Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

3 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Dajem časnu žruovsku reč da ću moderisati što je pravednije moguće.

Акви, овај.............знаш..........мислим..............ми смо си, оно као, добри!? :0212_rolleyes:

 

Have mercy, please :)

 

 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

4 minutes ago, R2D2 рече

Колико ме памћење служи, а одвише сам стар, Аквилије је већ био уредник :)

Тако да све честитке, надамо се да ће дати максимум од својих изузетних способности :)

Jeste, od septembra 2010. do februara 2011. :)



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

46 minutes ago, Милан Ракић рече

Од данас, Аквилије је модератор ове агоре!

E ako je tako...odosmo svi u....................... akvarijum :smeh1:

 

42 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Dajem časnu žruovsku reč da ću moderisati što je pravednije moguće.

valjda se kaze Boze pomozi :)))

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Sofija_ рече

E ako je tako...odosmo svi u....................... akvarijum :smeh1:

Bogu hvala za to. Akvarijumi imaju umiurjuce dejstvo na posmatrace, sto je u ovim danima stresa i nervoze i vise nego potrebno.

1 minute ago, Sofija_ рече

valjda se kaze Boze pomozi :)))

 

 

Ko ima smisla za humor to govori svaki put kad ga koristi ili prepozna kod drugog. :)



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Sofija_ рече

E ako je tako...odosmo svi u....................... akvarijum :smeh1:

 

valjda se kaze Boze pomozi :)))

 

 

Nadam se samo da ti neces biti administrator jer bi bila onako Akakijevski raspolozena:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vala Sofija ako si htela da ga zacnes zeznula si se, Akvi i jeste akvarijum, uvek smiren, ne da se isprovocirati, ne udara ispod pojasa, uvek kulturan pa i ne slagao se. Sjajan izbor za ovo mesto :)

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala Jeco na lepim recima, koje nisu bas zasluzene kad se pogledao moj celokupan forumski opus, sve bi ovo mnogo vise trebali shvatiti kao kreativnu zabavu nego klanovsku borbu ali sa cemo, taki smo. :)



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате Аквилије, нека је са срећом!!! :sunce:

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Aquilius Cratus рече

. Akvarijumi imaju umiurjuce dejstvo na posmatrace

jeste, osim ako gledas kako velika ribica jede malu :)))

mislim da bi kao moderator trebao staviti tvoje pravo ime, kao mnogi sto su stavili :) ugledaj se na Rakica, kod njega ti je sve transparentno, samo

jos da stavi broj stednog racuna da vidimo kolko je ustedeo :smeh1:

4 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Ko ima smisla za humor to govori svaki put kad ga koristi ili prepozna kod drugog

mislis? znaci ne treba se Bogu zahvaljivati svaki dan? i za sve sto dobijemo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Sofija_ рече

jeste, osim ako gledas kako velika ribica jede malu :)))

mislim da bi kao moderator trebao staviti tvoje pravo ime, kao mnogi sto su stavili :) ugledaj se na Rakica, kod njega ti je sve transparentno, samo

jos da stavi broj stednog racuna da vidimo kolko je ustedeo :smeh1:

mislis? znaci ne treba se Bogu zahvaljivati svaki dan? i za sve sto dobijemo?

Nema vece zahvalnosti nego kad se izbegavaju polemike ovakvog tipa. Te stoga mozes ovo da shvatis da sam se jednom zahvalio i u tvoje ime.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, Ronald рече

Nadam se samo da ti neces biti administrator jer bi bila onako Akakijevski raspolozena:smeh1:

Ja sam uvek vesela i raspolozena, hvala Bogu, ne zivim ja, nego Hristos u meni :) nisam ja babaroga kao sto mislis,

bolje da se salimo i smejemo, jer smeh je lek za srce :) volim ja da se salim i na svoj racun, ili nek se neko nasali na moj slobodno

ne ljutim se :) :smeh1::mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Sofija_ рече

jos da stavi broj stednog racuna da vidimo kolko je ustedeo

Е сетсро моја... Кад? И где душтедим? Мсм волои би ја

Дошло неко ново време, казли сви који сте били у рату морате у пемзију! А станови!? Биће! И бивају тако... С пролећа кад отопли... А уштедио јесам... По неки пут кад не купим дувана...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Е сетсро моја... Кад? И где душтедим? Мсм волои би ја

Дошло неко ново време, казли сви који сте били у рату морате у пемзију! А станови!? Биће! И бивају тако... С пролећа кад отопли... А уштедио јесам... По неки пут кад не купим дувана...

To sad kad za koju nedelju stigne uplata iz lozhe. :D:D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...