Jump to content

Помозите опстанак и развој највећег православног сајта у Србији- Поуке.орг

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Добро,бре,може ли неко некад овде нешто да помогне без изношења свога става на 10 страна?

Стварно ми је безвезе више.Ајде да урадимо нешто,лепо,ћутећи,једноставно помогнемо.

А,да знате,ако постоји добра воља,можеш и преко океана послати писмо и у њему завући 10,20 еура...ко ће то отварати да ти гледа?

Ајте,молим вас...

Па јел тако?

:)

  • Волим 1

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам, зато и питам, јер код нас постоји једино "предузетник" (што би ваљда било ваше физико - правно лице, онај који одговара целом својом имовином за пословање) и "правно лице" (ограничена одговорност углавном, мада има и других модалитета).

Први пут чујем, па ми било необично и занимљиво.

Da, tačno tako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa baš zbog toga im se ti doprinosi za penzije i uplaćuju kako ne bi morali počet otvarat svoje privatne firme kako bi se udržali u životu, u tom slučaju bi prije ili kasnije svi postali preduzetnicima a savim prestali biti sveštenicima. Ne bi stigli to sve odjednom, na obe strane. A protivi se to i Jevanđelju, kad staviš ruku na plug ne obaziri se nazad...

Nisi procitoa post koji sam ti linkovao pricas o stvarima koje nisu tema.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Гости

Драги пријатељи, морам да вас опет замолим и подсетим да опет треба да уплатимо хостинг и да смо прошле Ваше уплате искористили за куповину месечног хоста од два месеца, куповину модула за форум и новог сервиса за будући Адресар.

Молим вас да помогнете јер једино од тога зависи даљи рад сајта. Богу хвала, на целом порталу има свих потребних информација о свему што вас занима. Но, највеће богаство сајта су управо људи који овде пишу, читају, помажу, сарађују, критикују...

Начин на који можете помоћи детаљно је описан овде. Молим људе из иностранства да се такође организују и помогну. Верујем да има оних који су у могућности:

https://www.pouke.org...page.php?id=54/

---------------------------------

Молим све који су помогли или редовно помажу да ЖРУ живи и ради на радост наше Цркве и свих добронамерних људи, да на мејл [email protected] пошаљу списак имена живих и упокојених сродника и пријатеља да се молим у Литургији. Ја највише што могу као свештеник да дам јесте молитва у Литургији. Ту ћу се молити за ваше здравље и напредак, као и за покој душа ваших сродника и пријатеља који су нас напустили са овог света и који чекају Васкрсење мртвих. .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги пријатељи, морам да вас опет замолим и подсетим да опет треба да уплатимо хостинг и да смо прошле Ваше уплате искористили за куповину месечног хоста од два месеца, куповину модула за форум и новог сервиса за будући Адресар.

Молим вас да помогнете јер једино од тога зависи даљи рад сајта. Богу хвала, на целом порталу има свих потребних информација о свему што вас занима. Но, највеће богаство сајта су управо људи који овде пишу, читају, помажу, сарађују, критикују...

Начин на који можете помоћи детаљно је описан овде. Молим људе из иностранства да се такође организују и помогну. Верујем да има оних који су у могућности:

https://www.pouke.org...page.php?id=54/

Помаже Бог,

не отвара се слика са уплатницом, проверите још једном па јавите кад буде поправљено али мени се преко Гугл Хрома не види

Свако добро од Господа

----------------------------------------------

СИНИ СЈАЈНО СУНЦЕ СА КОСОВА,

НЕ ДАМО ТЕ ЗЕМЉО ДУШАНОВА!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Бог ти помогао,

хвала на упозорењу, поставио сам сада да се види. А ево и овде свих потребних података за оне који желе да нам помогну:




Пример уплатнице из Србије (овако треба да буде попуњено)

Priznanica.jpg


Инструкције за уплате из иностранства (за EUR, USD, CHF)

Intermediary:
BCITITMM
Intesa Sanpaolo spa
Milano
Iltaly
________________

Account with institution:
DBDBRSBG
Banca Intesa ad Beograd
Milentija Popovica 7b, 11070 Novi Beograd
Republic of Serbia
_________________

Beneficiary customer:
IBAN RS35160533020070178824
IVAN CVETKOVIC
JUG BOGDANOVA 32/4
37000 KRUSEVAC
SERBIA



Ако неко жели да помогне и пошаље помоћ постнетом или на било који други начин најбоље је да ми пошаље приватну поруку овде на форуму да му појасним или не мејл [email protected]


Хвала свима који схватају озбиљност овог сајта и желе да помогну.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Желим са Вама да поделим једно писмо које сам данас добио, које ми свакако много значи и даје снагу да наставимо даље, да направимо још много тога доброг и корисног за све који овде дођу, да и на овај начин изграђујемо Цркву.

Линк ка писму

И даље молим све вас који желите да помогнете, да то и учините. Све то добијемо ми улажемо у сајт, у хостинг (цео сервер са троковима одржавања кошта 100 евра месечно) и ако Бог да да и другим људима помогнемо. Сигуран сам да ће у будућности из свега овога да израсте фонд за православну мисију, али све то зависи од нас самих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Има оних који не могу да помогну другачије, већ само преко поште, што исто није лош начин. Хвала сестри Владислави од срца:

http://i.minus.com/iqiWP2L5fdqOO.jpg

Сећате се сви овог писма, исто је послато преко поште:

https://www.pouke.org...а-од-посетиоца/

Ако неко жели да помогне и да пошаље преко поште свој прилог са ЖРУ то може учинити на адресу

Иван Цветковић

ул. Попов сокак (сам сам тако дао име улици јер код нас и нема улице)

35218 Дубока код Јагодине

Молим вас да пошаљете и ваша имена живих и упокојених да помињем на Литургији

Од срца хвала у име Администрације портала Поуке.орг и форума ЖРУ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има оних који не могу да помогну другачије, већ само преко поште, што исто није лош начин. Хвала сестри Владислави од срца:

http://i.minus.com/iqiWP2L5fdqOO.jpg

Сећате се сви овог писма, исто је послато преко поште:

https://www.pouke.org...а-од-посетиоца/

Ако неко жели да помогне и да пошаље преко поште свој прилог са ЖРУ то може учинити на адресу

Иван Цветковић

ул. Попов сокак (сам сам тако дао име улици јер код нас и нема улице)

35218 Дубока код Јагодине

Молим вас да пошаљете и ваша имена живих и упокојених да помињем на Литургији

Од срца хвала у име Администрације портала Поуке.орг и форума ЖРУ

Predivno je ovo anonimno pismo. Neka je slava i hvala Gospodu koji sve vidi, zna i može i našoj Majčici Presvetoj Bogorodici.

Hvala i Vama oče Ivane, što uvijek imate vremena kada Vam se obratim za savjet i molitvenu pomoć. Znam da imate mnogo obaveza ali ipak nikada niste rekli da ste umorni. Neka Vas Gospod podrži u Vašim dobrim djelima i namjerama kao i sve Vaše i Administraciju portala.

Portal Pouke i forum ŽRU su biseri pravoslavlja, živa voda sa izvora duhovnost.

Svima neka je srećan današnji praznik Sveti Apostoli Petar i Pavle.

"Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи може и новац у коверту да се стави и тако пошаље? Да ли сам добро разумео?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Значи може и новац у коверту да се стави и тако пошаље? Да ли сам добро разумео?

Да, наравно... горе је адреса. За све ближе информације можете послати пшшоруку на мејл [email protected]

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...