Jump to content

Америка постоји 239 година, а у рату је провела 222 године


Препоручена порука

Moja ideja preuzeta od sv.Nikolaja Žičkog i Dostojevskog o ,,komunizmu svetih'' i ,,hrišćanskom socijalizmu'' nije neka vrsta državne represije i otimačine. To sam već objasnio upravo tebi ali opet provociraš.

 

Verovatno ima nečeg u tome što sam spomenuo kako neki hrišćani smatraju da su prvi hrišćani bili kao pećinski ljudi. Strast prema ''modernizmu društva'' može zastraniti.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре свега фолирање није хришћански...

Фолирање "мале групе на власти у вашингтону" или велике гласачке машинерије људи "који гледају своје послове и не знају за кога гласају а у суштини није ни важно" ?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајмо заједно, можда нађемо нафту. :)

Их бре,вама америма никад доста нафте...чик је потражите у Сибиру  :bleh:

  • Волим 1

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја мислим. Само то да решимо, и прелазимо на виши ступањ цивилизације, по Кардаш(ијан)овој скали. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Kad bi to bio glavni problem, ovaj svet bi bio mnooogo lepše mesto za život.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја нисам Амер, ја сам Мексиканац. :)

Ма дај,и сињорита и ти,завршићете тамо где сте се и упознали... :0205_whistling:

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само то да решимо, и прелазимо на виши ступањ цивилизације, по Кардаш(ијан)овој скали. :)

 

Najbolje je ništa ne rešavati. Još hrišćani da budu primer toga.

 

Pozivajući se na hrišćanstvo - raznim zakletvama i biblijama - SAD dostižu vrhunac licemerja. Međutim, nije SAD apsolutni krivac, jer u srži čovečanstva tinja sva grehovnost.

 

Niko ne traži od SAD da budu prečisti. Problem nastaje kada se hrišćani srode sa takvim društvom. Dolazimo do toga da nema više ni h od hrišćana, kao što je slučaj sa istaknutim anglikancima.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма дај,и сињорита и ти,завршићете тамо где сте се и упознали... :0205_whistling:

 

Тешко...

 

Осим ако ми Гризли не да посо, али за њега нећу да радим, он је суров газда.  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...