Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Još malo o lokacijama snimanja:
 

Iconic Game Of Thrones Locations That You Can Actually Visit (28 pics)
 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U vec objavljenim poglavljima iz naredne knjige Stanis naredjuje Dzastinu Mesiju da, u slucaju njegove smrti pod Vinterfelom, osvoji tron u ime njegove cerke i postavi je za kraljicu Vesterosa. 

 

 

The knight hesitated. "Your Grace, if you are dead — "
" — you will avenge my death, and seat my daughter on the Iron Throne. Or die in the attempt."

 

http://www.ign.com/boards/threads/sample-chapter-from-winds-of-.207815997/

Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I da, totalno je nerealno da Sinovi Harpije ostaju da se bore cak iako je ZMAJ upravo sleteo... xD

Pa oni su deca bogatasa, nisu elitni ratnici. I koja je fora da su Unsullied uvek brojcano visestruko nadjacani (a ima ih 5-6k ) i da su generalno onako kilavi? Njih svega dvadesetak je bilo u areni, gde su ostali? Gledaju NBA? :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Господин Бореалис, кога је брига за то кад је госпођа узјахала змаја и још једном направила велико финале? Немој да нас смараш тим небитним стварима... :D

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој да нас смараш тим небитним стварима...

 

Nisu nebitne, u mnogome su pokvarili pricu G. Martina. Cak je i scena sa Deneris glupavo uradjena.

Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisu nebitne, u mnogome su pokvarili pricu G. Martina. Cak je i scena sa Deneris glupavo uradjena.

Шалио сам се... (-_-)...

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa oni su deca bogatasa, nisu elitni ratnici. I koja je fora da su Unsullied uvek brojcano visestruko nadjacani (a ima ih 5-6k ) i da su generalno onako kilavi? Njih svega dvadesetak je bilo u areni, gde su ostali? Gledaju NBA?

 

И увек се млате са оним дугачким копљима, без разлике да л су на ливади или у соби 2х2... :D и реално, није их било 20 око краљице... Увек сам се питао како људима који раде те серије не упадну у очи неке очигледне ствари, мислим онако не можеш да их не видиш...  

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И још је нереално да замало убише змаја, шачица мангупа са неким копљима, а змајевима су владали Таргаријени толико времена...

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И још је нереално да замало убише змаја, шачица мангупа са неким копљима, а змајевима су владали Таргаријени толико времена...

 

I vise nego realno, naravno realno u kontekstu tog sveta, to je tek zmaj tinejdzer. Oni koje su jahali Aegon i sestre-zene mu su bili daleko veci, mocniji i  sa debljom krljusti. Malo je bezvezno traziti greske u tako banalnim pojedinostima.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I vise nego realno, naravno realno u kontekstu tog sveta, to je tek zmaj tinejdzer. Oni koje su jahali Aegon i sestre-zene mu su bili daleko veci, mocniji i  sa debljom krljusti. Malo je bezvezno traziti greske u tako banalnim pojedinostima.

 

Океј ако је тако, ја сам мислио да је ово отприлике одрастао змај, пошто је већи од оне двојице... Иначе, много су ме разочарали па сад им ништа не опраштам :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Океј ако је тако, ја сам мислио да је ово отприлике одрастао змај, пошто је већи од оне двојице... Иначе, много су ме разочарали па сад им ништа не опраштам :)

 

Ljudi se cesto razocaraju zbog pogresnih ocekivanja, ako je to tako kod ozbiljnih stvari sto ne bi bilo i kod jedne EF serije. :)



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisu nebitne, u mnogome su pokvarili pricu G. Martina. Cak je i scena sa Deneris glupavo uradjena.

 

To cemo tek videti, kad Martin zavrsi knjige, da li su pokvarili pricu. Prica nije suma opisanih likova i njihovih postupaka, moguce su znatne promene u opisima i aktima likova a da se sa njima isprica ista prica. Prica sa istom metafizickom sustinom i porukom. Vecina gledalac serija, ali zato i citalaca knjige, su ateisti sa fizikalistickom filozofijom kod kojih je prica tu samo da nam isprica nesto lepo biranim recima odredjenog stila a o upucivanju na trascendentno nema ni govora. Nego me cudi sto verujuci ljudi na jednako banalan nacin posmatraju sve to. 

  • Волим 1



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 epizoda je sik!

 

Ma di si ti to gledo? :)

Ajd podeli samnom u 4 oka :D

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...