Jump to content

Mozemo li zajedno?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Колико знам тачно је. Они и у Француској имају своје енклавве где полиција не залази, своје шеријатске судове итд.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je li ovo tacno?

 

 

Tačno je.

 

 

 

(u ovom drugom klipu mnogo pametan komentar normalne osobe na 2:50-3:25 :) )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nazalost mislim da je ovo samo pocetak. Ovo sa teroristima.. Tu ne mozemo ni znati gde se nalazimo dok ne bude prekasno. Zato sto je u npr Francuskoj  strogo zabranjeno praviti popise stanovnistva po osnovu religije i boje koze. Tako da oni i ne znaju koliko imaju muslimana a slobodne procene idu i do 9 miliona. U Nemackoj, Francuskoj, Engleskoj zaista postoje kvartovi gde policija ne zalazi i gde se primenjuje serijat.

Ogroman broj Evropljana prelazi u Islam svake godine. Dok se hriscanske crkve napustaju... Za ocekivati je da se imigiracija jos pojaca zvog zaostravanja situacije na Bliskom Istoku... i tako to. Velik je ovo problem.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Procitah jedan komentar na B92:

 

U Birmingemu ima 138 dzamija. U delovima Londona postoji serijatska policija.

http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=945997#k14991085

 

Je li ovo tacno? 

 

Gledao sam jedan dokumentarac, ne mogu da se setim ko mi sa foruma dao.. gde lik koji vrsi propagandu protiv tih muslimana dolazi u naselje, prilazi mu neki seik i kao da popricamo, ovaj britanac mu kaze, nema sta da pricamo ne dozvolajvam ti seriat u britaniji i ovaj seik krece da ga lupa kroz prozor od auta... 

 

Oo

 

bolesnici...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znaci zakazala je drzava i policija. treba videti ko je dozvolio i iz kojih motiva da dodje do ovoga. ovo na zapadu nije moguce da niko nije primetio, vec je svesno dozvoljeno ako ne cak i precutno podrzano odnosno inspirisano.

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel si siguran u to da im je potrebna sveza krv? kako si dosao do tog  zakljucka....   Mislim u evropu je relativno lako otici da zivis i radis.. oni ne brane... nije da im je nesto potrebno ali im i ne smeta.. imaju jake ekonomije sto vise produktivnih ljudi to bolje....   tako isto odlaze i srbi...

 

Па Еу и САД одавно увозе радну снагу . Предвиђа се да ће проблем бити још већи сад кад се пензионише Бејби бум генерација ,тј. деца рођена за време наглог скока наталитета после другог светског рата . Нас то не качи пошто имамо очајну привреду , али кад привреда једног дана буде стала на ноге ,то и нас чека .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Закони по чијој мери. Ако су сви грађани истог реда онда и закон треба да штити интересе свих подједнако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znaci zakazala je drzava i policija. treba videti ko je dozvolio i iz kojih motiva da dodje do ovoga. ovo na zapadu nije moguce da niko nije primetio, vec je svesno dozvoljeno ako ne cak i precutno podrzano odnosno inspirisano.

 

Зато што су ћутали и склањали се. Да некога не "увреде"...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Jedno pitanje, da li mislite da je jedan Bog za sve nas i da ga samo oslovljavamo razlicitim imenima? Ne Mislim ovde na Hrista on je sin Boziji. Mislim na Gospog, Alah, Lord, jahve? Njegova je milost velika za sve nas. Zar svi dobri ljudi koji veruju i koji se pridrzavaju pravila koja imaju u veri i iskreno verju u Boga kako god ga zvali, idu u raj ili pakao? Zar Muslimani idu u pakao sto nisu vrovali u naseg Gospoda idu pakao, isto i Jevreji, Katolici? Ako smo svi braca po telu a nismo po duhu jer razlicito verujemo, to ne znaci da nas Bog gleda drugim ocima poboznog i dobronamernog muslimana, protestanta, rimokatolika, jevreja? valjda je bitno da se mi trudimo u svojoj veri u kojoj smo rodjeni da budemo sto bolji ljudi, da se usrno molimo, cinimo milostinju, pomazemo drugima koliko nam mogucnosti dozvoljavaju, da volimo ljude drugih religija kao bracu i sestre imamo ljubav prema njima, da tezimo svi idealu, ne jednom Bogu nego idealu u svojoj veri? :idea:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12.1.2015. at 19:18, Tumaralo. рече

U Nemackoj, Francuskoj, Engleskoj zaista postoje kvartovi gde policija ne zalazi i gde se primenjuje serijat.

Како мислиш примјењује се шеријат, па не може се у дијеловима тих земаља примијенити комплетан шеријат, то би значило и да извршавају смртне казне...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...