Jump to content

Америка постоји 239 година, а у рату је провела 222 године


Препоручена порука

Najbolje je ništa ne rešavati. Još hrišćani da budu primer toga.

 

Pozivajući se na hrišćanstvo - raznim zakletvama i biblijama - SAD dostižu vrhunac licemerja. Međutim, nije SAD apsolutni krivac, jer u srži čovečanstva tinja sva grehovnost.

 

Niko ne traži od SAD da budu prečisti. Problem nastaje kada se hrišćani srode sa takvim društvom. Dolazimo do toga da nema više ni h od hrišćana, kao što je slučaj sa istaknutim anglikancima.

 

Ел ми причамо о истим САД? Оно, има тамо тих неких кутака који су блудник-friendly, али генерално је у питању једна поприлично чистунска земља. Кекс (осим ако није Oreo) и алкохол су табу тема. Ти си вероватно помешао САД са Скандинавијом или тако неким делом света...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Super su Amerikanci. Samo da slobode i gej prava preuzmu svi na svetu.

 

Ko je kriv zbog toga što većina Amerikanaca podržava gej brakove? Zar nisu odgovorni masovni mediji kao savremeni prvosveštenici?

 

Mislim, najbolje je dići ruke od svega toga i uklopiti se u liberalna razmišljanja. Samo bi bilo glupo ne reći ništa.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тешко...

 

Осим ако ми Гризли не да посо, али за њега нећу да радим, он је суров газда.  :)

 

Dodjite kod mene da pecete papriku za ajvar... sociono, penziono, gazda ti kuva kafe i cisti za tobom....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Ko je kriv zbog toga što većina Amerikanaca podržava gej brakove?

 

Zdrav razum koji nema predrasauda. On je glavni krivac.

Jer to sto ne podrzavam praavo da dva pedera ili dve lezbace dobiju papir iz skupstine na akom se vode kao bracni partneri, odlika je toga daa nemam bas puno zdravog razuma po tim pitanajima.

 

 

Mislim, najbolje je dići ruke od svega toga i uklopiti se u liberalna razmišljanja. Samo bi bilo glupo ne reći ništa.

 

 

Ne, najbolje je siriti crkvu, i privlaciti ljude crkvi pozitivnim primerima, a ne terati ljude od crkve tako sto hocemo crkvene ideje kroz drzavu da im nametnemo.

 

;)

 

Bolujes od iste boljke od koje i ostlai dverasi.. mesas crkvu i drzavu..crkvenu zajednicu i drustvenu zajednicu... verujuceg i gradjanina...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад си га збунио, чекај да смисли нешто друго... :)

Nije on zbunjen nego ste vi ti koji daju podrsku amerima na svakom polju. I tako godinama. Znaci Libija, Sirija, Rusija, sda ovi ludavi dole, me postoji ni jedan fogadjaj u zadnjih nekoliko godina za koji niste podrzali amere.

A ovo sto mlatara Mladjoni o stampanju valura lao bit koina to nema veze sa mozgom a ni sa amerima.

Mego ti si nesto slicno rekao a ja te posle pitao na osnovu cega bi ti koji stampaju novaac znali koliko novca treba da nastampaju, jer nekada je bilo amera 100 miliona a sada skoro 400.

Kako bi znali koliko novca da odstampaju? I koliko kada bude 1 milijarda amera?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Bolujes od iste boljke od koje i ostlai dverasi.. mesas crkvu i drzavu..crkvenu zajednicu i drustvenu zajednicu... verujuceg i gradjanina...

 

Samo kažem da hrišćanin ne treba da podržava gej brakove. Ne treba to odobravati.

 

Gej parovi mogu na razne načine ostvariti svoju ''zajednicu''. Brak u to ne spada.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo kažem da hrišćanin ne treba da podržava gej brakove. Ne treba to odobravati.

 

Gej parovi mogu na razne načine ostvariti svoju ''zajednicu''. Brak u to ne spada.

Па на крају ће променити дефиницију назива брак. И наравно да сада то неће одмах урадити док не избришу реч брак.

