Jump to content

Zašto biste trebali da otvorite Twitter nalog

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Meni suspendovali nalog na twiteru posle zaista benignih kritika na racun Ivana Ivanovica i njegovih hrvatskih gostiju u poslednje vreme.

 

Neverovatno kako brzo i efikasno cenzurisu na prijave odredjenih klanova i ekipa udruzenih tamo,

 

sve predstavljajuci se na nekakav slobodan i demokratski nacin!

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

ja sam pre 3 g ugasila profil...nije mi vise toliko interesantno...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је твитер најкориснији јер пратим утакмице бајерна које немају на тв-у! ХАХА! 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...

Dakle... imate li nalog? Cemu vam uopste sluzi? Ja razmisljam da otvorim jedan, pa da vidim sta kaze Crkva...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не.
Нисам расположен да шуњам за неким, пратим га шта кратко твитне и гледам шта остали мисле о њему или кога тај прати.
Пратим једино ЖРУ.

И тако ће и даље да буде...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, politika me tu ich ne zanima, propratio bih neke tech ljude, a mozda ponekad postavio i poneko pitanje...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Отворићу ових дана, одлука је пала :)

Едит: предложите кога/шта вреди запратити :)

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Џуманџи рече

Отворићу ових дана, одлука је пала :)

Едит: предложите кога/шта вреди запратити :)

О, Џу, нова фризура. :)

Пс. Не разумем се у те Твитере, али мислим да би прво требало да запратиш Лину Хиди, ака Серси. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Iulianus рече

Zanimljiva osoba.  

Краљица у 300, краљица у гот и најважнија улога, Џуманџин аватар. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7/23/2017 at 22:10, ana čarnojević рече

tviter je brza mreža. o zemljotresu u Kraljevu se pojavio tvit posle 6 sekundi. mnogo pre svih medija.

ako neko prati politiku, tu je. kod nas pogotovo. pokret Dosta je bilo je ušao u parlament samo zbog tvitera. može da se odradi kampanja a da nemaš oficijelne medije. Trampova kampanja je veliki deo posla odradila na tviteru. 

možeš da napraviš liste. u svim oblastima koje te zanimaju verovatno postoji gomila naloga koji to pokrivaju sa informacijama, slikama, mišljenjima i slično. napraviš sebi listu npr za hardverske informacije i to pratiš. drugu listu za otkudznam, dnevne novine, šta ti padne na pamet.

imaš i lične naloge što bitnih što nebitnih ljudi.

ne moraš biti aktivan, pa samo čitaš i informišeš se, a možeš i da komuniciraš sa drugima, do tebe je. ima dobrih fora. ali najtužnije od svega vidiš kako Srbija diše. 

Како правиш листе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Џуманџи рече

Отворићу ових дана, одлука је пала :)

Едит: предложите кога/шта вреди запратити :)

Сигурно вреди пратити Џуманџи на твитеру.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...