Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Дискриминација постоји. Радим у школи и назван сам "необразованим кретеном" само зато што сам завршио Богословски факултет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Onda da vas podsetim na Žarka Gavrilovića.

"A što gledaš trun u oku svoga brata, a ne primećuješ grede u svom sopstvenom oku?"

У, ала ти је аргумент, свака част. Значи једна негативац оправдава постојање другог негативца. И твој идол нема трун у оку, већ планину камења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vaši negativci su vodili i organizovali fizičke obračune (prvenstveno mislim na Gavrilovića). Peđa samo izražava svoje mišljenje.

Вређање људи и дискриманација нису мишљење! На то нема право нико, па ни твој идол. Насиље је насиље, вербално и физичко. И једно и друго је прекршај, кажњиво је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дискриминација постоји. Радим у школи и назван сам "необразованим кретеном" само зато што сам завршио Богословски факултет.

шалиш се? од стране кога?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

шалиш се? од стране кога?

Од стране Пеђолина. Стварно је човек претерао. Ја сам родитељ, наставник, разредни старешина и заиста ме вређа да неко тврди да се "иживљавам са децом" и сличне глупости. То су тешке речи и озбиљне клевете.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од стране Пеђолина. Стварно је човек претерао. Ја сам родитељ, наставник, разредни старешина и заиста ме вређа да неко тврди да се "иживљавам са децом" и сличне глупости. То су тешке речи и озбиљне клевете.

Такав човек је за жаљење иако је нормалана људска реакција ово што ти предлажеш.

А такве реакције увек доводе у први план људе као што је наведени, што је њихов и превасходни циљ.

Благи осмех и миловање по глави је нешто што њима изазива огроман бес. Док не спознају Бога....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто ме подсети на смирено и сетно лице о. Радована Биговића из оне емисије у којој је Стево Жигон лупао највеће глупости о вери и Цркви...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто ме подсети на смирено и сетно лице о. Радована Биговића из оне емисије у којој је Стево Жигон лупао највеће глупости о вери и Цркви...

Вала баш. У праву си. Добро подсећање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од стране Пеђолина. Стварно је човек претерао. Ја сам родитељ, наставник, разредни старешина и заиста ме вређа да неко тврди да се "иживљавам са децом" и сличне глупости. То су тешке речи и озбиљне клевете.

Stavi se za trenutak u poziciju tog coveka. Citav njegov zivot , svaka misao i emocija je negativna a to je izuzetno tesko, jos kad se pogleda koliko je covek besan a svi znamo koliko bes cini da se osecamo nelagodno onda je jasno da je taj covek za zaljenje a ne za sudsko gonjenje. Kad na to dodamo svu besmislenost njegove borbe protiv crkve jer cak i njemu je jasno da ne moze ama bas nista da uradi postaje jasno njegovo ponasanje . Njegovi krajnji dometi su izlivi mrznje po intenet grupama i youtube .Ko jos njega i njegovo udruzenje uzima za ozbiljno , da ne ides na njihove grupe ne bi ni znao sta pricaju jer se njima sem njih samih niko ne bavi . Razumljivo je da si povredjen ali kad shvatis sa kim zaista imas posla onda ti preostaje samo da ga iskreno zalis i da se pomolis za njegovo zdravlje .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@zuti car,

Ја разумем да је он дубоко фрустриран због константних претњи, вређања и понижавања које лично трпи у коресподенцији са разним "мега верницима". Али, мени се барем чини да њега зезају тролови (а не верници који улазе у неку озбиљну дискусију), а да он тога углавном није свестан и да се због тога "прима". За жаљење је заиста - човек је пуко због тролова.

Свакако, личност за жаљење. И у праву си, не треба га гонити. Треба му опростити јер му очигледно није добро. У суштини, он пати. Јако пати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И они имају образа да критикују било чији фундаментализам? "Наши", "Образ", "Двери"... па АС су гори од њих, чим имају оваквог манијака у својим редовима и то на месту потпредсендика. Докле ће да толеришу да набруталније вређа људе? Чију ја то децу као наставник злостављам? Са чијом се децом иживљавам?

Ало људи! Ово је превршило сваку меру! Овог човека треба тужити, организовати се и тужити битангу!

Сада бих, Александре, ја требао тебе да тужим што си ме као дверјанина упоредио са атеистима Србије ( ово је тежа увреда од оне коју је Пеђа да иронија буде већа упућивао мени, јелте, пошто сам ја Машић )......... Али, ако сам остао смирен после дискусије са Пеђом, разноразним наставницима и професорима, трагедије ли, основних и средњих школа нећу ни теби адекватно одговорити. Само бих те замолио да не стављаш знак једнакости између нас дверјана и њих....- наставиш ли бићу принуђен да се самоорганизујем и пресавијем табак............. sFun_bat

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@nedeljko,

Нисам уопште тако размишљао. Поменуо сам ове организације јер их АС стално критикују, оптужујући их за фашизам, тоталитаризам и сл. Хтео сам да нагласим њихову дозу лицемерја - АС, појединци међу њима, показују све то што другима стављају на терет - фашизам, фундаментализам, тоталитаризам, дискриминацију,...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...