Jump to content

Zašto biste trebali da otvorite Twitter nalog

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

пре 15 минута, Страле рече

Сигурно вреди пратити Џуманџи на твитеру.

Vidis bre da pojma nema ni sta je to tviter, jos praktikuje midlejdz.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Жељко рече

Како правиш листе

Gazi te vreme, gazi a?

https://support.twitter.com/articles/76460#

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, drvce рече

Vidis bre da pojma nema ni sta je to tviter, jos praktikuje midlejdz.

Онда би могла да пише Џуманџину хронику, више би јој се слагало, а и ти са деведестогодишњим искуством добро би дошо ко сарадник.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Страле рече

Онда би могла да пише Џуманџину хронику, више би јој се слагало, а и ти са деведестогодишњим искуством добро би дошо ко сарадник.

Prvo moras doderes malo jare, pa da mu istanjis kozu, pa da se to osusi, pa isece, pa poveze u knjizicu, tako sam ti ja pravio sveske od pergamenta kacam bio mali, nije imalo to da se kupi u radnji ko ovo vi danas.

Edit:добро би дошо ко сарадник. A ko to sve placa pitam ja tebe?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, drvce рече

Prvo moras doderes malo jare, pa da mu istanjis kozu, pa da se to osusi, pa isece, pa poveze u knjizicu, tako sam ti ja pravio sveske od pergamenta kacam bio mali, nije imalo to da se kupi u radnji ko ovo vi danas.

Ма ове свеске што их продају то су све екуменистичке новотерије

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Страле рече

Ма ове свеске што их продају то су све екуменистичке новотерије

Sta ce, deco, biti s vama - ne znam, moje je proslo, lako je meni, ja sam se naziveo i natvitovao!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, drvce рече

Sta ce, deco, biti s vama - ne znam, moje je proslo, lako je meni, ja sam se naziveo i natvitovao!

И наслушао твитова с обзиром да си дрвце.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, drvce рече

Jesi li zapratio Istoka?

Yok. `El bi trebalo?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, obi-wan рече

Yok. `El bi trebalo?

Moj odgovor je yok, al sta ja znam? Mozda neko postovalaca njegovog lika i dela moze da mi ga prezentuje tako da okrenem curak?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, drvce рече

Moj odgovor je yok, al sta ja znam? Mozda neko postovalaca njegovog lika i dela moze da mi ga prezentuje tako da okrenem curak?

Pa to jedino ako ti je uzasno dosadno i bas nemas sta drugo da radis...

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Користио сам некад твитер, као замену што сам угасио фејс. Било ми је симпатично, али после неког времена досадило. Активирао сам га поново кад је била она кампања против пријема Косова у Унеско. Написао сам један статус везано за то и то је било то. Фејсбук налог сам направио крајем 2008, али по некој мојој процени, половину времена био је деактивиран, као и тренутно што је. Нешто сам закључио. Човек треба себе да ограничи на одређени број сајтова, и да одреди колико ће времена дневно максимално проводити на њима. Пошаст је ово, ако се не користи како треба!

П.С. Која је то фора са инстаграмом? Шта је то толико сјајно на њему? Је л' зна неко да ми објасни?

 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Џуманџи рече

Уопште нисте од помоћи. :ljut:

Ajd` ja ću da ti predložim trojicu - Dokins, Nil De Gras Tajson i Sem Haris. Nikada nije dosadno sa njima.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...