Jump to content

Епископ крушевачки Г. Давид- уживо видео предавање на Поуке.орг (среда 07. март у 21:00)

Оцени ову тему


Препоручена порука

0442_feel 0442_feel 0442_feel slavabogu :zru:

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване, не престајеш да ме изненађујеш својим духом и кретивношћу!

Сигуран сам да ћеш ускоро да добијеш понуду неке мултинационалне корпорације да радиш за њих, ;) које су иначе жедне за кретивним, храбрим и вриједним људима!

Само напријед! Мислио сам да пошаљем донацију, али како сада покрећем један велики и глобални пројекат, који захтјева доста средстава, нисам у могућности да то учиним у овом моменту.

Али у будућности сигурно!

Шта да очекујемо наредно из кухиње оца Ивана?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Хвала брате Мики. Заиста ми значе Твоје речи а верујем да значе и читавом нашем тиму који заиста ово ради као да их неко плаћа огромним новцем. Заправо, плаћа нас Онај у чију славу и радимо (мада се нико не би бунио да овим добрим и вредим људима неко из Цркве бар уплати месечни интернет, али за сада је тако како је).

Спремамо 3-4 пројекта и сви су у фази рада. Ускоро ће бити приказани јавности. Сада идемо на једно чврсто умрежавање православних интернет презентација и омогућавање свима који воде црквене сајтове да имају први црквени депо за православне садржаје. Но, једно по једно....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване, ово ће бити досад најљепша ствар која се десила на поукама. Предавање владике Давида. Јако ми је драго да има владика који се одазивају на овакве позиве, попуте претходно владике Марка, а сад ни мање ни више него владике Давида. Да да Бог да буде и више. Овако замишљам да се ствари у Цркви дешавају чешће.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Homo technicus" звучи изузетно привлачно!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možda će uskoro morati da stanu u red za gostovanje na ŽRU :)

да знаш... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Homo technicus" звучи изузетно привлачно!

Не знам да ли је у питању случајност, или му је то омиљена тема, али управо о томе сам са владиком (тада монахом) Давидом причао на испиту из етике...

:)

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ух, када кренете да претерујете,.. :)

Слава Богу када имамо и Епископа и свештеника који нас подржавају у раду. Мени је лично велика част и срећа да сам део свега овога а верујем и свима вама који активно учествујете у стварању Поука.

Јавило се доста сајтова који би желели да пренсе предавање на својим страницама. То је посебно похвално.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мало сам неискусан са овим Стикемом, па само једно питање: Да ли се све то само покреће, или ја треба негде да кликнем, јер гдегод да уђем, приказује ми неке старије видео клипове?

ИСПРАВКА: Ја сам све време мислио да је у СУБОТУ, а не у среду, тек сам сада прочитао ОВОЛИКИ банер :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Показује се да је ово заиста прави и најбољи православни сајт који постоји :cheesy2: и велико хвала оче Иване за овакав труд и заиста немогу речима описати колико и какво осећање носим у срцу што сам члан оваквог форума 0304_smile4 0304_smile4 0304_smile4 !!!!! Можда ће неко протумачити да је незнам ни ја неко преувеличавање али ја се тако дивно осећам приближно као и прошле године када сам угледао по први пут Хиландар ....... НЕОПИСИВО заиста !!!! Бог те оче Иване чувао и сачувао за све нас и само ОН зна колико си нам вредан ! Како си почео неби ме изненадило да једнога дана доведеш и самога Патријарха Иринеја ! 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...