Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ma jok, ljudi su se uglavnom i u sustini bunili, i bune se zbog toga sto se osecaju tretirani lose. Primer ste u zadnje vreme ti i Pluton  

 

E, сад, да сам се жалио, јесам. И ако се неко овде жалио, ја сам. Дакле, Плутон се жали и ту нема ничег спорног. Ал' Плутон се од много жаљења само једном жалио за себе, а остало је било или за друге или за неке принципе које сматра исправним и дугорочно добрим по форум, а све без много емоције и с аргументацију. Хоћу да кажем у Плутоново име да се лично Плутон овде третира солидно и да кад би гледо поради себе нема много на шта да се пожали (кад је то видо, он је решио да нађе нешто друго на шта мож' да се пожали). И није се жалио као неки, у смислу да ће форум пропасти ако се ти принципи не испоштују већ да је боље ако се испоштују и да ће бити више активних чланова (што се на основу искуствених сазнања показало тачним), а све у складу са тезом ВСБ-а (коју су аминовали администратори који је највише не поштују у пракси). Тако сам се жалио и кад је било неправде над Ивковићем и његовом темом без обзира што ми се концепат од тему не свиђа, жалио сам се за Невену Милошевић иако ми се лично не допадају њена писања итд. Дакле, само принципијелно, без свиђова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

 

 

 

 

Ma jok, ljudi su se uglavnom i u sustini bunili, i bune se zbog tog

Pa mozda je Prolaznik mogao tebi to isto da kaze :) Upravo ste se zbog ovakvog stava, ti u Pluton onoliko bunili, jer ste tako doziveli ponasanje Prolaznika prema vama. Da smatram da je trebao nesto da vam odgovori, ali ga ne osudjujem, i pretpostavljam zasto nije, i ako sam u pravu, ima savrseno dobro opravdanje, mora za sad tako biti.

Иване, понашате се као деца, шта значи то "третирамо лоше некога"... нити смо кога увредили, нити омаловажили, нити смо коментарисали било чију личност...много сте осетљиви..Заиста, довела сам себе у ситуацију да се питам, шта сам тим људима (пролазнику, Твртку и теби) нажао учинила, чиме вас повредила, и онда сконтам...ЕЈЈЈЈ па они бре имају по трдесетак година, нити сте малоумни нити малолетни.Размислите мало о томе. :)

 

П.С. и заиста бих те замолила да престанеш  да се постављашаш  као штит између Ивковића и мене.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иване, понашате се као деца, шта значи то "третирамо лоше некога"... нити смо кога увредили, нити омаловажили, нити смо коментарисали било чију личност...много сте осетљиви..Заиста, довела сам себе у ситуацију да се питам, шта сам тим људима (пролазнику, Твртку и теби) нажао учинила, чиме вас повредила, и онда сконтам...ЕЈЈЈЈ па они бре имају по трдесетак година, нити сте малоумни нити малолетни.Размислите мало о томе. :)

 

П.С. и заиста бих те замолила да престанеш  да се постављашаш  као штит између Ивковића и мене.

 

 

Prolaznika ste bukvalno zlostavljali do te mere da umalo nisam vase komentare postavio na onu temu o internet zlostavljanju. E, sad, ako ti to stvarno ne dozivljavas kao izivljavanje, e onda ne bih duzio dalje...

Mislim, svasta bih mogao na ovo da ti odgovorim i pokazem ti kako ste ispoljili istu tu ,,detinjastost", nedostatak samokritike i samoopravdavanje, ali stvarno nemam zivaca, niti ovo vise ima svrhe

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prolaznika ste bukvalno zlostavljali do te mere da umalo nisam vase komentare postavio na onu temu o internet zlostavljanju. E, sad, ako ti to stvarno ne dozivljavas kao izivljavanje, e onda ne bih duzio dalje...

Mislim, svasta bih mogao na ovo da ti odgovorim i pokazem ti kako ste ispoljili istu tu ,,detinjastost", nedostatak samokritike i samoopravdavanje, ali stvarno nemam zivaca, niti ovo vise ima svrhe

Иване...још једном...и последњи пут..не прави жртву од Ивковића, једино и једино што је коментарисано,  двођено у питање и критиковано је његов рад као администратора.

Потруди се да "пословно" одвојиш од "личног".

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иване...још једном...и последњи пут..не прави жртву од Ивковића, једино и једино што је коментарисано,  двођено у питање и критиковано је његов рад као администратора.

Потруди се да "пословно" одвојиш од "личног".

 

u tom slucaju neka vam Bog oprosti jer ne znate sta radite

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam još forumski mlad i zelen da bi imao mišljenje :ani_biggrin:

ali čuo sam da ima neka opasna Snežana :)

Zanimljiva je meni Sneza, ona zna sve odjednom da ti kaze u facu i nije to lose, izgleda brutalno preko forumu, ali sam siguran da je u realnosti to mnogo osjecajnije. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У задње време скоро да само уредници се труде да постављају Црквене теме.Ја немам ништа против тема које обрађују друге ствари, али ипак сматрам да смо претерали са тим.

 

Ovo me podseca kad su patrijarha Pavla izabrali za patrijarha,ovi iz patrijarsije culi se sa nekim nasim Srbinom sa Kosmeta i pitali ga,kakav je Pavle,kakav je covek itd... i ovaj im odgovara pa dobar je ali mnogo je pobozan,ko da ne dolazi na mesto patrijarha nego na mesto kucnog saveta :)

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Forum je lep...fin

bas je sve nekako super

a ja sad odo na posao

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Deco, opet ste se svadjali? Pa prosao je post. :smeh2:

 

Big hug to everyone... :bighug:

Love, peace i ostali cvetici i leptirici... :smizla10:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ето Аделаида. Ми деца правимо несташлуке, да "игинемо" међу собом, да нам буде интересантно и да нам брже прође време. :ani_biggrin:

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...