 

Њихова веза је нешто друго, брак није али наравно да може имати исту правну регулативу ако то желе. Али не, они то не желе они једноставно желе да промене комплетну дефиницију брака.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Песма објаснила.

 

До јуче су имали тоалете за обојене а данас деле лекције о слободи остатку света. :|

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde nisu ratovali, ali neki misle da su potpomogli rat 

 

"SAD i VB krivi za rat u Sudanu"

 

Afrička unija smatra da su SAD, Velika Britanija i Norveška, podržavajući nezavisnost Južnog Sudana, stvorile uslove za izbijanje građanskog rata u toj zemlji.

 
Oni smatraju da su ove zemlje 2005. godine dale podršku pobunjenicima Južnog Sudana i napravile put za nezavisnost zemlje, do koje je došlo 2011. godine.
Prema podacima Afričke unije, akcije Zapada su omogućile da se stvori “jaka politička i vojna moć Južnog Sudana“, koja je delovala “zakonom puške“.
U ratu u Sudanu je poginulo najmanje 10.000 ljudi, a preko milion i po stanovnika je raseljeno. 
Zvaničnici SAD, Velike Britanije i Norveške ne žele da kometarišu navode, kao i da nisu videli dokaze za te tvrdnje
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ovde nisu ratovali, ali neki misle da su potpomogli rat 

 

"SAD i VB krivi za rat u Sudanu"

 

Afrička unija smatra da su SAD, Velika Britanija i Norveška, podržavajući nezavisnost Južnog Sudana, stvorile uslove za izbijanje građanskog rata u toj zemlji.

 
Oni smatraju da su ove zemlje 2005. godine dale podršku pobunjenicima Južnog Sudana i napravile put za nezavisnost zemlje, do koje je došlo 2011. godine.
Prema podacima Afričke unije, akcije Zapada su omogućile da se stvori “jaka politička i vojna moć Južnog Sudana“, koja je delovala “zakonom puške“.
U ratu u Sudanu je poginulo najmanje 10.000 ljudi, a preko milion i po stanovnika je raseljeno. 
Zvaničnici SAD, Velike Britanije i Norveške ne žele da kometarišu navode, kao i da nisu videli dokaze za te tvrdnje

 

Нон-стоп то раде. Субверзивно деловање им је средње име. Гледао сам на неком од документарних канала да у CIA само на прислушкивању ради 10000 људи. Још једном, 10000 људи! А имају посебну агенцију за прислушкивање NSA која је јача и од CIA.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zvaničnici SAD, Velike Britanije i Norveške ne žele da kometarišu navode, kao i da nisu videli dokaze za te tvrdnje

Kako su fini cudo jedno ... Nista dok ne vide dokaze kao sto su videli u Iraku dokaze ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo kažem da hrišćanin ne treba da podržava gej brakove. Ne treba to odobravati.

 

Gej parovi mogu na razne načine ostvariti svoju ''zajednicu''. Brak u to ne spada.

 

Kakve veze ima hriscanin i hriscnstvo s DRZAVNIM  gradjanskim brakom...

 

aj molim te objasni mi sto hriscanin ne bi podrzavao drzavnu gradjansku istituciju braka za homose..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako su fini cudo jedno ... Nista dok ne vide dokaze kao sto su videli u Iraku dokaze ...

 

Nije im bilo tesko za irak.. samo su pogledali racun, sta su im prodali i koliko su naplaatili...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ovde nisu ratovali, ali neki misle da su potpomogli rat 

 

"SAD i VB krivi za rat u Sudanu"

 

Afrička unija smatra da su SAD, Velika Britanija i Norveška, podržavajući nezavisnost Južnog Sudana, stvorile uslove za izbijanje građanskog rata u toj zemlji.

 

 

 

Mogu d se slozim sa tvrdnjom da su sipali ulje na vatru.. ali da li su nesto krivi stavnovnici sudana ? Ili su glavni krivci oni koji su rekli ako ratujte... ili su pak oni spordni krivci.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...