Jump to content

Мушкарци и зрелост

Оцени ову тему


Препоручена порука

Upoznavanjem jednog muskarca, da li u njemu trazis muskost ili mudrost? Iskreno!

 

Upoznavanjem jednog...?

Pretpostavljam da svaki muškarac posjeduje određenu muškost, ali ne obavezno i mudrost, a vidim ni kulturu.

Pitanje je koliko znate biti mudri u konfliktnim situacijama. U ovom slučaju je potrebno čojstvo, ne junaštvo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 162
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Чим неко почне да те уцењује болестима и `бајаги "самоубиством" одмах избацујеш напоље. То је про*серавање обично. И безобразлук преко сваке мере.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Super, onda nas ostavite na miru i preuzmite vaspitavanje dece, sporet, ves masinu, peglu ....  [...]

Ми смо направили шпорет, веш машину, пеглу...и, и, ...сад још треба и да употребимо...пих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А кад жена прети разводом, има и тога... И то за ситнице, не би ли преузела иницијативу. Свега има, разнијех патологија.

 

onda budes musko i lepo fino kulturno je pokazes put do izlaznih vrata..... greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чим неко почне да те уцењује болестима и `бајаги "самоубиством" одмах избацујеш напоље. То је про*серавање обично. И безобразлук преко сваке мере.

 

Problem je sto takvi muskarci to ne kapiraju. Jer su tako vaspitani pa im je takvo ponasanje ok. Vidis sta kaze Dragi "Kad ti dođe omatorela majka i počne da pi*di i plače (i eventualno preti da se ubije), hajde reci Ne!" 

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upoznavanjem jednog...?

Pretpostavljam da svaki muškarac posjeduje određenu muškost, ali ne obavezno i mudrost, a vidim ni kulturu.

Pitanje je koliko znate biti mudri u konfliktnim situacijama. U ovom slučaju je potrebno čojstvo, ne junaštvo.

 

Zaobidje ti odgovor, al nema veze.

 

Postoje konfiktne situacije koje se mogu resiti vrlo lako. Izvinjenje, cvece, pazljivo slusanje... a pre svega cvrst stav. 

 

Muskarac treba zauzeti stavove i prema zeni i prema majci, uz svo postovanje prema njima. Ak medjutim ide preko sebe, ako pogazi samog sebe, ako ugrozi svoju muskost... nista mu vise na svetu nije ostalo. Tada smo nula. Nedostojni. 

 

Niste vi krive sto zelite anulirati tu muskost, mi smo krivi ako vam dozvolimo.

 

P.S. Nadam se samo da ovo shvatas ko obicnu diskusiju i ne primas licno.  .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zaobidje ti odgovor, al nema veze.

 

Postoje konfiktne situacije koje se mogu resiti vrlo lako. Izvinjenje, cvece, pazljivo slusanje... a pre svega cvrst stav. 

 

Muskarac treba zauzeti stavove i prema zeni i prema majci, uz svo postovanje prema njima. Ak medjutim ide preko sebe, ako pogazi samog sebe, ako ugrozi svoju muskost... nista mu vise na svetu nije ostalo. Tada smo nula. Nedostojni. 

 

Niste vi krive sto zelite anulirati tu muskost, mi smo krivi ako vam dozvolimo.

 

P.S. Nadam se samo da ovo shvatas ko obicnu diskusiju i ne primas licno.  .smesko.

 

Naravno da ne shvatam lično, samo odakle zaključak da mi...ja, nebtno sada, želmo anulirati muškost? Kakav je naš interes u tome? Ja ću reći - nema ga.

Samo bih potsjetila, riječ je o dvije žene. Od jedne potičete, a drugu ste vi birali. Opet dolzimo do onoga, potrebna je vaša zrelost i mudrost.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E tad tek nece da ide....  

 

ma leletela bi prijatelju kod mene pa da je monika beluci i da je obozavam vise nego sebe....barem kod mene..za druge necu da pricam...svako radi kako misli da je najbolje.....ja sam rigorozan po pitanju pretnji i pokusaja manipulacija....hirove ne ispunjavam pa moz da dubi na trepavicama....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad ti dođe omatorela majka i počne da pi*di i plače (i eventualno preti da se ubije), hajde reci Ne!

 

Ne boj se, neće se ubiti...  

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da ne shvatam lično, samo odakle zaključak da mi...ja, nebtno sada, želmo anulirati muškost? Kakav je naš interes u tome? Ja ću reći- nema ga.

Samo bih potsjetila, riječ je o dvije žene. Od jedne potičete, a drugu ste vi birali. Opet dolzimo do onoga, potrebna je vaša zrelost i mudrost.

 

Naravno da zelite anulirati muskost. Kod nekih zena je to podsvesno, prirodno i to su dobre zene.

 

One druge svesno postavljaju izazove ispred muskarca, ili bolje receno vrse neprirodni pritisak, ugusujuci njegovu muskost. Ako im se dozvoli, onda lete ka drugom muskarcu, gledajuci u njemu pre svega izazov za svoju sujetu. I njima se lako moze stati na put, samo...

 

Mozes sad postavljati primere sovinistickih muskaraca koji biju i kinje zene, kao protivtezu ovome sto kazem, ali to nije tema ovde. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mora, ukoliko mu ne stvara problem u drugim odnosima. Tipa, ne može da se oženi, pošto nijedna nije njegovoj mami dovoljno dobra. A ima i toga...

 

Можда има,мада ја не знам за такве случајеве,и мислим да су у великој мањини...код мене је сушта супротност,ако моја кева у нечему изгара,онда је то да ожени сина,и то по принципу ако је добра теби,мени је још боља...

Ако је нашим родитељима до нечега стало,онда је то да им деца не остану сама и да виде унуке...

Свака мајка једну жељу има...да ожени свога сина... dada

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...