Jump to content

Перановић: Нисам намерно убио, цело друштво саучесник


Препоручена порука

Postoje na žalost dve krajnosti.Prva krajnost je pokušaj opravdavanaj u bistva pod plaštom: " Pa evo i prodica se odrekla narkomana, njima je samo u glavi droga ništa drugo i Peranović je radio težak posao ( neću da ulazim u suštinu zašto je to radio, jer ne znam) , pa je to olakšavajuća okolnost, itd..." a druga krajnost je žestok napad na Peranovića, teško osuđivanje čak i poziv na neku vrstu linča kao i žestoko pljuvanje crkve.

Peranović je ubio čoveka, što je još gore ubio ga je noseći svešteničku mantiju i tu pranja ruku nema.Nema opravdanja.Desilo se šta se desilo i on mora da odgovara.Nema ulepšavanja činjenica, jer je ubistvo u pitanju, a po obdukciji ubio je čoveka sa više od 50 udaraca motkom u glavu.Ja se pitam, šta neko treba da uradi pa da ga mlatiš više od 50 puta u glavu?Šta?

E sad daleko od toga da Peranović nije imao zasluga u smislu , nije moguće da je sve što je radio u životu samo crno, sigurno je bilo dosta ljudi kojima je pomogao ( ne vezano za narkomaniju samo), ali sad je ubio čoveka i za to treba odgovarati pred zemaljskim sudom a šta će biti pred Božijim ja to ne znam .

Svaki pokušaj opravdavanja ovog čina je besmislen i mi kao ljudi, kao vernici ako ne osudimo taj čin smo teški licemeri.Teški.

Osim toga vidim da taj njegov centar nije bio prijavljen nigde, niti je imao dozvolu ministarstva zdravlja, što je poražavajuće.Ne znam samo ko je više kriv za to, država ili Peranović.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 825
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Koji debilni tekst i jos debilniji kraj o previranju u Dverima.

Kakve vezi imaju Dveri sa Peranovicem i celom tragedijom.

Koga bre briga za Dveri i sta se u njima desava

Ali najjače:

Тенденциозно је и писање медија одмах после догађаја, где се лако стекао утисак да је отац Бранислав несрећног младића утукао мотком до смрти, а он се заправо после неколико несрмтоносних удараца, узнемирен угушио од сопствене желудачне киселине!

Kako li ih nije sramota...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znam dvojicu momaka koji su prosli kroz komunu u crnoj reci

pricali su mi da su gledali i jedan od njih je dozivio batine

kad su mi pricali o tome nisam mogao da vjerujem

oni kazu da je to jedini nacin da se izlijeci narkoman

Ima drugi način!

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

najjači komentar je

"u eparhiji uporno cute" kad treba nesto da kazu oni cute a kad treba da cute oni se raspricaju

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znamo. Saudijski arapski način je glava dole! Samo ove godine smrtnom kaznom kažnjeni su 60 narkomana i švercera droge. U Riad ili Meki dobro razmiliš da li hoćeš da se drogiraš..

Јако ефикасан начин за сузбијање наркоманије.... побиј педере.

За сузбијање зла у свету - уништи свет.

Не буди расиста - мрзи све људе. :)

То да ли неко хоће да се дрогира или неће не треба нас да се тиче ко смо бре ми да скидамо главе неком јер се дрогира?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Love hurts.

Inače, Branislav je zarađivao po 50000 evra mesečno.

Na onom snimku sa RTS čovek nosi bajkersku jaknu i killer narukvicu (onu sa bodljama).

Čuo sam i da vozi harlija.

Brate i ja bih Harlija ali nemam kamp , počeo sam intenzivno da smišljam kako da pokrenem kamp u ličnom posedu za lečenje ... recimo sad nije više in to narkomana al moram da smislim nešto drugo ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate i ja bih Harlija ali nemam kamp , počeo sam intenzivno da smišljam kako da pokrenem kamp u ličnom posedu za lečenje ... recimo sad nije više in to narkomana al moram da smislim nešto drugo ...

Ja obećavam da ću donirati lopatu čim otvoriš!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate i ja bih Harlija ali nemam kamp , počeo sam intenzivno da smišljam kako da pokrenem kamp u ličnom posedu za lečenje ... recimo sad nije više in to narkomana al moram da smislim nešto drugo ...

од хомосексуализма или либеларизма или комунизма.. има ихахај широко ти поље

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znamo. Saudijski arapski način je glava dole! Samo ove godine smrtnom kaznom kažnjeni su 60 narkomana i švercera droge. U Riad ili Meki dobro razmiliš da li hoćeš da se drogiraš..

Ne isplati se.Heheh

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...