Jump to content

Техничка подршка за сналажење на форуму

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

Идем преко браузера, телефон ми је прејадан па сам свео број апликација само на најнужније, биће да преко браузера нема.

Тешка посла. Ако ти треба неки посебан смајли из наше галерије а има незгодан код реци па ћемо да прилагодимо.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Vec nekoliko dana ne mogu u odgovorima da stavljam linkove, da nesto kopiram (CTRL + V) itd. Nista nisam menjala na svom kompjuteru, kakav moze biti razlog toga? Da li drugi isto imaju takav problem?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vec nekoliko dana ne mogu u odgovorima da stavljam linkove, da nesto kopiram (CTRL + V) itd. Nista nisam menjala na svom kompjuteru, kakav moze biti razlog toga? Da li drugi isto imaju takav problem?

 

То сам приметио да људи имају последњих пар дана тих проблема, али невезано за форум. У сваком случају није до форума.

Пробај преко другог браузера или "очисти" мало комп.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То сам приметио да људи имају последњих пар дана тих проблема, али невезано за форум. У сваком случају није до форума.

Пробај преко другог браузера или "очисти" мало комп.

Ocistila sam komp i nista nije to promenilo, ali kad sam uklucila Google Chrome (u mesto IE), sve je pocelo da radi. Hvala :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не разумем зашто не могу да променим профилну слику? Може ли ми неко објаснити. Знам да ј е питање мало смешно, али ту сам запела..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Биљана 1234, probaj direktno sa neta ....copy image location ...  pa to importujes.....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Престала сам да "пратим" све модове и админе које сам запратила (барем мислим), али и даље не успевам да искључим нотификације о приватним порукама, пише: "The administrator has disabled this option from being toggled."

Шта чинити? :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...

Може неко да ми објасни како да поставим линк са ју тјуба, а да се види умањени прозорчић видеа? Дакле, исто као на фејсбуку. Видим да то може али се ја не сналазим. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Obrisala sam kolacice i sakrivku nekoliko puta, stavise, i istoriju; skinula sam, prema preporukama, Operu i usla sa Opere

i NE MOGU DA UDJEM U TAB FORUM, SAMO MI VRACA NA NASLOVNU!!! :dry:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
On 8.1.2017. at 21:58, Владимир Васић рече

Може неко да ми објасни како да поставим линк са ју тјуба, а да се види умањени прозорчић видеа? Дакле, исто као на фејсбуку. Видим да то може али се ја не сналазим. 

 

Kako to misliš umanjeni? Link sa YouTube se jednostavno postavlja, samo prekopiraš link iz statusne trake i to ie to. Klasičan copy-paste

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, R2D2 рече

Treba da izbrišeš kolačiće i cache najmanje od pre mesec dana...

i ja sam imao taj problem ali evo radi sada sve ok

Umalo da odbrusim da sam to vec uradila from beginning of time, vise puta na Chromu, i uradim ja to jos jednom, na Operi. Ajd ko biva da se upoznam s novim pretrazivacem, da vidim gdje su settings i tako to.

Proradilo!!!! Dobila pregled foruma! Ko kuca otvara mu se! :navijanje:Opera!!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

1. Кликом на ФОРУМ (заокружено, види слику) избацује грешком увек ВЕСТИ.   Адреса је:  https://pouke.org/forum/index

2. Када отворим неку тему, па кликнем на "Насловна" (види слику), отвара форум, индекс (што очекујем и од 1.) Адреса је: https://pouke.org/forum/

Може ли ово -1. да се поправи?

 

problem.JPG

problem1.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...