Jump to content

Slavimo Boga u sve dane do Eshatona

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@JESSY, А тема је: "Примена тригонометријских функција на непрекидност Исусове молитве" са поднасловом: " Тангенсно силажење до srcee "

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@JESSY, А тема је: "Примена тригонометријских функција на непрекидност Исусове молитве" са поднасловом: " Тангенсно силажење до srcee "

супер, све сам схватила... :291291291: математика ми је јача страна.... :0104cheesy:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posvadjala sam se sa visom matematikom odavno 1312_womens 1312_womens 1312_womens

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види овако, греота је да ово не разумеш а једноставно је (не брини, ни ја не разумем ништа што је компликовано :) )

Дакле: график функције синуса сам већ ставила, то је она непрекидна таласаста линија - у овом случају би била прикладна да симболише непрекидност молитве. А график тангенса је овакав:2cd73bs.jpg

видиш како силази и узлази - дакле, вертикала са Господом

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

супер, све сам схватила... :291291291: математика ми је јача страна.... :0104cheesy:

Ако ми не лајкујеш објашњење са тангенсном функцијом - биће белаја :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ми не лајкујеш објашњење са тангенсном функцијом - биће белаја :)

animal-smiley-075

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"U svojoj nevolji počni da izgovaraš iz duše, da ponavljaš - bez ikakvog razmišljanja - reči: slava Bogu! Ugledaćeš znamenje, ugledaćeš čudo: te reči progone žalost, prizvaće u srce utehu, učiniće ono što nisu mogli da učine ni razum razumnih ni mudrost mudrih na zemlji. Postideće se, postideće se taj razum, ta mudrost, a ti, izbavljen, isceljen, verujući živom verom, dokazanom tebi u tebi samom, uznosićeš slavu Bogu!"

Свети Игњатије Брјанчанинов

Слава Богу !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Slava Ti Boze sto uredjujes sve na nasu korist! 0509_music 0509_music 0509_music

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Ти Боже што си помогао мојој пријатељици у излечењу од рака... bighugbighug

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава Ти Боже што си помогао мојој пријатељици у излечењу од рака... bighugbighug

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

дуплиран пост

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...