Jump to content

КОНАЧНО истина о Србији на РТС-у! - ДВЕРИ СРПСКЕ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево, кад буду Двери у Крушевцу, немој да те мрзи скокни на трибину и у једном тренутку ће за говорницу изаћи човек и рећи ће "Ја финансирам кампању Двери у Крушевцу."...или ће рећи: "Ја финансирам закуп простора у Крушевцу."

 

Тако је било у Вршцу пре пар недеља и колико сам разумео то ће од сада бити редовна пракса. 

Постоје саборци(активисти) који донирају по могућности и они који помажу својим вештинама и знањем.

Двери не оговарају никоме сем народу.

 

 

Ај ћу скокнем. Мада ће ми се смучи кад ами обрадовић буде причао о Обилићу, Косову, Косовским јунацима.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 655
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

ОК

 

Не знам шта да ти кажем, баш нам лепо иде ова дискусија :)

 

Пуно среће на изборима ;)

 

Pa ne znam mozda si ironican ali ja mislim da nam je ok diskusija.  Samo se trudim sa moje strane da ne lazem i da ne budem teoreticar nekakvih zavera i to je sve i da ne pricam floskule da ne bude zabune ne mislim da ni ti to radis. Palma recimo reketira sve privrednike u Jagodini i to je opsta poznata cinjenica na koje nacine postize to sve sto postize i ja to postujem,za razliku od drugih ne reketira samo za svoj dzep,ovde nesto prelije i za narod. Ali sa njim idu i mnogi nabrojani.

 

Hvala,bar jedan Bozovic je za pravu stvar,da ne bude zabune ti nisi :D

 

Prastaj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ne znam mozda si ironican ali ja mislim da nam je ok diskusija.

Нисам уопште ироничан. не бој се :) искрено сам написао.

 

 

da ne bude zabune ti nisi :D

Свако има своје "праве ствари" да не буде забуне, не ради се о политици :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Drasko druze...znaci tebi sada ja udarim na porodicu i kazem da je tvoj otac prevarant,ti ces to odbraniti na taj nacin gledajuci da ne kazes da sam ja lazov i da pricam neistine? Ma daaaaj,zezas sad malo.

 

Његов отац није преварант... Знам чо`ека :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...