Jump to content

КОНАЧНО истина о Србији на РТС-у! - ДВЕРИ СРПСКЕ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Како данас причате за двери тако сте ономад причали за вучића.

- Мора да се скине жута банда, гласаћемо Вучића.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 655
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Vucic je naknadno zombiran, to masa nije mogla znati.

  • Волим 1

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covek je izdao 20ogodisnju ideologiju i postao veci evropejac od Cede sta ima dalje da se saznaje?

А дотле је редовно лагао да "има папир" да "има доказ" од кад је завршио факултет бави се политиком у животу динар није зарадио ван политике.

 

не знам ни ја шта ту има да се сазнаје.. ја сам то вазда причао.... само се изгледа слабо памти овде.о

 

Ја из истог разлога не верујем чеди, напустш дс кажеш да нећеш да се бавиш политиком дођеш сутра дан и направиш своју странку, и наводно немаш ти фирму него твоја жена.

Зато сам и Зокија Живковића напустио, причаш да си против ДС-а против Ђиласа и онда уђеш са њим у коалицују.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi politicari su isti, samo se drugacije cesljaju.

 

Zato ce, ako Bog da jel, kad dodje vreme, da budu istrebljeni.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi politicari su isti, samo se drugacije cesljaju.

 

Zato ce, ako Bog da jel, kad dodje vreme, da budu istrebljeni.

 

Не ради се о томе, него када ти је систем такав да се кроз политику богатиш, она привлачи велики број шљама.

 

У нормалним државама преко политике не можеш да се богатиш и немаш неку моћ економску и утицај економски, па си самим тим као политичар слабо профитабилан, самим тим имаш мање шанси да се обогатиш преко политике.Још ако транаспаретнос имаш свео си такав број политичара на минимум.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И како неко може да гласа за овог балвана? Човек дошо држи говор, не поштује никаква правила, никакву културу нема?

Неће никакву дебату, не дозвољава ништа да му се каже да се пита, излаже ствари неуротично.

Нисте ми јасни мајке ми.

 

Овај видео је само доказ колико су блиски хитлеровом национал социјализма.

 

Pa kako su glasali za Vučića  .. isto će tako glasati i za Dveroljuba

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да би покрет Двери, имао више успеха на изборима и уопште у политици, када би овог лика-тј. Бошка, "склонили" са лидерске и гласноговорничке позиције...

Ehh ..

 

Milane prika, ..pa to im je najkvalitetniji čovek .. Bez njega ni ovo malo glasova ne bi imali , .. ma ni iz bliza ..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa Milane jedna od stvari koje odvajaju Dveri i sve ostale je upravo doslednost u svojim stavovima i da se ne rukovode svojim sitnim interesima i da ono sto obecaju to i ostvare. Tako da bi vracanje takvih koji su mimo staresinstva na svoju ruku to odradili i izigrali predizborno obecanje Dveri i pritom po recima mnogih za to zadobili lepu finansijsku korist bi znacilo da nisu dosledni i da ona krilatica "svi su isti" vazi i za Dveri. 

 

POTPUNA NEISTINA. Da ovo nije uopšte tako, vidljivo od prvog sekunda njihovog stupanja na političku scenu Srbije. Oni su od prvog mikrona stupanja u politiku pokazali potpunu - apsolutnu nedoslednost pre svega svom programu tj samima sebi. A ovakav histerični da ne kažem ''Pop-Lazićevski'' (ženski?) nastup Obradovića na RTS, je samo pokazatelj šta nedoslednost svojim principima i samom sebi može učiniti od poštenog čoveka.. 

 

Ko razume, i shvata .. mora žaliti Obradovića ..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja koliko sam video, naša braća iz dveri kao najveći argument i svoje programsko načelo baziraju na tome, da niko iz njihove stranke nije pljačkao ovaj naš narod, jer dveri još nisu bili na vlasti....

 

da ne veruješ ali istina... i to na RTS-u.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stalno smo nesložni umesto da budemo ujedinjeni... pa evo i ovaj nastup Obradovića... otvorio je veoma teške dileme... pola mojih prijatelja ga smatra za priglupu seljačinu a druga polovina za neotesanog retarda... kako pomiriti ta podeljena mišljenja?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

POTPUNA NEISTINA. Da ovo nije uopšte tako, vidljivo od prvog sekunda njihovog stupanja na političku scenu Srbije. Oni su od prvog mikrona stupanja u politiku pokazali potpunu - apsolutnu nedoslednost pre svega svom programu tj samima sebi. A ovakav histerični da ne kažem ''Pop-Lazićevski'' (ženski?) nastup Obradovića na RTS, je samo pokazatelj šta nedoslednost svojim principima i samom sebi može učiniti od poštenog čoveka.. 

 

Ko razume, i shvata .. mora žaliti Obradovića ..

 

Izvini sto remetim program,ali sta si sad napisao majke ti? Koliko sam shvatio rekao si da nisu dosledni,ako sam dobro shvatio posto je zaista tesko shvatiti sta si ti ovde uopste napisao obrazlozi,pa nije valjda to toliko tesko.

 

Stalno smo nesložni umesto da budemo ujedinjeni... pa evo i ovaj nastup Obradovića... otvorio je veoma teške dileme... pola mojih prijatelja ga smatra za priglupu seljačinu a druga polovina za neotesanog retarda... kako pomiriti ta podeljena mišljenja?

 

Znas kako? Ta jedina dva ortaka koja imas otkaci da ne predje na tebe,jer su upravo neotesani glupaci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja koliko sam video, naša braća iz dveri kao najveći argument i svoje programsko načelo baziraju na tome, da niko iz njihove stranke nije pljačkao ovaj naš narod, jer dveri još nisu bili na vlasti....

 

da ne veruješ ali istina... i to na RTS-u.

 

hmm, vladan glisic je bio u dss i bio je na vlasti u lokalu..

 

Активно се бави политиком од своје седамнаесте године, а од 2001. постаје сарадник покрета Двери. Године 2003. постаје њихов члан, а тренутно је у управном одбору истих[1]. Кандидовао се за председника Републике Србије 2012. године и освојио 2,77% гласова[2].

Био је правни саветник при Министарству финансија Републике Србије, као и заменик јавног правобраниоца у општини Раковица[3].

 

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BD_%D0%93%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D1%9B

 

samo ne pise da je bio u dss

 

Koliko sam shvatio rekao si da nisu dosledni,ako sam dobro shvatio posto je zaista tesko shvatiti sta si ti ovde uopste napisao obrazlozi,pa nije valjda to toliko tesko.

 

 

 

NJihova prica da nece u politiku pa su uslu u politiku.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...