Jump to content

Помозите опстанак и развој највећег православног сајта у Србији- Поуке.орг

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Мислим да је акција са оним мајцама коју смо започели реална...мислим да би се ту више и брже прикупљало...

 

Ta ideja jeste dobra, ali sad smo bas tesni sa vremenom, i treba nam nesto ODMA`... :)

 

Drugim recima, prvi datum za uplatu bice brzo ovih dana, kako bismo sto pre resili trenutni nedostatak sredstava...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

E vaka vam čast svima vama koji ste se odmah odazvali,

 

nek vam Gospod višestruko vrati i nagradi za svaki vaš trud, kako vama tako i vašim ukućanima!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mogu da obecam tacnu cifru za duzi period odnosno da obecam da cu toliko i toliko izdvajati svaki mesec,izgubio sam posao,ne radim,ali racunajte da cu svakako izdvajati 500 din mesecno. Nekad mozda malo vise,nekad mozda malo manje,ali eto,ako je bitno otprilike je to ta cifra.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E vaka vam čast svima vama koji ste se odmah odazvali,   nek vam Gospod višestruko vrati i nagradi za svaki vaš trud, kako vama tako i vašim ukućanima!!!

 

Већ јесте, зато и дајемо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Hajde ovako, da ovu temu organiyujemo kao podforum te da svaki mesec otvorimo temu, da postavimo link na nju i svako ko uplati, ako zeli neka se upise. ANovac koji bude visak mozemo iskoristiti kao humanitarnu pomoc nekom od clanova ili nekoj ustanovi kome je zaista potrebno... dakle, moramo tako ljudi, inece gasimo radnju. Prosto, ja nemam odavnoi znage da bilo koga molim za novac. Moje je da na kreativan nacin doprinesem da ovo mesto bude najbolje na netu ali finansijski ne mogu da odrzim...

 

Dakle, postavicemo podofum na kome svako moze da se upise, postavicu sve sta imamo i nacine na koje moze da se uplati i svako ko zeli moze da se upise u knjigu pomagaca za taj mesec.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li bi bilo umesno da se i na FB stavi link od ove teme?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Да, ево направио сам подфорум где ће сви који ћеле моћи да се упишу АЛИ тек кад дају прилог. Ја ћу сваки прилог да потврдим овде да је стигао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako neko hoce od nasih clanova, moze da nam da pejpal iz inostranstva a da se kod njega uplacuje. Mi mnogo koristimo paypal ali nemamo nacina, bar za Sada da se iz srbije prima novac.

 

Онда би било боље да се отвори налог на Skrill.com - Преко њега можете са Виза Интернет картицом

да примате новац из иностранства. У том смислу је бољи од Пејпала.

Ја тако наплаћујем своје услуге. Имам рачун у Интези, а мислим да може и преко Рајфајзен банке.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

500 у овом налету :) (у току ових дана) за даље ћу да видим,, боље да не обећавам

 

Мени је најлакше да пошаљем о Ивану пост нетом, најбрже ми је да тако испишем онај формуларр, јел то ок?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...