница.Видиш како је лепо и једноставно употребити нашу реч. :)

Нека је са срећом новим уредницима.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

По нашки се каже Уредница.Видиш како је лепо и једноставно употребити нашу реч. :)

Нека је са срећом новим уредницима.

 

 

Слажем се, Ненаде. И ја сам исто адвокат заступник коришћења наших речи уместо страних.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не знам шта рећи на ова нова поставленија. Дефинитивно је форум пропао.

Још једна жена и неофит, ужас. :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још једна жена и неофит, ужас. :D

Не брини Џу, следећа је Рапсодија тако да ће се баланс направити 12:smeha:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слажем се, Ненаде. И ја сам исто адвокат заступник коришћења наших речи уместо страних.

Јуане, ја знам да си се шалио у оном предходном посту који сам навео. Али је стварно више него страшно колико се људи просто тркају да прихвате стране речи, а да уопште не размишљају о свом језику и свом писму. Битно им је да су у тренду и да их што више људи разумеју и да што више лајка добију.Притом су спремни да све што је наше погазе.

 

Што се тиче жена уредница ја би волео да их је још више.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Поштовани чланови Форума, драге форумашице и форумаши, имам изузетну час` да вам пре`ставим новог модератора наше виртуелне агоре-Форума ЖРУ! 

Од вечерас, то је наша другарица Снежана-Снежа! Верујем да ће својим радом, као и до сада, оправдати указано јој поверење!

Другарице Снежана, изволите изложити Ваш план рада!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имам изузетну част да честитам први од обичних чланова, па се надам протекцији од стране нове модераторке. :)))

 

Честитке! :skidamkapu:

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 minutes ago, Милан Ракић рече

Другарице Снежана, изволите изложити Ваш план рада!

12:smeha:

 

2-Cleopatra-quotes.gif

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...