Jump to content

Човек настао од мајмуна.....


Препоручена порука

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  0122_tuk У бре, пријатељу....Ко ће све ово да прочита ?  greengrin

Nije to mnogo polako

Ево, чим будем имао времена прочитаћу све редом.....Дајем реч.  0122_tuk

@ Анчи Ај' види среди нешто преко везе да ме не грди кад дође, због овога... . ne_shvata

@ Жељко До сада приметио да смо слични једино по карактеру... 0409_feel greengrin

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma dok Akvi ne dođe, nema ništa od pravog odgovora. Mada mislim da je čovek već 1000 puta do sada objasnio suštinu... ali ajd. Dakle samo "raspravljajte" dok se Akvilio ne pojavi,a onda  dance67890 tuzansmajli8904   t4431

Mada već i ptice na grani znaju da čovek nije nastao, postao od majmuna.

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Јој, Милане, извини, али мени је ово ужасно смешно и глупо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Јој, Милане, извини, али мени је ово ужасно смешно и глупо.

Bilo smesno ili ne,naucno je dokazano da covek i majmun imaju zajednickog pretka.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Варење - питања на која Велики прасак не може да одговор

Велики прасак да објашњавва варење???  0205_whistling :cheesy: :cheesy: smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Јој, Милане, извини, али мени је ово ужасно смешно и глупо.

Bilo smesno ili ne,naucno je dokazano da covek i majmun imaju zajednickog pretka.

Верујем да има људи који искрено верују у то.

Заиста верујем.

Хоће ли ускоро да се верује и у ванземаљце?

Па, забога, откуд ћемо да дозволимо да нам се људи смеју да смо затуцани.

Наравно, ако буде требало биће и ванземаљаца, само да не будемо затуцани пијетисти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Јој, Милане, извини, али мени је ово ужасно смешно и глупо.

Bilo smesno ili ne,naucno je dokazano da covek i majmun imaju zajednickog pretka.

Верујем да има људи који искрено верују у то.

Заиста верујем.

Хоће ли ускоро да се верује и у ванземаљце?

Па, забога, откуд ћемо да дозволимо да нам се људи смеју да смо затуцани.

Наравно, ако буде требало биће и ванземаљаца, само да не будемо затуцани пијетисти.

Мораћу да почнем мало чешће да се дружим са тобом Ратко. :cheesy: :cheesy: 0205_whistling

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Варење - питања на која Велики прасак не може да одговор

Велики прасак да објашњавва варење???  0205_whistling :cheesy: :cheesy: smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif

Od Velikog praska je pocelo pa zato takav naslov
Link to comment
Подели на овим сајтовима

У еволуционизму се учи да је човек постепено еволуирао од примата. Данас такве животиње изгледају као мали мајмуни, лемури.

Јој, Милане, извини, али мени је ово ужасно смешно и глупо.

Bilo smesno ili ne,naucno je dokazano da covek i majmun imaju zajednickog pretka.

Верујем да има људи који искрено верују у то.

Заиста верујем.

Хоће ли ускоро да се верује и у ванземаљце?

Па, забога, откуд ћемо да дозволимо да нам се људи смеју да смо затуцани.

Наравно, ако буде требало биће и ванземаљаца, само да не будемо затуцани пијетисти.

Nauka se uci i u nju se ne veruje.Upravo nam se ljudi smeju zbog toga sto vecina vernika ne poseduje elementarno poznavanje nauke.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Верујем да има људи који искрено верују у то. Заиста верујем.

У научне теорије се не верује!!!!!

Оне се уче. Узмеш књигу и учиш.

Хвала.

I onda su nam posle ateisti krivi sto nas vredjaju kako smo glupi,zatucani,neobrazovani...a ljudi su 100% u pravu.Ako mislite da na taj nacin pomazete veri-samo napred.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...