Jump to content

Razvod braka

Оцени ову тему


Препоручена порука

a to je vazno zbog/zato...?

confused1

Pomislio sam da si izašla iz te priče normalna, pa sam se ponadao (budala) da mogu dobiti neku reč utehe, ali osim prekih pogleda i oštrih zuba, ovo režanje mi govori da je vreme da se povučem.

Ovo se ne odnosi na Dijanu Magdalenu.

"Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што сте као окречени

гробови, који се споља виде лепи а унутра су пуни костију

мртвачких и сваке нечистоте."

Матејa, 23, 27.

:cheesy:

A kako si mi uzvratio na pokusaj mirenja svih nas, i sa nasim ranama - sa nekakvim 'nagradnim paketom' koji ne zasluzuje komentar.

Svi smo mi Razbojnici, sa teznjom da od lijevog postanemo Desni... Bog je milostiv.

confused

Мој покушај да окренем на шалу није успео. Није чак ни коментар заслужио.

Драга Дијана, због мира свих нас ја не смем да причам о своме браку, јер је тај мој брак срушио неке стубове СПЦ и делимично довео до данашњег раскола међу владикама и одласка монаштва из Раско Призренске епархије.

Теби Данијела желим да што пре оздравиш до краја и да се радујеш, иначе неће да ваља. Ако се рана добро не очисти па зарасте, може доћи до тровања крви па да човек умре од неке наизглед друге ствари.

Сретно

Можда је мало 10 година ћутања да би могао да причам о томе. У сваком случају ИМЕНА нећу помињати докле год моје дете (због кога живим) не буде довољно велико (зрело) да схвати како се и шта десило. Желим да то прво чује од мене, а не од некога са нета или из цркве (недај Боже).

Разумите и извините.

"Господе! Немој ме оставити под срамотом; јер Тебе призивам. Нек се посраме безбожници, нека замукну и падну у пакао."

Псалми Давидови, глава 31, 17.

;)

"... нећу Tи дати целив као Јуда, већ као разбојник исповедам те..."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a to je vazno zbog/zato...?

kriminalac

Pomislio sam da si izašla iz te priče normalna, pa sam se ponadao (budala) da mogu dobiti neku reč utehe, ali osim prekih pogleda i oštrih zuba, ovo režanje mi govori da je vreme da se povučem.

Ovo se ne odnosi na Dijanu Magdalenu.

"Тешко вама књижевници и фарисеји, лицемери, што сте као окречени

гробови, који се споља виде лепи а унутра су пуни костију

мртвачких и сваке нечистоте."

Матејa, 23, 27.

1000000001010

A kako si mi uzvratio na pokusaj mirenja svih nas, i sa nasim ranama - sa nekakvim 'nagradnim paketom' koji ne zasluzuje komentar.

Svi smo mi Razbojnici, sa teznjom da od lijevog postanemo Desni... Bog je milostiv.

kriminalac

Мој покушај да окренем на шалу није успео. Није чак ни коментар заслужио.

Драга Дијана, због мира свих нас ја не смем да причам о своме браку, јер је тај мој брак срушио неке стубове СПЦ и делимично довео до данашњег раскола међу владикама и одласка монаштва из Раско Призренске епархије.

Теби Данијела желим да што пре оздравиш до краја и да се радујеш, иначе неће да ваља. Ако се рана добро не очисти па зарасте, може доћи до тровања крви па да човек умре од неке наизглед друге ствари.

Сретно

Можда је мало 10 година ћутања да би могао да причам о томе. У сваком случају ИМЕНА нећу помињати докле год моје дете (због кога живим) не буде довољно велико (зрело) да схвати како се и шта десило. Желим да то прво чује од мене, а не од некога са нета или из цркве (недај Боже).

Разумите и извините.

"Господе! Немој ме оставити под срамотом; јер Тебе призивам. Нек се посраме безбожници, нека замукну и падну у пакао."

Псалми Давидови, глава 31, 17.

1000000001010

Oprosti ako sam nesmotreno, zbog nerazumijevanja ili predrasude, dirnula u neku neizvidanu ranu. Vrlo je ocigledno da nisi zlonamjeran iako ti je nacin izrazavanja katkad nezgrapan, zato i rekoh, svi smo mi razbojnici.  :drugarstvo: A tek kad progovoris, makar gdje i makar kome, rane ce poceti da se ciste i zarastaju, to tako ide... Nisam ni ja ovde kukala naglas osim uvijeno, malkice, jer je sramota blatiti drugog a svi smo za sve krivi...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja ne vidim razlog zbog koga si se uvredio, naljutio ili šta god, Razbojniče.

nisi napisao da imaš problem vezan za ovu temu.

sa nekim stvarima se ne treba šaliti ni sa ljudima koje dobro poznaješ a kamoli sa nekim koga ne poznaješ.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oprosti ako sam nesmotreno, zbog nerazumijevanja ili predrasude, dirnula u neku neizvidanu ranu. Vrlo je ocigledno da nisi zlonamjeran iako ti je nacin izrazavanja katkad nezgrapan, zato i rekoh, svi smo mi razbojnici.  1000000001010 A tek kad progovoris, makar gdje i makar kome, rane ce poceti da se ciste i zarastaju, to tako ide... Nisam ni ja ovde kukala naglas osim uvijeno, malkice, jer je sramota blatiti drugog a svi smo za sve krivi...

