Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Anastasija je potpuno u pravu. Lično sam puno grešio jer sam sam tumačio Bibliju potpuno bukvalno.Tako sam verovao da je Zemlja stara oko 7000 godina i u puno drugih stvari. Ako ti nešto nije jasno ili te interesuje, pitaj evo ovde na forumu. Pogotovu ako želiš da se baviš kritikom naše religije, sveštenika i vernika, moraš prvo da upoznaš ono što kritikuješ, ne onako kako su ti pričali Dokins i Pedjolino, nego onako kako mi zaista verujemo. Dokins uglavnom nije kritikovao Pravoslavlje nego najviše fundamentalne protestante i razne adventiste, a naš pogled na Bibliju i život uopšte se dosta razlikuje od njihovog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Питање је шта(Ко)нам је мерило у животу? Да ли је то Христос или не? Неко од отаца Цркве лепо је рекао:Ако паднеш у грех,важно је да те Господ затекне бар у покушају да устанеш. Покушавати објаснити некоме љепоту и узвишеност хришћанске вере слично је као преносити искуство заљубљености и љубави другоме. Док сам човек не отвори своје срце за другог,не може нашим сведочењем осетити сву љепоту љубави ,али га наше искрено сведочење може подстаћи да пожели са нама поделити то искуство и доживљај вере,односно да и сам отвори своје срце за Бога .Тада ће лакше моћи разумети и неке прелепе јеванђелске приче у којима се Христови поступци према грешним људима граниче са парадоксом.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...