Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

Napravio bog.

Napravio Bog!  greengrin

Stvorio!

Jeste li on otac Isusa od Nazareta?

Ne On je onaj koji je Jedan, koji je utočište svakom, koji nije rodio niti je rođen i kojemu niko ravan nije!

Ovo je moj Bog, a onaj za koga pitaš on je kod nas Poslanik!

A sta je vama Isus?

Ajde na nekoj drugoj temi ovo, nadji temu i posalji linak.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Napravio bog.

Napravio Bog!  0110_hahaha

Stvorio!

Jeste li on otac Isusa od Nazareta?

Ne On je onaj koji je Jedan, koji je utočište svakom, koji nije rodio niti je rođen i kojemu niko ravan nije!

Ovo je moj Bog, a onaj za koga pitaš on je kod nas Poslanik!

A sta je vama Isus?

Ajde na nekoj drugoj temi ovo, nadji temu i posalji linak.

0110_hahaha
vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој сад да тему претварамо у то да ли је Бог самац или није, око тога нема дијалога, или вјерујеш или не вјерујеш. Него да се вратимо теми. Енизе, не одговори ми везу ислам-ТЕ? Шта је по вама ту спорно, мислим из стране ваше вјере?

Када би неко могао доказати да је Христос ван истине, и када би истина збиља искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом, а не са истином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој сад да тему претварамо у то да ли је Бог самац или није, око тога нема дијалога, или вјерујеш или не вјерујеш. Него да се вратимо теми. Енизе, не одговори ми везу ислам-ТЕ? Шта је по вама ту спорно, мислим из стране ваше вјере?

Pod ovim Te dali misliš na termo-elektranu, ili na teoriju evolucije? algabacaju
vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој сад да тему претварамо у то да ли је Бог самац или није, око тога нема дијалога, или вјерујеш или не вјерујеш. Него да се вратимо теми. Енизе, не одговори ми везу ислам-ТЕ? Шта је по вама ту спорно, мислим из стране ваше вјере?

Pod ovim Te dali misliš na termo-elektranu, ili na teoriju evolucije? algabacaju

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A2%D0%B5  0442_feel

možda latinicom 319.gif TE- teorija evolucije!

Када би неко могао доказати да је Христос ван истине, и када би истина збиља искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом, а не са истином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е јеси ми реко  sHa_sarcasticlol . Сад ми је мало јасније  sHa_sarcasticlol

Чек је ли оно не постоје глупа питања већ глупи одговори, или је обрнуто  89898989898989

Када би неко могао доказати да је Христос ван истине, и када би истина збиља искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом, а не са истином

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Napravio bog.

Napravio Bog!  0304_smile4

Stvorio!

Jeste li on otac Isusa od Nazareta?

Ne On je onaj koji je Jedan, koji je utočište svakom, koji nije rodio niti je rođen i kojemu niko ravan nije!

Ovo je moj Bog, a onaj za koga pitaš on je kod nas Poslanik!

A sta je vama Isus?

Ajde na nekoj drugoj temi ovo, nadji temu i posalji linak.

0304_smile4

Kako je Darko fin! 0304_smile4

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Наука  види пут од амебе до човека као пут ,,случајности" и ништа више од тога. Она констатује да су се услови стекли и то и то се десило. Не може да види да ли је то било као идеја у Богу или шта слично томе. Зашто? Једноставно зато јер не може емпиријски да оперише са Божанством,

јер је изван њеног оперисања и проучавања. Божанство јој је неприступачно и божанској  суштини не може да приђе, а то је услов да би могла ,,ставити под лупу" и испитати да ли је у Богу постојала таква идеја или одлука  у вези настанка човека.

,,Дође ми РЕЧ Јахвина - знадох те прије него си зачет у мајчиној утроби."

(Реч Божија Јеремији 1, 4)

Постављена слика

*

Хајде сада сви да поставимо себи једно питање - Да ли је постојао програм по коме је  одређени сперматозоид требао оне ноћи да оплоди јајну ћелију да би се касније родио Јеремија?

Сваки је има подједнаке шансе у почетку. Па је опет те ноћи, те далеке године,  зачет баш Јеремија,

а не неко други. И ми то без икаквог знака питања тумачимо као промисао Божији.

Зашто нас онда збуњује иста ствар код еволуције?????

И када је баш један тај један од хиљаде  сперматозоида успео да оплоди јајну ћелију,

то још увек није значило да ће да се роди Jеремија!!!!  Тек кад се сперматозоид докопао јајне ћелије, почела је ,,коцка" - јер треба с њом да помеша свој генетски материјал!

Постоји безброј могућих начина за то и избор у себи не носи никакву унапред одређену сврху комбиновања гена, тј.  гени немају појма шта ће да настане њиховим мешањем,

они не знају да треба да створе Јеремију.

То апсолутно ничим није било одређено и никако није било програмирано.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...