Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Prosla bila odlicna, ali i ova kida!

Kida, hehe!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко није гледао 9. нека не чита даље!

 

Мислим да је овим коначно Станис прешао потпуно на тамну страну... Показао је колико је роб своје опсесије да постане краљ. А последња сцена, вероватно им није била то намера, али испада баш безвезе што Денерис одлети и остави све остале доле да се сналазе како умеју... :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prosla bila odlicna, ali i ova kida!

Kida, hehe!

 

 

Meni je prošla bolja :D

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да сир Давос ово неће опростити Станису,много је волео малу...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali onaj krik njene majke -NO! na kraju je objasnio sve kao i Stanisov izraz lica. Klasika - kad prvi put predješ granicu šokantno je, posle predje u rutinu

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljiv je Stanisov citat iz knjige (u knjigama se ovo naravno nije desilo, mala je cak ostala u Castle Black): 'pola moje vojske su nevernici. Nikoga necemo da spalimo. Moli se vise.' A takodje je i rekao da nastave da se bore da postave nju na tron ako on pogine. :)

Pisci serije su ubili Stanisov lik ovim, sve u cilju postizanja soka. Nista im drugo nije bitno, i zato je ovo veoma lose odradjeno i napisano. Jos je na kraju Stanis kao bio za a zena protiv, ma daj... :) kako je to u skladu sa svim sto znamo o Stanisu i gde je uopste logika u ubijanju jedinog naslednika? Nema je, zato su pisci serije (D&D) dva papana.

P.s. Imam Baratheon maskicu za telefon, moram da je se resim izgleda, sad je posle ovoga ko da nosim kukasti krst...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali onaj krik njene majke -NO! na kraju je objasnio sve kao i Stanisov izraz lica. Klasika - kad prvi put predješ granicu šokantno je, posle predje u rutinu

A kad je prvi put presao granicu? :)

Ni ona spaljivanja ljudi na pocetku cetvrte sezone nisu bila u knjizi btw...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljiv je Stanisov citat iz knjige (u knjigama se ovo naravno nije desilo, mala je cak ostala u Castle Black): 'pola moje vojske su nevernici. Nikoga necemo da spalimo. Moli se vise.' A takodje je i rekao da nastave da se bore da postave nju na tron ako on pogine. :)

Pisci serije su ubili Stanisov lik ovim, sve u cilju postizanja soka. Nista im drugo nije bitno, i zato je ovo veoma lose odradjeno i napisano. Jos je na kraju Stanis kao bio za a zena protiv, ma daj... :) kako je to u skladu sa svim sto znamo o Stanisu i gde je uopste logika u ubijanju jedinog naslednika? Nema je, zato su pisci serije (D&D) dva papana.

P.s. Imam Baratheon maskicu za telefon, moram da je se resim izgleda, sad je posle ovoga ko da nosim kukasti krst...

 

Сад сам кренуо да куцам о томе... Стварно не могу да верујем да им Мартин пушта да касапе причу. Не знам шта је циљ свега, да ли да на крају не остане нико ко је позитиван лик или штагод. Али опет ово је баш аматерски начин да градиш неки лик... Књига има неку замисао и своју логику од почетка до краја претпостављам, а они ако наставе да преправљају ад хок ликове и догађаје према потреби епизоде и сезоне, на крају неће да личи ни на шта...

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kad je prvi put presao granicu? :)

Ni ona spaljivanja ljudi na pocetku cetvrte sezone nisu bila u knjizi btw...

 

nisam mislio na njega kad sam rekao - kad prvi put predješ granicu nego da je uopšte u životu tako

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

а зашто би један петпарачки писац био бољи од Хомера?!

Зато што је Хомер глуп, дебео, необразован и ради у електрани :)))

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je prošla bolja :D

Da, prosla je bila bas cool!

Cool, hehe!

 

Obecavam, prestajem, kao da vec cujem Nebojsa.-u kako me kori zbog neuspelog humora!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...