Jump to content

27.6. mala gej parada u Beogradu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Uglavnom je sve iznenadila jučerašnja (27.6) mala gej parada u Beogradu. Očigledno da zabrana Obraza je urodila plodom pa su braća i sestre, ljubitelji istopolnog seksa mogli bez bojazni da se prošetkaju Beogradom.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/229242/Gej+parada+na+mala+vrata.html

0603-tanjug.jpg

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izgleda da te nenajavljene akcije su im najbolje. Nema puno buke, ljudi ih vide i čuju ipak, i još ne dobiju batine.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ће почети да куцају од врата до врата...

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад ће почети да куцају од врата до врата...

Не параноиши. Нису то јеховини сведоци.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко је год био на одређеним темама зна колико сам се свађао са људима, бранећи свачије право на нормалне ствари попут шетњи и окупљања, али овако, необавезно, колико су само специфични ови ликови, да л је то неки комплекс или ексхибиционизам, или их просто плаћају да износе своју интиму на улице... Као да им је централна ствар која их одређује то што су геј, аууу, каква екипа...

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко је год био на одређеним темама зна колико сам се свађао са људима, бранећи свачије право на нормалне ствари попут шетњи и окупљања, али овако, необавезно, колико су само специфични ови ликови, да л је то неки комплекс или ексхибиционизам, или их просто плаћају да износе своју интиму на улице... Као да им је централна ствар која их одређује то што су геј, аууу, каква екипа...

Ма ко ти човече износи интиму изашли људи сели на сред улице, са балонима и рекли "ми смо геј и исти смо ко сви други људи".

И шта је ту изношење интиме???

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajde da bacimo na papir...

1. Kako bi bilo ko u Srbij prihvatio gej osobu (mušku ili žensku)???

Odgovor: Jedino izlaskom istih tih osoba na ulice, da bi ljudi videli da su zapravo ljubitelji istopolnog seksa, obični građani. Naše komšije, prijatelji, rođaci.

Može da se postavi pitanje: Šta ima da ih prihvatam? Nek idu da ih moje oči ne vide.

Može naravno, ali takva izjava je nasilna i izražava je osoba koja sumnja u svoju seksualnost i koja je u krajnjem slučaju necivilizacijski koherentna.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajde da bacimo na papir...

1. Kako bi bilo ko u Srbij prihvatio gej osobu (mušku ili žensku)???

Odgovor: Jedino izlaskom istih tih osoba na ulice, da bi ljudi videli da su zapravo ljubitelji istopolnog seksa, obični građani. Naše komšije, prijatelji, rođaci.

Može da se postavi pitanje: Šta ima da ih prihvatam? Nek idu da ih moje oči ne vide.

Može naravno, ali takva izjava je nasilna i izražava je osoba koja sumnja u svoju seksualnost i koja je u krajnjem slučaju necivilizacijski koherentna.

Ili pitanje,da li oni stvarno misle da heteroseksualni ljudi misle da homoseksualne osobe nisu obicni gradjani,nase komsije,prijatelji i rodjaci?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ко ти човече износи интиму изашли људи сели на сред улице, са балонима и рекли "ми смо геј и исти смо ко сви други људи".

И шта је ту изношење интиме???

За мене је сексуално опредељење интимна ствар. Исто и када бих ја изашао и рекао "волим да везујем лисицама буцкасте даме од 50+" - неукусно. Наравно, немам намеру да ишта тврдим, све си ти у праву, само, без намере да правдам, хоћу да кажем да ме нервирају овакви ликови. Имам право на то. Из мог искуства људи који практикују јавно испољавање сексуалности су у пакету и антинационалисти, и феминисти из убеђења, и изразито, фашиситчки нетолерантни према сваком ко не мисли као они. И обавезно га без даље етикетирају да је фашиста наравно. ЛДПовци... Опет, кажем, моје лично убеђење, немам амбицију да га износим као обавезно истинито.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da bi ljudi videli da su zapravo ljubitelji istopolnog seksa, obični građani. Naše komšije, prijatelji, rođaci.

А ми мислили да су ванземаљци... :)

Može da se postavi pitanje: Šta ima da ih prihvatam?

Ја ни од кога не тражим да ме прихвати. Ако `оће супер, ако неће баш ме нешто заболе.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dosadni su ko proliv

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nasilje prema osobama koje vole istopolni seks, pokazuje zapravo da te osobe jesu "drugačije" u očima "običnih" kao i da za njih definitivno nema mesta u društvu. Govorim o prostorima Balkana.

Na zapadu je ovo otišlo u drugu krajnost i svi ti gej klubovi, parade koje su bukvalno kao Sodomske i Gomorske, gej prava i slično, stvorili su toliku dekadenciju da je isplativije biti gej nego "normalan".

Neka sredina koja mislim da je najbolja...

Safet: ja sam gej.

Obrad: Gej si. OK. Ja nisam. Hoćemo na pivo (sok, čaj)..?

a kod nas je ovakva slika....

Safet: ja sam gej...

Obrad: Šta. nemoj da mi prilaziš. Mrš... $%%$

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко је год био на одређеним темама зна колико сам се свађао са људима, бранећи свачије право на нормалне ствари попут шетњи и окупљања, али овако, необавезно, колико су само специфични ови ликови, да л је то неки комплекс или ексхибиционизам, или их просто плаћају да износе своју интиму на улице... Као да им је централна ствар која их одређује то што су геј, аууу, каква екипа...

Ja sam cula od nekih da ih placaju po 50 eurica za to.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nasilje prema osobama koje vole istopolni seks, pokazuje zapravo da te osobe jesu "drugačije" u očima "običnih" kao i da za njih definitivno nema mesta u društvu. Govorim o prostorima Balkana.

Na zapadu je ovo otišlo u drugu krajnost i svi ti gej klubovi, parade koje su bukvalno kao Sodomske i Gomorske, gej prava i slično, stvorili su toliku dekadenciju da je isplativije biti gej nego "normalan".

Neka sredina koja mislim da je najbolja...

Safet: ja sam gej.

Obrad: Gej si. OK. Ja nisam. Hoćemo na pivo (sok, čaj)..?

a kod nas je ovakva slika....

Safet: ja sam gej...

Obrad: Šta. nemoj da mi prilaziš. Mrš... $%%$

Пази ти, Лепог Сићу, - браво мајсторе !

Сафет - геј.

Обрад - нормалан.

Да ти ниси образовац ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не бих отишао на пиво ни са типом који би ми рекао из чиста мира да воли рецимо буцкасте старије даме.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...