Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Да ли ми уз сав овај ХААРП, 3Г, 4Г, 5Г треба још и микроталасна...

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto, nesto bas sad razmisljam i dumujem confused1 o tome kako je na hriscanskom pravoslavnom forumu koji jeste ovo .....Ако читате овај ПРАВИЛНИК, то значи да се налазите на највећем форуму који се бави темама из живота Православне Цркве али и свих осталих темâ које занимају људи који живе у XXI веку.....

Kako je odnos izmedju svih ostalih tema i tema o zivotu PC,..... danasnji odnos 19 VS 3,.... i, eto, nesto razmisljam,.... i, razmisljam,..... :smeh1:

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Eto, nesto bas sad razmisljam i dumujem confused1 o tome kako je na hriscanskom pravoslavnom forumu koji jeste ovo .....Ако читате овај ПРАВИЛНИК, то значи да се налазите на највећем форуму који се бави темама из живота Православне Цркве али и свих осталих темâ које занимају људи који живе у XXI веку.....

Kako je odnos izmedju svih ostalih tema i tema o zivotu PC,..... danasnji odnos 19 VS 3,.... i, eto, nesto razmisljam,.... i, razmisljam,..... :smeh1:

Све је то живот кроз Цркву, размишљање о темама на ЖРУ, расуђивање о микроталасној, све то стиже и стиче се кроз призму Православља. :ani_biggrin: ;)

  • Хахаха 1
Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, gavrosaurus рече

Да ли ми уз сав овај ХААРП, 3Г, 4Г, 5Г треба још и микроталасна...

e, to rasudjivanje oko mikrotalasne,......  nesto setamo obalom Dunava sa jednim drugarom i nesto kao razmisljamo i resavamo zagonetka sveta i zivljenja :D,.... i, stignemo i do te fatalne :smeh1: mikrotalasne i 5G ,..... i, dobro, mikrotalasna nije opasna, ono, kratko (duzinski) zracenje i ako je hermeticki zatvorena,.....i, razmisljamo mi tako naglas,... pa, dobro, ali, ako recimo imamo otvorenu mikrotalasnu i imamo kratko zracenje i kao nije opet nesto opasno po okolinu,.... ali, eto, uzmi takvu jednu mikrotalasnu i nemoj uopste da je iskljucujes jedno 2 - 3 godine u kuhinji,...... :smeh2:...  itd,....to be continued.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Bokisd рече

 nesto setamo obalom Dunava sa jednim drugarom i nesto kao razmisljamo i resavamo zagonetka sveta i zivljenja :Ditd,....to be continued.... 

Што бре не седнете негде на рибљу чорбу, гирице и Зајечарац? :)
Ако је већ Дунав и ако је ово "sd" Смедерево?

Е то ја сад размишљам... а и шта да у суботу купим од меса за роштиљ... :stadaradim:
А и колико лука.
А можда се, Боже мој, док преврћем ћевапе, саплетем и на неко ладно пиво... :smeh1:

  • Радостан 1
Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, gavrosaurus рече

Што бре не седнете негде на рибљу чорбу, гирице и Зајечарац? :)
Ако је већ Дунав и ако је ово "sd" Смедерево?

Е то ја сад размишљам... а и шта да у суботу купим од меса за роштиљ... :stadaradim:
А и колико лука.
А можда се, Боже мој, док преврћем ћевапе, саплетем и на неко ладно пиво... :smeh1:

Rodjendan ti je tad

Onda ide nešto tipa rolovano, pa dobra kobaja....Pa bataci 

????

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Драшко рече

Rodjendan ti je tad

Onda ide nešto tipa rolovano, pa dobra kobaja....Pa bataci 

????

Ммм, батаци... :smeh1: Батаци и кобаја, сјајан комбо!

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, gavrosaurus рече

Што бре не седнете негде на рибљу чорбу, гирице и Зајечарац? :)
Ако је већ Дунав и ако је ово "sd" Смедерево?

Е то ја сад размишљам... а и шта да у суботу купим од меса за роштиљ... :stadaradim:
А и колико лука.
А можда се, Боже мој, док преврћем ћевапе, саплетем и на неко ладно пиво... :smeh1:

Ima i toga pored Dunava - imamo par kafanica i splavova (Smederevo),..... ima i kobasica i bataka i pomfrita i sopske salate,.... i sve to lepo zaliti sa pivce za zivce,....:pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...

O tome da je i zdravlje, barem moje stvar percepcije i ličnog izbora.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...