:drugarstvo:

Ако знаш НЕКОГА ко је духовно толико ЈАК да не полуди кад му све испричам, ти реци, па ћу ти дати неку маил адресу за контакт. И нема шта да вам опраштам јер вам ништа нисам ни замерио. Ја знам да је проблем у мени а не око мене или у вама.

"надамном се небо затворило,

не прима ми плача ни молитве"

Владика Његош - Горски вјенац

"Помагај, Господе, јер неста светих, јер је мало верних међу синовима човечијим

Лаж говоре један другом, уснама лажљивим говоре из срца дволичног."

Псалам  12

1000000001010

"... нећу Tи дати целив као Јуда, већ као разбојник исповедам те..."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oprosti ako sam nesmotreno, zbog nerazumijevanja ili predrasude, dirnula u neku neizvidanu ranu. Vrlo je ocigledno da nisi zlonamjeran iako ti je nacin izrazavanja katkad nezgrapan, zato i rekoh, svi smo mi razbojnici.  crvenilo A tek kad progovoris, makar gdje i makar kome, rane ce poceti da se ciste i zarastaju, to tako ide... Nisam ni ja ovde kukala naglas osim uvijeno, malkice, jer je sramota blatiti drugog a svi smo za sve krivi...

kriminalac

Ако знаш НЕКОГА ко је духовно толико ЈАК да не полуди кад му све испричам, ти реци, па ћу ти дати неку маил адресу за контакт. И нема шта да вам опраштам јер вам ништа нисам ни замерио. Ја знам да је проблем у мени а не око мене или у вама.

"надамном се небо затворило,

не прима ми плача ни молитве"

Владика Његош - Горски вјенац

"Помагај, Господе, јер неста светих, јер је мало верних међу синовима човечијим

Лаж говоре један другом, уснама лажљивим говоре из срца дволичног."

Псалам  12

:krstix:

Znam nekoga ko je toliko duhovno jak, na moju srecu... O. Isaija u manastiru Ilinje kod Sapca. (Pisala sam poblize na drugim postovima ovde). Toplo preporucujem, idi sto prije...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razbojniče,

vjeruj mi svi naši problemi izgledaju ogromni sve dok pridajemo pažnje sebi

i još

iznenadio bi se koliko sličnih,da ne kažem istovjetnih,slučajeva ima oko tebe

provjeri :krstix:

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razbojniče,

vjeruj mi svi naši problemi izgledaju ogromni sve dok pridajemo pažnje sebi

i još

iznenadio bi se koliko sličnih,da ne kažem istovjetnih,slučajeva ima oko tebe

provjeri confused1

fmqmtx

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...

Žalila mi se prijateljica, razvedena (muž je prevario) da je

saleću muškarci kada saznaju u kakvom je 'statusu',

i to bahato i bezobrazno.... Kaže da je par puta morala

da čak i grubo odbrusi nekim kolegama... Ona je

direktorka u jednoj od BG gimnazija.

Zašto smo takvi (pitanje postavljam muškarcima)?

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислиш, због чега исказујемо наклоност према лепим женама? А уз то слободним?

Осећајнији си и пунији емпатије од нас осталих, ето сад имаш и написмено.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žalila mi se prijateljica, razvedena (muž je prevario) da je

saleću muškarci kada saznaju u kakvom je 'statusu',

i to bahato i bezobrazno.... Kaže da je par puta morala

da čak i grubo odbrusi nekim kolegama... Ona je

direktorka u jednoj od BG gimnazija.

Zašto smo takvi (pitanje postavljam muškarcima)?

Питање је за оне мушкарце који салећу, бахато и безобразно, не за све.

Можда је пресудна функција? Директорка гимназије...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žalila mi se prijateljica, razvedena (muž je prevario) da je

saleću muškarci kada saznaju u kakvom je 'statusu',

i to bahato i bezobrazno.... Kaže da je par puta morala

da čak i grubo odbrusi nekim kolegama... Ona je

direktorka u jednoj od BG gimnazija.

Zašto smo takvi (pitanje postavljam muškarcima)?

Јел могу ја да одговорим, с обзиром да сам у том "статусу".

Мислим,нисам 100 % сигурна, али можда има нечега и у томе што су разведене жене вероватно разочаране у брак, и већини вероватно не пада на памет да опет улазе у брачне воде, а то онда доста растерећује мушкарце јер знају да не морају да се плаше да ће те жене можда очекивати озбиљнију везу или брак. Онда је у старту све опуштеније.

А мушкарци који их спопадају безобразно и бахато се вероватно осмеле јер иза тих жена не стоји мушкарац као заштитник, а можда и мисле да оне једва чекају да их неко стартује, а да се само фолирају кад их одбију. Ваљда мисле "загореле су" ;)

Можда сам се сада налупетала, али мислим да има неке логике у томе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из искуства блиске особе: неки мушкарци мисле да женама тад ''пада цена'' и да нису у позицији да много бирају, то су јој неки отворено рекли.

You catch me every time I fall...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има пуно истине у овоме, али понекад такав став може да отера некога ко није бахат и безобразан и има мало поштеније намере...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, има и тога. Мада, вероватно има и жена које тако мисле, нажалост :10500:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...