Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

А шта ти значи ово "гушт"? Први пут чујем. :)

Озбиљно не знаш? :D То ти је отприлике задовољство (душевно-духовно). Ваљда нешто слично босанком мераку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

А шта ти значи ово "гушт"? Први пут чујем. :)

уживанција, мерак :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта ти значи ово "гушт"? Први пут чујем. :)

Merak. To dalmaticni najcesce tako kazu. Od njih sam cuo najvise.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а коментар "за разлику од већине њих, ја сам своје петице зарадила учећи" ????

Никада православна молитва не значи искључивање човека и његовог труда. Правосвље је: и Бог и човек - Богочовек. Православац се помоли, па прионе учењу. Након учења, заблагодари. Почиње и завршава молитвом, све у животу. Између молитава налази се - човек и његов труд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Озбиљно не знаш? :D То ти је отприлике задовољство (душевно-духовно). Ваљда нешто слично босанком мераку.

Нисам знао. Ево, сад знам. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гушт је да се прекрстиш кад сретнеш овог профу на улици.

Јес, па да ме тужи због злостављања на јавном месту. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мора да си Београђанин. :P

Јесам. Али натурализовани. Рођен сам и детињство провео у равном Банату. Само...нисам Војвођанин, него Србин из Војводине. Мајка ми је из Мачве, потомак Брдара (ко је читао Хајдук Станка, то су били хајдучки јатаци, фамилије Брдар и Чоњага, од којих су данас Брдаревићи и Чоњагићи, љути Мачвани, а моја ујчевина :)) Зато сам, ваљда, мало луд, ратоборан. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

on reče da je pravoslavac, što onda ne dođe na pravoslavan forum da tu pojasni o čemu se radi, nego potrčao kod ateista. :D

kakva sekularnost, kakav ustav, i ostalo... briga njega za sve to... čovek je antiteista, pa ga iritira kad se neko prekrsti.

vjerovatno je covjek mislio da ce naici na vece razumjevanje kod tzv ateista,nego na vjerskim forumima,gdje bi ga zatrpali hrpom citata,zakona,kanona osobe koje ih se ni same vjerovatno ne pridrzavaju....forumi su nam puni,crkve prazne, a vjerski zivot 0........a ako sam u pravu da bi vece razumjevanje nasao kod tzv ateista nego kod pravoslavaca,onda je to golema ironija bluelite

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I šta je loše ako je faklutet svima otvoren? Ocene ti se (manje više ;) ) ne poklanjaju, veća je opasnost da ti se ocene poklanjaju gde babo dobro uplati. Lep primer je Džordž Dabelju Buš. Ili ona Jajaga koja je postala doktorka na privatnom univerzitetu u Sarajevu, a mislim i Tači, lepo uplatili i sada su kao neki akademci.. Akakedemci najpre za tupave. Ipak, ali, postoji jedan evropski i internacionalni standard, i tu im se smeju na te njihove doktore i šta god imali.

Да, као што на Харварду плате, па постану као неки академци...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vjerovatno je covjek mislio da ce naici na vece razumjevanje kod tzv ateista,nego na vjerskim forumima,gdje bi ga zatrpali hrpom citata,zakona,kanona osobe koje ih se ni same vjerovatno ne pridrzavaju....forumi su nam puni,crkve prazne, a vjerski zivot 0........a ako sam u pravu da bi vece razumjevanje nasao kod tzv ateista nego kod pravoslavaca,onda je to golema ironija bluelite

Разумевање?

Узгред - добро нам дошао! :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E inače sam hteo to da pitam, a ova tema je idealna... što se ljudi krste kad vide crkvu, čuju zvona i slično?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E inače sam hteo to da pitam, a ova tema je idealna... što se ljudi krste kad vide crkvu, čuju zvona i slično?

+1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - -- - - - -- - - - -

У односу на тему - апсолутна глупост да ми ико забрани да се прекрстим начасу.

Мислим да је професор тотално безвезе поступио са обзиром да ученица ником није сметала њена је ствар да ли ће да се прекрсти или неће.

Да је устала и почела да се дерња оче наш то би већ било ок...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Taman da pitam,ako Muslimanski ucenici treba da se pomole i traze od profesora da ih pusti sa casa na 5 min,jer to onda remecenje casa?

Ја сам у одељењу имао девојку исламске вероисповести. Пуштана је за своје празнике исто као и православци.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...