Jump to content

Помозите опстанак и развој највећег православног сајта у Србији- Поуке.орг

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Koji hosting paket koristite i kod koje firme ako se smije znati?Možda bi mogao da vam ponudim besplatan hosting,ovisno o broju posjeta odnosno opterećenju foruma?

"Уђите на уска врата; јер су широка врата и широк пут што воде у пропаст,и много их има који њиме иду.Јер су уска врата и тесан пут што воде у живот,и мало их је који га налазе".Јеванђеље по Матеју 7:13

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

napravite Skrill nalog veoma se lako prebacuje movac online a posle toga jako jednostavno u bankovni racun ili na Visa,Master,Maesto ili American Express kartice

 

www.skrill.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја и отац Иван покренули смо ову акцију 

 

наиме Скрил је веома једноставан електронски процесор ја којим се веома лако пребацује новац на све врсте картица и на банковни рачун такође и са картица новац се веома лако пребацује на Скрил налог

 

користи те следећи линк за регистрацију Вашег Скрил налога https://account.skrill.com/signup?rid=38246547

 

при завршетку регистровања неопходна је верификација Скрил налога која је такође јако једноставна и браза...

 

ево уплате које сам ја уплатио оцу Ивану од 300 динара и тиме смо дали пример и предлог за ову добровољну и неопходну иницијативу ради опстанка портала и форума

 

uplata.jpg

 

за сва питања и помоћ око налога ту смо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Много је 1% колико Скрил узима. Рецимо, ако се шаље из банке у иностранству на девизни рачун код банке у Србији, провизија је око 0,1%

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Гости

Од смс сервиса за сада нема ништа. Све сам се распитао.

 

Ево, ближи се крај месеца, молио бих да помогнемо да могу да уплатим хостинг и апдејте појединих ствари на сајту, као и да дамо неки динар техничком админу (Мирославу), јер му је потребно да надогради компјутер , а у веома је тешком материјалном стању.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што рече пре неки дан један шаљиви семафор-просјак у Београду: "Ајмо, порез, порез..."

Не, стварно, људи, ако нам значи овај форум, дајте да му обезбедимо редовну финансијску стабилност. Лично сматрам да идеја поп-Ивана о некаквом тамо vip-чланству нема много смисла, али није ни битно. Заиста, ако нам значи одржаћемо га, а ако нам не значи - онда не треба ни да постоји. И ћао. Кад већ Црква наша као институција није заинтересована да подржи обај сајт, онда он мора да се држи на својим члановима, који су већином уједно и чланови Цркве. А ако Црква ни институционално ни, да кажем, народски (тј. кроз нас као своје чланове) није заинтересована за овај сајт, онда ће макар остати прича како је један поп Иван био покренуо много добру ствар, и не само покренуо него је изгурао на завидни ниво, али је онда она пукла због немања пара.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba da se odredi jedna tacna minimalna cifra, tako ce ljudima da bude mnogo lakse da se odluce da daju.

Npr. 200 ili 300 din. mesecno. Ili 500 ko moze. To ovako jeste malo, ali kad nekih 200 ljudi da po toliko to je 40-50.000 ili vise mesecno.

 

Znaci, samo dobra organizacija, i da lepo svako uzme na sebe tu mini-obavezu.

Postavi se lepo tema na kojoj cemo svi pismeno da se obavezemo da dajemo po toliko, jer je upravo to problem.

I odredi se vreme u toku meseca kad cemo da dajemo.

 

Sigurno nije da ljudi nece da daju, nego niko da iskoraci prvi, jer misli da je usamljen ili da ih malo ima sto daju.

 

Dakle, danas da otvorimo temu na kojoj cemo da skupljamo pismena prijavljivanja ko sve hoce da daje mesecno po toliko, ili i vise, naravno...

 

.....................................

 

Ajde, ovo svakako mora da uspe...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

@@obi-wan,

 

Слажем се...

 

Тако ће тачно колико имамо новца.

 

Једоставно, ако немамо новца, нема ни Поука.

 

 

Размишљали смо да људи који помажу Поуке добију посебне бенифиције на сајту, да на неки начин буду у уредничком тиму, да имају додатне изгледе сајта, додатне опције итд...

 

Хајде колико вечерас ово да формирамо. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Месечна чланарина. Ко се претплати на годину дана унапред има неке бенефиције и ето. Првих месец дана пробно и бесплатно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja cu negde u neko popodne da postavim temu, da bi sto vise ljudi videlo odjednom, i stavicu link i ovde.

 

@Goca

 

Pa pazi, ne bi ja to rekao da je neka clanarina, ako nekad (kad Bog da) sajt nadje ozbiljnog saradnika i sponzora, nece vise da bude potrebe za sakupljanjem novca od strane clanova. Ovo je prosto trenutna situacija, mi `ocemo da odrzimo sajt i forum, a posto za sad nemamo drugog nacina - sami cemo da se organizujemo.

 

Sajt je uvek bio i bice besplatan za sve clanove, ovo je samo momentalna potreba oko tehnickog odrzavanja, koja diktira ovakve akcije... i ja sam bas nesto siguran da ce sve to lepo da prodje i da istraje... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Би радо помогла, али немам пребијеног цвоњка, ако ми вјерујете! :(

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...